Tabulka

# Tým OZ B
6 AC Karasov 69:67 25
7 KZT Štěpánov 59:58 21
8 BULLDOGS 90:96 21
9 MK Dl.Lou?ka 75:77 20
10 FK Rozvadovice 61:75 20

Minulý zápas

LAST MATCHES
SFMO 3. liga A - Sezóna 2022/2022 - 26. kolo
Datum Pá., 25. Lis. 2022 Beginn 19:00
BULLDOGS
BULLDOGS
FC Nasa
FC Nasa
-:-

Příští zápas


��dn� z�pas nen�sleduje.

Čisté konto
# Název Čisté konto
1 David Šišma 1

Červené karty
# Název Červené karty
1 Jan Šišma 1

SFMO 3. liga A - Sezóna 2020/2021
Rozpis utkání pro SFMO 3. liga A - Sezóna 2020/2021

Kolo Datum Čas Domácí tým   Hostující týmVýsledek
1 28.08.2020 17:00 h Základna Hnoyland - FC Nasa5 - 7
1 28.08.2020 17:00 h FK Rozvadovice - FC Peklo NV4 - 2
1 28.08.2020 18:00 h Sedlisko - AC Karasov1 - 1
1 28.08.2020 18:00 h Arsenal Loučany - SK Nklo5 - 6
1 28.08.2020 18:00 h FC Juliska Rataje - KMK Březové5 - 2
1 28.08.2020 18:15 h Dřeváci - BULLDOGS6 - 9
1 28.08.2020 18:15 h Sokol Unčovice - Buldog Unčovice0 - 3
2 02.09.2020 18:00 h FC Nasa - FK Rozvadovice0 - 2
2 04.09.2020 17:00 h KMK Březové - Arsenal Loučany1 - 0
2 04.09.2020 17:00 h Buldog Unčovice - BULLDOGS2 - 2
2 04.09.2020 18:00 h FC Peklo NV - Sedlisko2 - 2
2 04.09.2020 18:00 h Sokol Unčovice - Základna Hnoyland0 - 3
2 04.09.2020 18:15 h AC Karasov - FC Juliska Rataje1 - 3
2 04.09.2020 19:30 h SK Nklo - Dřeváci5 - 4
3 11.09.2020 18:00 h Základna Hnoyland - Buldog Unčovice1 - 4
3 11.09.2020 18:00 h Sedlisko - FC Nasa3 - 0
3 11.09.2020 18:00 h Arsenal Loučany - AC Karasov2 - 2
3 11.09.2020 18:00 h Dřeváci - KMK Březové10 - 2
3 11.09.2020 18:00 h FC Juliska Rataje - FC Peklo NV3 - 1
3 11.09.2020 18:00 h FK Rozvadovice - Sokol Unčovice3 - 0
3 11.09.2020 19:00 h BULLDOGS - SK Nklo2 - 9
4 16.09.2020 17:45 h FC Nasa - FC Juliska Rataje2 - 2
4 18.09.2020 16:45 h Buldog Unčovice - SK Nklo5 - 3
4 18.09.2020 17:45 h KMK Březové - BULLDOGS6 - 5
4 18.09.2020 17:45 h AC Karasov - Dřeváci0 - 2
4 18.09.2020 17:45 h Sokol Unčovice - Sedlisko0 - 3
4 18.09.2020 18:00 h Základna Hnoyland - FK Rozvadovice2 - 6
4 18.09.2020 18:00 h FC Peklo NV - Arsenal Loučany7 - 4
5 25.09.2020 17:30 h Arsenal Loučany - FC Nasa6 - 2
5 25.09.2020 17:30 h FC Juliska Rataje - Sokol Unčovice3 - 0
5 25.09.2020 17:30 h FK Rozvadovice - Buldog Unčovice3 - 0
5 25.09.2020 18:00 h Sedlisko - Základna Hnoyland0 - 5
5 25.09.2020 18:00 h Dřeváci - FC Peklo NV10 - 4
5 25.09.2020 19:00 h SK Nklo - KMK Březové5 - 1
5 11.10.2020 10:00 h BULLDOGS - AC Karasov9 - 0
6 30.09.2020 17:30 h FC Nasa - Dřeváci4 - 2
6 02.10.2020 16:30 h Buldog Unčovice - KMK Březové2 - 1
6 02.10.2020 17:30 h FK Rozvadovice - Sedlisko7 - 1
6 02.10.2020 17:30 h Sokol Unčovice - Arsenal Loučany0 - 3
6 02.10.2020 18:00 h Základna Hnoyland - FC Juliska Rataje1 - 4
6 02.10.2020 18:00 h FC Peklo NV - BULLDOGS8 - 5
6 03.10.2020 09:30 h AC Karasov - SK Nklo0 - 5
7 09.10.2020 17:00 h KMK Březové - AC Karasov3 - 3
7 09.10.2020 17:00 h Arsenal Loučany - Základna Hnoyland4 - 7
7 09.10.2020 17:00 h FC Juliska Rataje - FK Rozvadovice3 - 0
7 09.10.2020 18:00 h Sedlisko - Buldog Unčovice2 - 2
7 09.10.2020 18:00 h Dřeváci - Sokol Unčovice3 - 0
7 09.10.2020 18:30 h SK Nklo - FC Peklo NV3 - 4
7 09.10.2020 19:00 h BULLDOGS - FC Nasa8 - 2
8 16.06.2021 18:00 h FC Nasa - SK Nklo1 - 2
8 18.06.2021 17:00 h Buldog Unčovice - AC Karasov0 - 4
8 18.06.2021 18:00 h FK Rozvadovice - Arsenal Loučany2 - 3
8 18.06.2021 18:00 h Základna Hnoyland - Dřeváci3 - 3
8 18.06.2021 18:00 h Sedlisko - FC Juliska Rataje5 - 2
8 18.06.2021 18:00 h FC Peklo NV - KMK Březové5 - 2
8 18.06.2021 18:00 h Sokol Unčovice - BULLDOGS0 - 3
9 25.06.2021 17:00 h FC Juliska Rataje - Buldog Unčovice3 - 0
9 25.06.2021 17:00 h KMK Březové - FC Nasa1 - 3
9 25.06.2021 18:00 h Dřeváci - FK Rozvadovice10 - 1
9 25.06.2021 18:15 h Arsenal Loučany - Sedlisko3 - 0
9 25.06.2021 18:30 h AC Karasov - FC Peklo NV3 - 2
9 25.06.2021 19:00 h BULLDOGS - Základna Hnoyland3 - 0
9 25.06.2021 19:30 h SK Nklo - Sokol Unčovice3 - 0
10 19.05.2021 18:00 h FC Nasa - AC Karasov11 - 2
10 21.05.2021 17:00 h Buldog Unčovice - FC Peklo NV2 - 4
10 21.05.2021 18:00 h Základna Hnoyland - SK Nklo2 - 2
10 21.05.2021 18:00 h Sedlisko - Dřeváci7 - 3
10 21.05.2021 18:00 h FC Juliska Rataje - Arsenal Loučany3 - 3
10 21.05.2021 18:00 h Sokol Unčovice - KMK Březové0 - 3
10 21.05.2021 18:30 h FK Rozvadovice - BULLDOGS7 - 0
11 28.05.2021 17:00 h KMK Březové - Základna Hnoyland4 - 2
11 28.05.2021 18:00 h FC Peklo NV - FC Nasa1 - 5
11 28.05.2021 18:00 h Dřeváci - FC Juliska Rataje12 - 5
11 28.05.2021 18:00 h AC Karasov - Sokol Unčovice3 - 0
11 28.05.2021 18:00 h Arsenal Loučany - Buldog Unčovice8 - 3
11 28.05.2021 19:00 h BULLDOGS - Sedlisko4 - 3
11 28.05.2021 19:30 h SK Nklo - FK Rozvadovice5 - 2
12 04.06.2021 17:00 h FC Juliska Rataje - BULLDOGS3 - 2
12 04.06.2021 17:00 h Buldog Unčovice - FC Nasa1 - 1
12 04.06.2021 18:00 h Základna Hnoyland - AC Karasov2 - 3
12 04.06.2021 18:00 h Sedlisko - SK Nklo4 - 5
12 04.06.2021 18:00 h Sokol Unčovice - FC Peklo NV0 - 3
12 04.06.2021 18:15 h Arsenal Loučany - Dřeváci11 - 9
12 04.06.2021 18:30 h FK Rozvadovice - KMK Březové7 - 1
13 09.06.2021 18:00 h FC Nasa - Sokol Unčovice3 - 0
13 11.06.2021 10:00 h AC Karasov - FK Rozvadovice1 - 0
13 11.06.2021 18:00 h FC Peklo NV - Základna Hnoyland7 - 0
13 11.06.2021 18:00 h Dřeváci - Buldog Unčovice7 - 2
13 11.06.2021 18:00 h KMK Březové - Sedlisko1 - 4
13 11.06.2021 19:00 h BULLDOGS - Arsenal Loučany2 - 3
13 11.06.2021 19:30 h SK Nklo - FC Juliska Rataje7 - 4
14 25.08.2021 18:00 h FC Nasa - Základna Hnoyland1 - 1
14 27.08.2021 16:30 h Buldog Unčovice - Sokol Unčovice3 - 0
14 27.08.2021 18:00 h KMK Březové - FC Juliska Rataje4 - 4
14 27.08.2021 18:00 h AC Karasov - Sedlisko1 - 2
14 27.08.2021 19:00 h FC Peklo NV - FK Rozvadovice4 - 4
14 27.08.2021 19:30 h SK Nklo - Arsenal Loučany5 - 1
14 26.09.2021 10:30 h BULLDOGS - Dřeváci6 - 5
15 03.09.2021 16:45 h FK Rozvadovice - FC Nasa3 - 5
15 03.09.2021 17:30 h FC Juliska Rataje - AC Karasov1 - 3
15 03.09.2021 18:00 h Základna Hnoyland - Sokol Unčovice3 - 0
15 03.09.2021 18:00 h Arsenal Loučany - KMK Březové6 - 3
15 03.09.2021 18:00 h Dřeváci - SK Nklo2 - 6
15 03.09.2021 19:00 h BULLDOGS - Buldog Unčovice2 - 2
15 03.09.2021 19:30 h Sedlisko - FC Peklo NV8 - 2
16 08.09.2021 17:45 h FC Nasa - Sedlisko7 - 7
16 10.09.2021 16:30 h Buldog Unčovice - Základna Hnoyland1 - 0
16 10.09.2021 17:00 h KMK Březové - Dřeváci2 - 4
16 10.09.2021 17:30 h Sokol Unčovice - FK Rozvadovice0 - 3
16 10.09.2021 18:00 h FC Peklo NV - FC Juliska Rataje9 - 0
16 10.09.2021 18:30 h AC Karasov - Arsenal Loučany2 - 0
16 10.09.2021 19:30 h SK Nklo - BULLDOGS6 - 2
17 17.09.2021 17:30 h Arsenal Loučany - FC Peklo NV4 - 6
17 17.09.2021 17:30 h FC Juliska Rataje - FC Nasa3 - 5
17 17.09.2021 17:30 h FK Rozvadovice - Základna Hnoyland3 - 3
17 17.09.2021 18:00 h Sedlisko - Sokol Unčovice3 - 0
17 17.09.2021 18:00 h Dřeváci - AC Karasov1 - 8
17 17.09.2021 19:00 h BULLDOGS - KMK Březové6 - 5
17 17.09.2021 19:30 h SK Nklo - Buldog Unčovice3 - 0
18 22.09.2021 17:30 h FC Nasa - Arsenal Loučany5 - 0
18 24.09.2021 16:30 h Buldog Unčovice - FK Rozvadovice0 - 3
18 24.09.2021 17:30 h KMK Březové - SK Nklo0 - 3
18 24.09.2021 17:30 h Sokol Unčovice - FC Juliska Rataje0 - 3
18 24.09.2021 18:00 h Základna Hnoyland - Sedlisko2 - 4
18 24.09.2021 18:00 h FC Peklo NV - Dřeváci8 - 2
18 24.09.2021 19:00 h AC Karasov - BULLDOGS4 - 3
19 01.10.2021 17:00 h KMK Březové - Buldog Unčovice1 - 5
19 01.10.2021 17:00 h Arsenal Loučany - Sokol Unčovice3 - 0
19 01.10.2021 17:00 h FC Juliska Rataje - Základna Hnoyland3 - 0
19 01.10.2021 18:00 h Sedlisko - FK Rozvadovice10 - 3
19 01.10.2021 18:00 h Dřeváci - FC Nasa3 - 6
19 01.10.2021 19:00 h BULLDOGS - FC Peklo NV0 - 6
19 01.10.2021 19:30 h SK Nklo - AC Karasov2 - 2
20 06.10.2021 17:00 h FC Nasa - BULLDOGS5 - 5
20 08.10.2021 17:00 h FK Rozvadovice - FC Juliska Rataje1 - 2
20 08.10.2021 18:00 h Základna Hnoyland - Arsenal Loučany4 - 4
20 08.10.2021 18:30 h AC Karasov - KMK Březové3 - 0
20 08.10.2021 18:30 h FC Peklo NV - SK Nklo3 - 4
20 10.10.2021 09:30 h Buldog Unčovice - Sedlisko3 - 4
20 10.10.2021 10:30 h Sokol Unčovice - Dřeváci0 - 3
21 15.10.2021 18:00 h AC Karasov - Buldog Unčovice3 - 5
21 15.10.2021 18:00 h Dřeváci - Základna Hnoyland5 - 3
21 15.10.2021 19:00 h BULLDOGS - Sokol Unčovice3 - 0
21 15.10.2021 19:30 h SK Nklo - FC Nasa2 - 2
21 16.10.2021 10:00 h FC Juliska Rataje - Sedlisko3 - 7
21 17.10.2021 10:00 h KMK Březové - FC Peklo NV4 - 4
21 17.10.2021 10:00 h Arsenal Loučany - FK Rozvadovice3 - 0
22 22.10.2021 18:00 h Základna Hnoyland - BULLDOGS6 - 2
22 22.10.2021 18:00 h Sedlisko - Arsenal Loučany2 - 3
22 22.10.2021 18:00 h FC Peklo NV - AC Karasov3 - 0
22 23.10.2021 09:15 h FK Rozvadovice - Dřeváci1 - 5
22 24.10.2021 09:15 h FC Nasa - KMK Březové8 - 3
22 24.10.2021 09:30 h Buldog Unčovice - FC Juliska Rataje6 - 1
22 24.10.2021 10:30 h Sokol Unčovice - SK Nklo0 - 3
23 29.10.2021 18:00 h AC Karasov - FC Nasa1 - 3
23 29.10.2021 18:00 h FC Peklo NV - Buldog Unčovice12 - 4
23 29.10.2021 18:00 h Dřeváci - Sedlisko2 - 4
23 29.10.2021 19:00 h BULLDOGS - FK Rozvadovice2 - 2
23 29.10.2021 19:30 h SK Nklo - Základna Hnoyland6 - 3
23 31.10.2021 10:00 h Arsenal Loučany - FC Juliska Rataje16 - 0
23 31.10.2021 10:45 h KMK Březové - Sokol Unčovice3 - 0
24 05.11.2021 18:00 h Základna Hnoyland - KMK Březové5 - 2
24 05.11.2021 18:00 h Sedlisko - BULLDOGS3 - 2
24 06.11.2021 09:15 h FC Juliska Rataje - Dřeváci2 - 3
24 06.11.2021 09:15 h FK Rozvadovice - SK Nklo6 - 5
24 07.11.2021 09:15 h FC Nasa - FC Peklo NV6 - 0
24 07.11.2021 09:30 h Buldog Unčovice - Arsenal Loučany2 - 3
24 07.11.2021 10:30 h Sokol Unčovice - AC Karasov0 - 3
25 12.11.2021 18:00 h AC Karasov - Základna Hnoyland1 - 4
25 12.11.2021 18:00 h FC Peklo NV - Sokol Unčovice3 - 0
25 12.11.2021 18:00 h Dřeváci - Arsenal Loučany5 - 7
25 12.11.2021 19:00 h BULLDOGS - FC Juliska Rataje7 - 8
25 12.11.2021 19:30 h SK Nklo - Sedlisko3 - 0
25 14.11.2021 09:15 h KMK Březové - FK Rozvadovice1 - 5
25 14.11.2021 10:45 h FC Nasa - Buldog Unčovice2 - 6
26 19.11.2021 18:00 h Základna Hnoyland - FC Peklo NV5 - 2
26 19.11.2021 18:00 h Sedlisko - KMK Březové0 - 3
26 20.11.2021 09:15 h FC Juliska Rataje - SK Nklo0 - 5
26 20.11.2021 09:15 h FK Rozvadovice - AC Karasov2 - 2
26 21.11.2021 09:30 h Buldog Unčovice - Dřeváci3 - 5
26 21.11.2021 10:00 h Arsenal Loučany - BULLDOGS5 - 6
26 21.11.2021 10:30 h Sokol Unčovice - FC Nasa0 - 3


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

SFMO 3. liga A - Sezóna 2022/2022

# Tým B
1 FC Peklo NV 40
2 SK Profit NV 28
3 FC Nasa 26
4 Dřeváci 25
5 Buldog Unčovice 25
6 AC Karasov 25
7 KZT Štěpánov 21
8 BULLDOGS 21
9 MK Dl.Lou?ka 20
10 FK Rozvadovice 20
11 Sokol Žerotín 19
12 Základna Hnoyland 16
13 KMK Březové 12