Sraz na domácí utkání vždy 45 minut před začátkem utkání! Odjezd na venkovní zápasy od Slunečnice, a to 45 minut před začátkem.

Tipovací soutěž opět probíhá! Cena pro vítěze je tekutá strava. Stačí se jen zaregistrovat po vstupu do sekce TIPLIGA

# Tým Skóre B
6 MK Dl.Loučka 33:29 13
7 AC Karasov 25:23 11
8 BULLDOGS 42:51 10
9 Dyn.Bystrovany 45:41 10
10 Draci 37:55 7
Minulý zápas
SFMO 3. liga B - Sezóna 2019/2020 - 11. kolo
Datum Pá., 08. Lis. 2019 Beginn 18:00
FK Krčmaň 97
FK Krčmaň 97
BULLDOGS
BULLDOGS
8:4
Příští zápas
SFMO 3. liga B - Sezóna 2019/2020 - 12. kolo
Datum Sob., 16. Lis. 2019 Beginn 09:30
BULLDOGS
BULLDOGS
Draci
Draci
-:-

Kalendář

<< < Listopad 2019 > >>
Po Út St Čt Sob Ne
28 29 30 31 01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 01
5 utkání v měsíci Listopad 2019 5 utkání v měsíci Listopad 2019
SFMO 3. liga B - Sezóna 2019/2020-10. kolo
09:30 BULLDOGS - SK Kopeček 3:1
1 utkání dne 02. Listopad 2019
Birthdays
PictureMichal Šišma - BUL (33)
1 utkání dne 06. Listopad 2019
SFMO 3. liga B - Sezóna 2019/2020-11. kolo
18:00 FK Krčmaň 97 - BULLDOGS 8:4
1 utkání dne 08. Listopad 2019
SFMO 3. liga B - Sezóna 2019/2020-12. kolo
09:30 BULLDOGS - Draci -:-
1 utkání dne 16. Listopad 2019
SFMO 3. liga B - Sezóna 2019/2020-13. kolo
17:15 Mlha team - BULLDOGS -:-
1 utkání dne 20. Listopad 2019
Latest Message: 5 years, 2 months ago
 • : Fotky z kosti budou do 14 - dnů.
 • : Fotky z buldočí kosti budou do 14 dnů. Díky za trpělivost.
 • : Pro návštěvníky hledající fotky pro rychlejší orientaci lze použít LINK NA GALERII ZDE «link»
 • Jiří Krop : Fotky ASAP. Jsem teď dosti zasekaný snad v průběhu týdne.
 • admin : Fotky také ihned dodány do fotogalerie ; - )
 • Jiří Krop : Fotky ze zápasů v galerii pod každým článkem, mimo Plantoše a Štarnov kde jsem nebyl jsou všude .
 • Jiří Krop : «link»
 • Jiří Krop : Fotky prvního kola nové ligy.
 • Jiří Krop : «link»
 • Lubina11 : ja bych si zahral :)

Only registered users are allowed to post

Statistiky webu

Dnes návštěv:
Dnes zobrazení:
Celkem návštěv:
Celkem zobrazení:

BULLDOGS

kost11

Klub malé kopané Bulldogs Pňovice má za cíl zabezpečit a rozvíjet sportovní aktivitu svých členů, ale také jeho příznivců, zaměřenou především na malou kopanou. Dále také formou brigád budujeme a pečujeme o sportovní a jiná zařízení, která užíváme. Dalšími formami naší činnosti bychom chtěli napomáhat rozvoji veřejného života a kultury v naší obci.

Historie


2010 - 2011

Klub malé kopané Bulldogs Pňovice byl založen v létě roku 2010. O jeho založení se nejvíce zasloužil Jakub Hlaváč, který ses stal zároveň i prvním vedoucím týmu. U založení klubu stálo celkem jedenáct hráčů. Většina zakládajících členů byli mladí hráči velkého fotbalu, kteří se tolik neprosazovali do sestavy místního Sokolu, či neměli na velkou kopanou dostatek času z důvodu studijních povinností.

Hráči vstupující do první sezóny nového týmu byli:

 • Luboš Čunderle
 • Jakub Hlaváč
 • Ladislav Kohl
 • Jan Kráčmar
 • Ondřej Plotycia
 • Jiří Ruprecht
 • David Šišma
 • Jan Šišma
 • Michal Šišma
 • Jakub Štábl
 • Michal Tiefenbach
 • Sezona2010_2011

V ročníku 2010/2011 byl náš tým nalosován do 4. ligy skupiny B soutěže malé kopané olomouckého kraje. Naším soupeřem byl také další zástupce malé kopané z naší obce – Dřeváci, se kterým jsme zároveň sehráli i první soutěžní utkání, které skončilo naší porážkou, přestože jsme se ujali vedení a poločas skončil remízou. Nicméně herní projev nasvědčoval, že v roli nováčka soutěže nebudeme určitě žádnými outsidery. To se v dalších utkáních potvrdilo a se ziskem 13 bodů jsme obsadili na podzim pěkné 7. místo. V zimní přestávce pak došlo k důležité změně ve vedení. Na post vedoucího mužstva byl zvolen Michal Šišma namísto stávajícího Kuby Hlaváče, který hrával ještě zároveň i velkou kopanou a neměl tak dostatek času na plnění úkolů spojených s vedením klubu. Kapitánem týmu se od jara stal Jakub Štábl, který, jak všichni doufáme, bude schopen tým lépe motivovat a dovede jej k zaslouženým výsledkům. Po zimních změnách následovala krasojízda v podání mladého týmu. Na jaře jsme okusili porážku pouze čtyřikrát, což nám nakonec v konečném zúčtování stačilo na nádherné 4. místo se ziskem 29 bodů, a to hned za místním rivalem. Jako perlička na závěr se nám podařilo v posledním kole porazit jasně postupující tým Meta Pohořany rozdílem pěti branek a dokonce s čistým kontem.


2011 - 2012

V měsících červenec a srpen jsme reprezentovali naši obec na několika turnajích. Hned na úvod letní přípravy jsme dokázali projít bez prohry tradičním mezinárodním turnajem "O Piňovské dřevák" a celý turnaj tak s přehled vyhrát. V létě jsme ještě navštívili turnaje v Mrsklesích, Nákle a Mezicích, avšak na vítězství jsme již nedosáhli. Na konec letní přestávky jsme také i my pořádali první ročník turnaje v malé kopané, který nese jméno "O Buldočí kost". Turnaje se zúčastnilo 6 mužstev - Bulldogs Pňovice, Dřeváci Pňovice, el-jambass (Štěpánov), Zelené Balet (Olomouc), Sokol Unčovice a FC BeerBoys (Litovel). Turnaj jsme organizačně zvládli na výbornou a i herně se nám velmi dařilo a stali jsme se historicky prvním vítězem turnaje.
bulldogs

Dále se nám v létě podařilo uspořádat dvě kulturní akce. V obou případech se jednalo o diskotéky v místním parku. Bohužel první akce se příliš nevydařila, když nás zradilo počasí, nicméně i přesto přišel dostatek lidí, kteří se chtěli bavit a tak i přes prudký déšť na začátku večera se pokračovalo. Hned další víkend jsme se vzchopili a uspořádali další taneční discoshow s názvem „Doštěknutí prázdnin“. Na této akci nám již počasí přálo a byla tak o poznání vydařenější. Z obou akcí jsme měli příjemný pocit a i v nadcházející letní přestávce se budeme snažit znovu něco uspořádat.

Nejen zábava, ale i práce byly naše letní aktivity po úvodní sezoně. Na místním hřišti jsme se vrhli na výkop kanalizačních přípojek šaten a hospody.

Černou kaňkou letní přípravy bylo zranění dvou klíčových hráčů – Láďu Kohla a Kuby Hlaváče, se kterými se nedalo na úvod sezony počítat. Dále náš tým opustili Ondra Plotycia, Michal Tiefenbach a Luboš Čunderle. V průběhu podzimu jsme také předpokládali oslabení o Honzu Kráčmara, který si jel plnit své studentské povinnosti do prosluněného Španělska. Bylo tedy potřeba posílit, a tak se ke kádru přidali Patrik Štábl a Radek Navrátil. Kádr pro sezonu 2011/2012 tedy skýtá 10 hráčů: 

 • Jakub Hlaváč
 • Ladislav Kohl
 • Jan Kráčmar
 • Radek Navrátil
 • Jiří Ruprecht
 • David Šišma
 • Jan Šišma
 • Michal Šišma
 • Jakub Štábl
 • Patrik Štábl

Začíná se tak krystalizovat, doufejme, konečná sestava.

Do druhé naší sezóny jsme vstoupili znovu porážkou v úvodním kole, stejně jako při našem debutu, avšak tentokrát s týmem Zelené Balet, který jsme ale již v přípravě porazili. Následovalo šest zápasů bez porážky a také cenná remíza s Dřeváky. Po sérii vítězství jsme však už nedokázali dotáhnout do vítězného konce téměř žádné zbývající utkání podzimní části s výjimkou toho posledního, kdy jsme si spravili chuť před zaslouženým oddechem a to i přesto, že proti nám stáli papírově jasně slabší soupeři. Zisk 14 bodů ze dvanácti odehraných zápasů nám však stačil na pěkné 5. místo. Zimní přestávka se tentokráte nenesla v duchu změn, ale „tvrdé přípravy“ v podobě naší účasti na Zimní futsalové lize v Nových Sadech. V tomto zimním turnaji jsme měli tu čest se potkat jak s mnohem zkušenějšími a kvalitnějšími týmy hrajícími 1. a 2. ligu olomouckého přeboru, tak i s týmy se kterými jsme měli herně navrch my. V základní skupině turnaje jsme dokázali třikrát zvítězit, jednou remizovat a třikrát jsme odešli ze hřiště poraženi. Naše cesta turnajem skončila ve čtvrtfinále, což pro nás znamenalo celkové umístění na 5. až 8. místě. Z turnaje si donášíme spoustu nových zkušeností a také historicky nejvyšší vítězství 11:2. Celkově hodnotíme účast v zimní lize 2012 velice kladně a v dalším roce chceme na tomto turnaji znovu naši obec reprezentovat. Kvalitní zimní příprava nás měla nasměřovat k vyšším příčkám. Zisk 17 bodů v jarní části nám ovšem k vylepšení pozice nenapomohl a dokonce jsme ještě o jedno místo klesli, celkově tedy na 6. místo. Stejně jako v závěru první sezony, se nám i tentokrát povedlo v posledním zápase sezony vylepšit celkový dojem, když se nám podařilo zvítězit rozdílem sedmi branek - 9:2, zatím největším našim rozdílem v soutěžním zápase Olomouckého přeboru ve futsale.


2012-2013

Letní příprava znovu zahrnovala několik turnajů, na kterých jsme se bohužel nikdy nesešli v kompletní sestavě a největším úspěchem tak bylo „pouze“ 3. místo na Memoriálu Tondy Zvěře v Nákle.

I letos jsme přidali ruce k dílu a vykopali jsme téměř 25 m dlouhou přípojku elektrické energie v obecním parku a také jsme upravili živý plot na fotbalovém hřišti.

Jak jsme si předsevzali loni, tak jsme také učinili. První námi pořádanou akcí byla 1. Prázdninová discoshow, která přilákala především mladší generace. Ovšem i na ty „starší“ se dostalo, když na konci srpna vystoupila v obecním parku skupina Arconat. Přestože se počasí stejně jako loni pokazilo hned na začátku akce, navštívilo taneční zábavu i hodně přespolních. Do budoucna plánujeme znovu upořádání podobných akcí, které bychom chtěli ještě dále rozšířit. Mezi těmito večerními akcemi ještě také proběhl 2. ročník našeho turnaje „O Buldočí kost 2012“, kterého se účastnilo již 9 týmu, z nichž nejdál to měli hráči SK Dubina- Pardubice. Vítězem se tentokrát stal náš místní rival – Dřeváci.

Po letní přestávce došlo znovu k oslabení, kdy nás prozatím opustil dlouhodobě zraněný Kuba Hlaváč, který se tak může plně soustředit na velkou kopanou, čímž také uvolnil místo pro jednoho registrovaného hráče velké kopané v týmu, čehož využil stávající hráč Radek Navrátil a bude se snažit pomoci k postupu do vyšší soutěže jak nám, tak místnímu Sokolu Pňovice.

Los tohoto ročníku nám přiřkl více než polovinu nových týmů od kterých jsme nevěděli co očekávat. Podzim nám vyšel herně i bodově lehce nad náš průměr. Získali jsme 15 bodů při kladném skóre 46:34 a to za 6 vítězství, 3 remízy a třikrát jsme odešli ze hřiště jako poraženi. To nám stačilo na velice příjemné 3 místo. Ovšem celý podzim byl nesmírně vyrovnaný. Týmy na 2. až 11. místě dělilo pouhých 5 bodů.

Jarní část již tak veselá nebyla. Herně jsme se dlouho hledali, nedokázali jsme častokrát udržet vedení v utkáních a vítězství střídaly porážky. Ikdyž jsme získali jen o 4 body méně než na podzim, znamenalo to v jarní části 9. a celkově pak slušné 7. místo se ziskem 26 bodů se skóre 78:72.

 Zimní přestávku vyplnila opět zimní futsalová liga v Nových Sadech. Tentokráte se jí však zúčastnilo mnohem více týmů složených z hráčů velké kopané, na které jsme herně ztráceli několik tříd. Z devíti zápasu jsme dokázali pouze dvakrát vyhrát, ostatní zápasy jsme odešli bez bodu. Bohužel musíme konstatovat, že tentokrát nám tento způsob zimní přípravy spíše uškodil a v dalším ročníku účast neplánujeme a spíše se budeme orientovat na oslovení několika soupeřů se kterými bychom chtěli sehrát v tomto období přátelská utkání.

Po sezoně jsme se dozvěděli, že nás ani tentokrát nemine změna v kádru. Bohužel od nás odešel Radek Navrátil, který se chce nyní plně věnovat výchově malého fotbalisty, který nás brzy jistě posílí. Radka nahradil na postu útočníka jmenovec Radek Fest, se kterým se nám podařilo vybojovat náš první velký úspěch, což bylo vítězství na "Dřevákovy" v letní přípravě naší druhé sezony 2011/2012, které se tehdá zúčastnil jako náhradník. V následující sezoně však již vyběhne v našem dresu jako plnohodnotný hráč a doufáme, že přinese do naší hry nový impuls. Navrcovi přejeme vše dobré a doufáme, že nás někdy přijde povzbudit.


2013-2014

I tentokrát jsme se zúčastnili několika letních turnajů - na úvod již tradičně v Pňovicích "O putovní Dřevák" jsme si přenesli formu z jarní části sezony a obsadili jsme poslední 6. místo. Následoval turnaj ve Štěpánově, kde se nám podařilo postoupit do osmifinále, ve kterém jsme nestačili na Zelené Balet. Na Memoriálu Tondy Zvěře v Nákle jsme bohužel neobhájili loňské 3. místo a skončili jsme o stupeň níže. Stejné umístění nás čekalo i našem turnaji, kterého se zúčastnilo již 14 týmů. V semifinále jsme vypadli s celkovým vítězem Foxhunters a v zápase o třetí místo jsme nestačili na štěpánovský el-jambass. 

Také v roce 2013 jsme upravili živý plot na fotbalovém hřišti a proběhla běžná údžba našeho svatostánku. Kulturní program zahrnoval dvě taneční zábavy a velice povedené kulturní odpoledne Piňovská kopula, které proběhlo ve spolupráci s ZŠ Pňovice.

Výsledky

SFMO 3. liga B - Sezóna 2019/2020

# Tým B
1 FK Krčmaň 97 16
2 Atletico Bystrovany 16
3 Barbar team 15
4 Hurikán VB 14
5 BSK Mlýn 14
6 MK Dl.Loučka 13
7 AC Karasov 11
8 BULLDOGS 10
9 Dyn.Bystrovany 10
10 Draci 7
11 Mlha team 7
12 Topmont Bukovany 7
13 Rotor LBT 7
14 SK Kopeček 7

Hráčské statistiky

Čisté konto

NO ITEMS

Žluté karty

NO ITEMS

Červené karty

NO ITEMS

Góly
# Název Góly
1 Karel Jurkovič 12
2 Jiří Ruprecht 6
3 Ladislav Kohl 4
- Ondřej Plotycia 4
- Pavel Lojka 4
6 Jan Šišma 2
- Jakub Štábl 2
- Patrik Štábl 2
9 Michal Šišma 1