Tabulka

# Tým OZ B
6 AC Karasov 69:67 25
7 KZT Štěpánov 59:58 21
8 BULLDOGS 90:96 21
9 MK Dl.Lou?ka 75:77 20
10 FK Rozvadovice 61:75 20

Minulý zápas

LAST MATCHES
SFMO 3. liga A - Sezóna 2022/2022 - 26. kolo
Datum Pá., 25. Lis. 2022 Beginn 19:00
BULLDOGS
BULLDOGS
FC Nasa
FC Nasa
-:-

Příští zápas


��dn� z�pas nen�sleduje.

Čisté konto
# Název Čisté konto
1 David Šišma 1

Červené karty
# Název Červené karty
1 Jan Šišma 1

SFMO 4. liga A - Sezóna 2017/2018
Rozpis utkání pro SFMO 4. liga A - Sezóna 2017/2018

Kolo Datum Čas Domácí tým   Hostující týmVýsledek
1 30.08.2017 18:00 h Sokol K?elov B - Karpat Uni?ov0 - 2
1 31.08.2017 18:00 h FC tok - Základna Hnoyland3 - 3
1 01.09.2017 18:00 h Sokol K?elov A - Buldog Unčovice3 - 3
1 01.09.2017 18:00 h FK Rozvadovice - FC Skrbe?4 - 3
1 01.09.2017 18:00 h FC Tigers - MK Chudobn4 - 2
1 04.09.2017 18:00 h BULLDOGS - KMK Březové7 - 1
2 08.09.2017 17:00 h MK Chudobn - Sokol K?elov A3 - 2
2 08.09.2017 17:00 h Buldog Unčovice - Sokol K?elov B1 - 0
2 08.09.2017 18:00 h Dřeváci - BULLDOGS5 - 2
2 08.09.2017 18:00 h KMK Březové - FC Tigers0 - 3
2 08.09.2017 18:00 h FC Skrbe? - FC tok3 - 1
2 09.09.2017 09:30 h Karpat Uni?ov - FK Rozvadovice4 - 3
3 13.09.2017 18:00 h Sokol K?elov B - MK Chudobn1 - 5
3 14.09.2017 18:00 h FC tok - Karpat Uni?ov5 - 3
3 15.09.2017 18:00 h Základna Hnoyland - FC Skrbe?7 - 0
3 15.09.2017 18:00 h Sokol K?elov A - KMK Březové5 - 3
3 15.09.2017 18:00 h FK Rozvadovice - Buldog Unčovice4 - 1
3 15.09.2017 18:00 h FC Tigers - Dřeváci2 - 2
4 22.09.2017 16:45 h Buldog Unčovice - FC tok3 - 0
4 22.09.2017 17:45 h KMK Březové - Sokol K?elov B3 - 0
4 22.09.2017 17:45 h MK Chudobn - FK Rozvadovice3 - 5
4 23.09.2017 09:30 h Karpat Uni?ov - Základna Hnoyland5 - 2
4 23.09.2017 09:30 h BULLDOGS - FC Tigers3 - 1
4 23.09.2017 10:30 h Dřeváci - Sokol K?elov A1 - 6
5 27.09.2017 18:00 h Sokol K?elov B - Dřeváci6 - 5
5 28.09.2017 10:00 h FC tok - MK Chudobn1 - 4
5 29.09.2017 17:30 h Základna Hnoyland - Buldog Unčovice1 - 1
5 29.09.2017 18:00 h Sokol K?elov A - BULLDOGS1 - 3
5 29.09.2017 18:00 h FC Skrbe? - Karpat Uni?ov2 - 2
5 30.09.2017 10:00 h FK Rozvadovice - KMK Březové2 - 2
6 06.10.2017 16:30 h BULLDOGS - Sokol K?elov B0 - 2
6 06.10.2017 16:30 h Buldog Unčovice - FC Skrbe?5 - 1
6 06.10.2017 17:30 h KMK Březové - FC tok2 - 1
6 06.10.2017 17:30 h MK Chudobn - Základna Hnoyland1 - 5
6 06.10.2017 17:30 h Dřeváci - FK Rozvadovice1 - 4
6 06.10.2017 17:30 h FC Tigers - Sokol K?elov A0 - 3
7 11.10.2017 18:00 h Sokol K?elov B - FC Tigers5 - 4
7 12.10.2017 17:00 h FC tok - Dřeváci7 - 2
7 13.10.2017 17:00 h Základna Hnoyland - KMK Březové6 - 1
7 13.10.2017 17:00 h FK Rozvadovice - BULLDOGS6 - 1
7 13.10.2017 18:00 h FC Skrbe? - MK Chudobn7 - 3
7 14.10.2017 09:30 h Karpat Uni?ov - Buldog Unčovice6 - 0
8 20.10.2017 16:45 h KMK Březové - FC Skrbe?2 - 3
8 20.10.2017 16:45 h MK Chudobn - Karpat Uni?ov1 - 2
8 20.10.2017 16:45 h FC Tigers - FK Rozvadovice5 - 6
8 20.10.2017 18:00 h Sokol K?elov A - Sokol K?elov B4 - 1
8 21.10.2017 09:30 h BULLDOGS - FC tok7 - 3
8 21.10.2017 10:30 h Dřeváci - Základna Hnoyland4 - 2
9 27.10.2017 18:00 h FC Skrbe? - Dřeváci8 - 3
9 28.10.2017 09:30 h Karpat Uni?ov - KMK Březové7 - 4
9 28.10.2017 10:00 h Základna Hnoyland - BULLDOGS1 - 4
9 28.10.2017 10:00 h FK Rozvadovice - Sokol K?elov A2 - 2
9 29.10.2017 09:30 h Buldog Unčovice - MK Chudobn6 - 1
9 29.10.2017 10:00 h FC tok - FC Tigers2 - 2
10 01.11.2017 18:00 h Sokol K?elov B - FK Rozvadovice2 - 5
10 03.11.2017 18:00 h Sokol K?elov A - FC tok1 - 1
10 04.11.2017 09:30 h BULLDOGS - FC Skrbe?3 - 3
10 04.11.2017 10:00 h FC Tigers - Základna Hnoyland3 - 3
10 04.11.2017 10:30 h Dřeváci - Karpat Uni?ov2 - 5
10 05.11.2017 10:00 h KMK Březové - Buldog Unčovice2 - 2
11 10.11.2017 17:30 h FC Skrbe? - FC Tigers2 - 1
11 11.11.2017 09:30 h Karpat Uni?ov - BULLDOGS6 - 3
11 11.11.2017 10:00 h Základna Hnoyland - Sokol K?elov A0 - 7
11 12.11.2017 09:30 h MK Chudobn - KMK Březové4 - 8
11 12.11.2017 09:30 h Buldog Unčovice - Dřeváci5 - 0
11 12.11.2017 10:45 h FC tok - Sokol K?elov B1 - 4
12 16.11.2017 18:00 h Sokol K?elov A - FC Skrbe?3 - 1
12 16.11.2017 19:00 h Sokol K?elov B - Základna Hnoyland7 - 1
12 18.11.2017 09:30 h BULLDOGS - Buldog Unčovice5 - 5
12 18.11.2017 10:00 h FK Rozvadovice - FC tok7 - 0
12 18.11.2017 10:00 h FC Tigers - Karpat Uni?ov2 - 5
12 18.11.2017 10:30 h Dřeváci - MK Chudobn3 - 3
13 24.11.2017 18:00 h FC Skrbe? - Sokol K?elov B1 - 4
13 25.11.2017 09:30 h Karpat Uni?ov - Sokol K?elov A1 - 3
13 25.11.2017 10:45 h Základna Hnoyland - FK Rozvadovice2 - 0
13 26.11.2017 09:30 h MK Chudobn - BULLDOGS3 - 2
13 26.11.2017 09:30 h Buldog Unčovice - FC Tigers3 - 1
13 26.11.2017 10:00 h KMK Březové - Dřeváci2 - 2
14 30.03.2018 17:00 h Základna Hnoyland - FC tok1 - 1
14 30.03.2018 18:00 h FC Skrbe? - FK Rozvadovice2 - 3
14 31.03.2018 09:30 h Karpat Uni?ov - Sokol K?elov B3 - 2
14 01.04.2018 09:30 h Buldog Unčovice - Sokol K?elov A0 - 2
14 01.04.2018 10:00 h KMK Březové - BULLDOGS4 - 7
14 01.04.2018 10:00 h MK Chudobn - FC Tigers1 - 1
15 05.04.2018 18:00 h FC tok - FC Skrbe?1 - 2
15 06.04.2018 18:00 h Sokol K?elov B - Buldog Unčovice4 - 4
15 06.04.2018 18:00 h Sokol K?elov A - MK Chudobn12 - 2
15 06.04.2018 18:00 h FK Rozvadovice - Karpat Uni?ov4 - 2
15 06.04.2018 18:00 h FC Tigers - KMK Březové2 - 3
15 07.04.2018 10:00 h BULLDOGS - Dřeváci7 - 3
16 14.04.2017 09:30 h Karpat Uni?ov - FC tok0 - 3
16 15.04.2017 10:00 h MK Chudobn - Sokol K?elov B1 - 4
16 13.04.2018 17:00 h Dřeváci - FC Tigers2 - 3
16 13.04.2018 17:00 h Buldog Unčovice - FK Rozvadovice1 - 2
16 13.04.2018 18:00 h KMK Březové - Sokol K?elov A2 - 3
16 13.04.2018 18:00 h FC Skrbe? - Základna Hnoyland1 - 3
17 19.04.2018 18:00 h FC tok - Buldog Unčovice3 - 3
17 19.04.2018 18:00 h Sokol K?elov B - KMK Březové7 - 3
17 20.04.2018 18:00 h Základna Hnoyland - Karpat Uni?ov0 - 1
17 20.04.2018 18:00 h Sokol K?elov A - Dřeváci4 - 4
17 20.04.2018 18:00 h FK Rozvadovice - MK Chudobn3 - 2
17 20.04.2018 18:00 h FC Tigers - BULLDOGS4 - 1
18 27.04.2018 18:00 h KMK Březové - FK Rozvadovice2 - 7
18 27.04.2018 18:00 h Buldog Unčovice - Základna Hnoyland1 - 2
18 27.04.2018 18:00 h MK Chudobn - FC tok3 - 1
18 28.04.2018 09:30 h Karpat Uni?ov - FC Skrbe?7 - 1
18 28.04.2018 09:30 h BULLDOGS - Sokol K?elov A4 - 2
18 28.04.2018 10:30 h Dřeváci - Sokol K?elov B2 - 5
19 03.05.2018 18:00 h Sokol K?elov B - BULLDOGS9 - 2
19 04.05.2018 18:00 h FC tok - KMK Březové5 - 6
19 04.05.2018 18:00 h Základna Hnoyland - MK Chudobn0 - 3
19 04.05.2018 18:00 h Sokol K?elov A - FC Tigers4 - 3
19 04.05.2018 18:00 h FK Rozvadovice - Dřeváci6 - 2
19 04.05.2018 18:00 h FC Skrbe? - Buldog Unčovice2 - 6
20 11.05.2018 17:00 h BULLDOGS - FK Rozvadovice6 - 2
20 11.05.2018 17:00 h Buldog Unčovice - Karpat Uni?ov1 - 1
20 11.05.2018 18:00 h KMK Březové - Základna Hnoyland2 - 4
20 11.05.2018 18:00 h MK Chudobn - FC Skrbe?4 - 1
20 11.05.2018 18:00 h Dřeváci - FC tok9 - 2
20 11.05.2018 18:00 h FC Tigers - Sokol K?elov B2 - 3
21 17.05.2018 18:00 h FC tok - BULLDOGS7 - 5
21 17.05.2018 18:00 h Sokol K?elov B - Sokol K?elov A5 - 3
21 18.05.2018 18:00 h Základna Hnoyland - Dřeváci7 - 4
21 18.05.2018 18:00 h FK Rozvadovice - FC Tigers2 - 0
21 18.05.2018 18:00 h FC Skrbe? - KMK Březové4 - 2
21 19.05.2018 09:30 h Karpat Uni?ov - MK Chudobn8 - 1
22 25.05.2018 17:15 h MK Chudobn - Buldog Unčovice1 - 6
22 25.05.2018 17:30 h BULLDOGS - Základna Hnoyland2 - 5
22 25.05.2018 18:00 h KMK Březové - Karpat Uni?ov2 - 5
22 25.05.2018 18:00 h Sokol K?elov A - FK Rozvadovice5 - 1
22 25.05.2018 18:00 h FC Tigers - FC tok6 - 3
22 25.05.2018 18:30 h Dřeváci - FC Skrbe?2 - 1
23 31.05.2018 18:30 h FC tok - Sokol K?elov A2 - 4
23 01.06.2018 17:30 h Buldog Unčovice - KMK Březové2 - 2
23 01.06.2018 18:00 h FC Skrbe? - BULLDOGS5 - 4
23 01.06.2018 18:30 h Základna Hnoyland - FC Tigers4 - 2
23 01.06.2018 18:30 h FK Rozvadovice - Sokol K?elov B3 - 3
23 02.06.2018 09:30 h Karpat Uni?ov - Dřeváci3 - 0
24 07.06.2018 17:30 h Sokol K?elov B - FC tok3 - 2
24 08.06.2018 17:30 h KMK Březové - MK Chudobn2 - 3
24 08.06.2018 17:30 h Sokol K?elov A - Základna Hnoyland3 - 0
24 08.06.2018 17:30 h BULLDOGS - Karpat Uni?ov2 - 4
24 08.06.2018 17:30 h FC Tigers - FC Skrbe?6 - 0
24 08.06.2018 18:30 h Dřeváci - Buldog Unčovice2 - 3
25 14.06.2018 18:30 h FC tok - FK Rozvadovice6 - 3
25 15.06.2018 17:15 h MK Chudobn - Dřeváci2 - 4
25 15.06.2018 17:30 h Buldog Unčovice - BULLDOGS2 - 1
25 15.06.2018 18:00 h FC Skrbe? - Sokol K?elov A4 - 5
25 15.06.2018 18:30 h Základna Hnoyland - Sokol K?elov B1 - 3
25 16.06.2018 09:30 h Karpat Uni?ov - FC Tigers3 - 2
26 21.06.2018 18:00 h Sokol K?elov B - FC Skrbe?3 - 1
26 22.06.2018 17:30 h FK Rozvadovice - Základna Hnoyland3 - 0
26 22.06.2018 18:00 h Sokol K?elov A - Karpat Uni?ov1 - 4
26 22.06.2018 18:30 h FC Tigers - Buldog Unčovice8 - 3
26 23.06.2018 09:30 h BULLDOGS - MK Chudobn14 - 7
26 23.06.2018 10:30 h Dřeváci - KMK Březové16 - 5


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

SFMO 3. liga A - Sezóna 2022/2022

# Tým B
1 FC Peklo NV 40
2 SK Profit NV 28
3 FC Nasa 26
4 Dřeváci 25
5 Buldog Unčovice 25
6 AC Karasov 25
7 KZT Štěpánov 21
8 BULLDOGS 21
9 MK Dl.Lou?ka 20
10 FK Rozvadovice 20
11 Sokol Žerotín 19
12 Základna Hnoyland 16
13 KMK Březové 12