Tabulka

# Tým OZ B
6 AC Karasov 69:67 25
7 KZT Štěpánov 59:58 21
8 BULLDOGS 90:96 21
9 MK Dl.Lou?ka 75:77 20
10 FK Rozvadovice 61:75 20

Minulý zápas

LAST MATCHES
SFMO 3. liga A - Sezóna 2022/2022 - 26. kolo
Datum Pá., 25. Lis. 2022 Beginn 19:00
BULLDOGS
BULLDOGS
FC Nasa
FC Nasa
-:-

Příští zápas


��dn� z�pas nen�sleduje.

Čisté konto
# Název Čisté konto
1 David Šišma 1

Červené karty
# Název Červené karty
1 Jan Šišma 1

SFMO 3. liga B - Sezóna 2019/2020
Rozpis utkání pro SFMO 3. liga B - Sezóna 2019/2020

Kolo Datum Čas Domácí tým   Hostující týmVýsledek
1 26.08.2019 18:00 h BSK Mln - FK Kr?ma? 978 - 2
1 30.08.2019 18:00 h Topmont Bukovany - Hurikán VB7 - 6
1 30.08.2019 18:00 h MK Dl.Lou?ka - Draci2 - 1
1 30.08.2019 18:00 h AC Karasov - Mlha team3 - 0
1 30.08.2019 18:15 h BULLDOGS - Rotor LBT4 - 3
1 30.08.2019 19:00 h Barbar team - SK Kope?ek4 - 0
1 30.08.2019 19:15 h Atletico Bystrovany - Dyn.Bystrovany7 - 4
2 04.09.2019 17:15 h Mlha team - MK Dl.Lou?ka5 - 6
2 06.09.2019 17:00 h Draci - BSK Mln6 - 8
2 06.09.2019 18:00 h Atletico Bystrovany - BULLDOGS4 - 2
2 06.09.2019 18:00 h SK Kope?ek - Topmont Bukovany0 - 1
2 06.09.2019 18:00 h FK Kr?ma? 97 - Barbar team9 - 3
2 06.09.2019 19:00 h Dyn.Bystrovany - Hurikán VB4 - 5
2 07.09.2019 10:30 h Rotor LBT - AC Karasov3 - 3
3 09.09.2019 18:00 h BSK Mln - Mlha team6 - 5
3 12.09.2019 18:30 h Hurikán VB - SK Kope?ek3 - 4
3 13.09.2019 18:00 h Topmont Bukovany - FK Kr?ma? 972 - 3
3 13.09.2019 18:00 h MK Dl.Lou?ka - Rotor LBT5 - 3
3 13.09.2019 18:00 h AC Karasov - Atletico Bystrovany0 - 0
3 13.09.2019 19:00 h Barbar team - Draci8 - 2
3 14.09.2019 09:30 h BULLDOGS - Dyn.Bystrovany7 - 5
4 18.09.2019 17:15 h Mlha team - Barbar team9 - 3
4 18.09.2019 19:30 h Dyn.Bystrovany - SK Kope?ek5 - 1
4 20.09.2019 17:00 h Draci - Topmont Bukovany7 - 6
4 20.09.2019 18:00 h Atletico Bystrovany - MK Dl.Lou?ka2 - 1
4 20.09.2019 18:00 h FK Kr?ma? 97 - Hurikán VB2 - 5
4 20.09.2019 18:00 h BULLDOGS - AC Karasov1 - 8
4 21.09.2019 10:30 h Rotor LBT - BSK Mln0 - 3
5 23.09.2019 18:00 h BSK Mln - Atletico Bystrovany4 - 4
5 26.09.2019 18:30 h Hurikán VB - Draci6 - 3
5 27.09.2019 17:30 h Topmont Bukovany - Mlha team11 - 8
5 27.09.2019 17:30 h MK Dl.Lou?ka - BULLDOGS3 - 1
5 27.09.2019 17:30 h AC Karasov - Dyn.Bystrovany0 - 0
5 27.09.2019 17:30 h SK Kope?ek - FK Kr?ma? 971 - 7
5 27.09.2019 19:00 h Barbar team - Rotor LBT8 - 3
6 02.10.2019 17:15 h Mlha team - Hurikán VB2 - 6
6 04.10.2019 17:00 h Draci - SK Kope?ek3 - 3
6 04.10.2019 17:30 h AC Karasov - MK Dl.Lou?ka1 - 1
6 04.10.2019 18:00 h Atletico Bystrovany - Barbar team4 - 1
6 04.10.2019 19:00 h Dyn.Bystrovany - FK Kr?ma? 977 - 3
6 05.10.2019 09:30 h BULLDOGS - BSK Mln3 - 0
6 05.10.2019 10:30 h Rotor LBT - Topmont Bukovany6 - 3
7 07.10.2019 18:00 h BSK Mln - AC Karasov8 - 1
7 10.10.2019 18:30 h Hurikán VB - Rotor LBT1 - 2
7 11.10.2019 17:00 h Topmont Bukovany - Atletico Bystrovany0 - 3
7 11.10.2019 17:00 h MK Dl.Lou?ka - Dyn.Bystrovany5 - 2
7 11.10.2019 17:00 h SK Kope?ek - Mlha team4 - 1
7 11.10.2019 18:00 h FK Kr?ma? 97 - Draci13 - 4
7 11.10.2019 19:00 h Barbar team - BULLDOGS5 - 4
8 16.10.2019 17:15 h Mlha team - FK Kr?ma? 972 - 8
8 18.10.2019 18:00 h Atletico Bystrovany - Hurikán VB2 - 2
8 18.10.2019 19:00 h Dyn.Bystrovany - Draci1 - 1
8 19.10.2019 09:30 h MK Dl.Lou?ka - BSK Mln4 - 5
8 19.10.2019 09:30 h BULLDOGS - Topmont Bukovany11 - 5
8 19.10.2019 10:00 h AC Karasov - Barbar team2 - 3
8 19.10.2019 10:30 h Rotor LBT - SK Kope?ek4 - 3
9 21.10.2019 18:00 h BSK Mln - Dyn.Bystrovany1 - 6
9 24.10.2019 18:30 h Hurikán VB - BULLDOGS9 - 2
9 25.10.2019 17:00 h Draci - Mlha team4 - 5
9 25.10.2019 18:00 h FK Kr?ma? 97 - Rotor LBT3 - 0
9 25.10.2019 19:00 h Barbar team - MK Dl.Lou?ka3 - 2
9 27.10.2019 09:30 h SK Kope?ek - Atletico Bystrovany1 - 3
9 27.10.2019 10:00 h Topmont Bukovany - AC Karasov0 - 1
10 01.11.2019 18:00 h Atletico Bystrovany - FK Kr?ma? 972 - 3
10 01.11.2019 19:00 h Dyn.Bystrovany - Mlha team7 - 7
10 02.11.2019 09:30 h BSK Mln - Barbar team3 - 6
10 02.11.2019 09:30 h BULLDOGS - SK Kope?ek3 - 1
10 02.11.2019 10:00 h MK Dl.Lou?ka - Topmont Bukovany2 - 0
10 02.11.2019 10:00 h AC Karasov - Hurikán VB5 - 5
10 02.11.2019 10:30 h Rotor LBT - Draci1 - 4
11 06.11.2019 17:15 h Mlha team - Rotor LBT11 - 3
11 07.11.2019 18:30 h Hurikán VB - MK Dl.Lou?ka6 - 2
11 08.11.2019 17:00 h Draci - Atletico Bystrovany2 - 2
11 08.11.2019 18:00 h FK Kr?ma? 97 - BULLDOGS8 - 4
11 08.11.2019 19:00 h Barbar team - Dyn.Bystrovany4 - 4
11 10.11.2019 09:30 h SK Kope?ek - AC Karasov2 - 1
11 10.11.2019 10:00 h Topmont Bukovany - BSK Mln2 - 2
12 11.11.2019 18:00 h BSK Mln - Hurikán VB5 - 6
12 15.11.2019 18:00 h Atletico Bystrovany - Mlha team4 - 2
12 15.11.2019 19:00 h Barbar team - Topmont Bukovany4 - 4
12 15.11.2019 19:00 h Dyn.Bystrovany - Rotor LBT4 - 0
12 16.11.2019 09:30 h BULLDOGS - Draci5 - 7
12 16.11.2019 10:00 h MK Dl.Lou?ka - SK Kope?ek3 - 2
12 16.11.2019 10:00 h AC Karasov - FK Kr?ma? 975 - 6
13 20.11.2019 17:15 h Mlha team - BULLDOGS3 - 2
13 21.11.2019 18:30 h Hurikán VB - Barbar team10 - 2
13 22.11.2019 17:00 h Draci - AC Karasov6 - 8
13 22.11.2019 18:00 h FK Kr?ma? 97 - MK Dl.Lou?ka6 - 0
13 23.11.2019 10:30 h Rotor LBT - Atletico Bystrovany3 - 3
13 24.11.2019 09:30 h SK Kope?ek - BSK Mln2 - 2
13 24.11.2019 10:00 h Topmont Bukovany - Dyn.Bystrovany3 - 2
14 01.04.2020 17:15 h Mlha team - AC Karasov - 
14 02.04.2020 18:30 h Hurikán VB - Topmont Bukovany - 
14 03.04.2020 17:00 h Draci - MK Dl.Lou?ka - 
14 03.04.2020 17:00 h SK Kope?ek - Barbar team - 
14 03.04.2020 18:00 h FK Kr?ma? 97 - BSK Mln - 
14 03.04.2020 18:15 h Dyn.Bystrovany - Atletico Bystrovany - 
14 04.04.2020 10:30 h Rotor LBT - BULLDOGS - 
15 06.04.2020 18:00 h BSK Mln - Draci - 
15 09.04.2020 18:30 h Hurikán VB - Dyn.Bystrovany - 
15 10.04.2020 09:30 h Barbar team - FK Kr?ma? 97 - 
15 10.04.2020 10:00 h AC Karasov - Rotor LBT - 
15 10.04.2020 10:00 h MK Dl.Lou?ka - Mlha team - 
15 10.04.2020 10:00 h Topmont Bukovany - SK Kope?ek - 
15 11.04.2020 09:30 h BULLDOGS - Atletico Bystrovany - 
16 15.04.2020 17:15 h Mlha team - BSK Mln - 
16 17.04.2020 17:00 h Draci - Barbar team - 
16 17.04.2020 18:00 h FK Kr?ma? 97 - Topmont Bukovany - 
16 17.04.2020 18:00 h SK Kope?ek - Hurikán VB - 
16 17.04.2020 18:15 h Dyn.Bystrovany - BULLDOGS - 
16 17.04.2020 19:15 h Atletico Bystrovany - AC Karasov - 
16 18.04.2020 10:30 h Rotor LBT - MK Dl.Lou?ka - 
17 20.04.2020 18:00 h BSK Mln - Rotor LBT - 
17 23.04.2020 18:30 h Hurikán VB - FK Kr?ma? 97 - 
17 24.04.2020 18:00 h SK Kope?ek - Dyn.Bystrovany - 
17 24.04.2020 18:00 h AC Karasov - BULLDOGS - 
17 24.04.2020 18:00 h Topmont Bukovany - Draci - 
17 24.04.2020 19:00 h Barbar team - Mlha team - 
17 25.04.2020 10:00 h MK Dl.Lou?ka - Atletico Bystrovany - 
18 29.04.2020 17:15 h Mlha team - Topmont Bukovany - 
18 01.05.2020 08:30 h Draci - Hurikán VB - 
18 01.05.2020 09:30 h BULLDOGS - MK Dl.Lou?ka - 
18 01.05.2020 09:45 h Dyn.Bystrovany - AC Karasov - 
18 01.05.2020 10:00 h FK Kr?ma? 97 - SK Kope?ek - 
18 01.05.2020 10:45 h Atletico Bystrovany - BSK Mln - 
18 02.05.2020 10:30 h Rotor LBT - Barbar team - 
19 04.05.2020 18:00 h BSK Mln - BULLDOGS - 
19 07.05.2020 18:30 h Hurikán VB - Mlha team - 
19 08.05.2020 09:30 h SK Kope?ek - Draci - 
19 08.05.2020 09:30 h Barbar team - Atletico Bystrovany - 
19 08.05.2020 10:00 h FK Kr?ma? 97 - Dyn.Bystrovany - 
19 08.05.2020 10:00 h MK Dl.Lou?ka - AC Karasov - 
19 08.05.2020 10:00 h Topmont Bukovany - Rotor LBT - 
20 15.05.2020 17:00 h Draci - FK Kr?ma? 97 - 
20 15.05.2020 17:15 h Mlha team - SK Kope?ek - 
20 15.05.2020 18:00 h Dyn.Bystrovany - MK Dl.Lou?ka - 
20 15.05.2020 18:15 h AC Karasov - BSK Mln - 
20 15.05.2020 19:00 h Atletico Bystrovany - Topmont Bukovany - 
20 16.05.2020 09:30 h BULLDOGS - Barbar team - 
20 16.05.2020 10:30 h Rotor LBT - Hurikán VB - 
21 18.05.2020 18:00 h BSK Mln - MK Dl.Lou?ka - 
21 21.05.2020 18:30 h Hurikán VB - Atletico Bystrovany - 
21 22.05.2020 17:00 h Draci - Dyn.Bystrovany - 
21 22.05.2020 17:30 h SK Kope?ek - Rotor LBT - 
21 22.05.2020 18:00 h FK Kr?ma? 97 - Mlha team - 
21 22.05.2020 18:00 h Topmont Bukovany - BULLDOGS - 
21 22.05.2020 19:00 h Barbar team - AC Karasov - 
22 27.05.2020 17:15 h Mlha team - Draci - 
22 29.05.2020 18:00 h Dyn.Bystrovany - BSK Mln - 
22 29.05.2020 18:30 h BULLDOGS - Hurikán VB - 
22 29.05.2020 18:30 h AC Karasov - Topmont Bukovany - 
22 29.05.2020 18:30 h MK Dl.Lou?ka - Barbar team - 
22 29.05.2020 19:00 h Atletico Bystrovany - SK Kope?ek - 
22 30.05.2020 10:30 h Rotor LBT - FK Kr?ma? 97 - 
23 03.06.2020 17:15 h Mlha team - Dyn.Bystrovany - 
23 04.06.2020 18:30 h Hurikán VB - AC Karasov - 
23 05.06.2020 17:00 h Draci - Rotor LBT - 
23 05.06.2020 17:30 h SK Kope?ek - BULLDOGS - 
23 05.06.2020 18:00 h FK Kr?ma? 97 - Atletico Bystrovany - 
23 05.06.2020 18:15 h Topmont Bukovany - MK Dl.Lou?ka - 
23 05.06.2020 19:00 h Barbar team - BSK Mln - 
24 08.06.2020 18:00 h BSK Mln - Topmont Bukovany - 
24 12.06.2020 17:30 h BULLDOGS - FK Kr?ma? 97 - 
24 12.06.2020 18:00 h Dyn.Bystrovany - Barbar team - 
24 12.06.2020 18:45 h AC Karasov - SK Kope?ek - 
24 12.06.2020 19:00 h Atletico Bystrovany - Draci - 
24 13.06.2020 10:00 h MK Dl.Lou?ka - Hurikán VB - 
24 13.06.2020 10:30 h Rotor LBT - Mlha team - 
25 17.06.2020 17:15 h Mlha team - Atletico Bystrovany - 
25 18.06.2020 18:30 h Hurikán VB - BSK Mln - 
25 19.06.2020 17:00 h Draci - BULLDOGS - 
25 19.06.2020 17:30 h SK Kope?ek - MK Dl.Lou?ka - 
25 19.06.2020 18:00 h FK Kr?ma? 97 - AC Karasov - 
25 19.06.2020 18:30 h Topmont Bukovany - Barbar team - 
25 20.06.2020 10:30 h Rotor LBT - Dyn.Bystrovany - 
26 22.06.2020 18:30 h BSK Mln - SK Kope?ek - 
26 26.06.2020 18:00 h Dyn.Bystrovany - Topmont Bukovany - 
26 26.06.2020 18:30 h MK Dl.Lou?ka - FK Kr?ma? 97 - 
26 26.06.2020 18:30 h AC Karasov - Draci - 
26 26.06.2020 19:00 h Barbar team - Hurikán VB - 
26 26.06.2020 19:00 h Atletico Bystrovany - Rotor LBT - 
26 27.06.2020 09:30 h BULLDOGS - Mlha team - 


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

SFMO 3. liga A - Sezóna 2022/2022

# Tým B
1 FC Peklo NV 40
2 SK Profit NV 28
3 FC Nasa 26
4 Dřeváci 25
5 Buldog Unčovice 25
6 AC Karasov 25
7 KZT Štěpánov 21
8 BULLDOGS 21
9 MK Dl.Lou?ka 20
10 FK Rozvadovice 20
11 Sokol Žerotín 19
12 Základna Hnoyland 16
13 KMK Březové 12