Tabulka

# Tým OZ B
11 AC Karasov 4:12 0
12 FK Rozvadovice 4:14 0
13 Bulldogs Pňovice 4:18 0

Minulý zápas

LAST MATCHES
SFMO 3. liga A - Sezóna 2024/2024 - 4. kolo
Datum Pá., 19. Dub. 2024 Beginn 19:00
Bulldogs Pňovice
Bulldogs Pňovice
FC Tigers
FC Tigers
-:-

Příští zápas


��dn� z�pas nen�sleduje.

Čisté konto

NO ITEMS

Góly

NO ITEMS

Žluté karty
# Název Žluté karty
1 Jakub Štábl 1
- Patrik Štábl 1
- Jakub Chrudina 1
- Karel Jurkovič 1
- Jakub Stavěl 1

Červené karty

NO ITEMS

11. kolo: KZT Štěpánov vs. Bulldogs Pňovice

V 11. kole jsme zajížděli do Štěpánova k utkání s místním týmem KZT Štěpánov. K utkání jsme zajížděli v poměrně silné sestavě a chtěli jsme si konečně připsat do tabulky nějaké body. Utkání ve Štěpánově bylo bohaté na šance, ale především náš gólman předváděl fantastické zákroky a zápas ve Štěpánově skončil 1:1.

Ze začátku zápasu byli aktivnější domácí a v 7. minutě šli do vedení, když pumelice domácího útočníka přesně k tyči prošla za záda našeho gólmana - 1:0. Blízko vyrovnání byl Kája, ale toho vychytal domácí gólman. Ve 12. minutě zápasu vystihl Roman špatnou přihrávku domácích a poslal míč na Kubu Stavěla, který využil zaváhání domácího gólmana, přes kterého přešel a poslal míč do odkryté brány - 1:1. V 15. minutě mohli jít domácí do vedení, ale pokus domácího útočníka skvěle zlikvidoval náš gólman. Ve 25. minutě zápasu nás mohl poslat do vedení Kája, ale bohužel nepřekonal domácího gólmana. V závěru prvního poločasu ještě zahrozili domácí, ale náš gólman jejich pokusy s přehledem zlikvidoval a tak byl stav po prvním poločase nerozhodný 1:1.

V úvodu druhého poločasu se k míči dostal Roman a skvělou přihrávkou poslal Káju do samostatného úniku na domácího gólmana, ale toho nedokázal prostřelit. Ve 40. minutě předvedl náš gólman fantastický zákrok, když zareagoval na dorážku domácího útočníka a nenechal se překonat. Domácí měli v druhém poločase více ze hry, ale náš gólman působil v dnešním utkání velmi jistě a předváděl fantastické zákroky. V 50. minutě zápasu byli domácí velmi blízko ke vstřelení gólu, když povedenou střelu domácího útočníka vyrazil náš gólman k dalšímu domácímu hráči, ale jeho pohotová dorážka trefila našeho gólmana na zemi a odrazila se mimo naší svatyni. Závěrečný tlak domácích jsme s přehledem ustáli a připsali jsme si především zásluhou vynikajícího výkonu našeho gólmana bod do tabulky za remízu 1:1.

KZT Štěpánov vs. Bulldogs Pňovice 1:1 (1:1)

Branky: Stavěl J.

Sestava: Šišma D. - Šišma M., Chrudina J., Štábl P. - Štábl J., Petruška R., Stavěl J., Jurkovič K.

 

SFMO 3. liga A - Sezóna 2024/2024

# Tým B
3 MK Chudobn 6
4 FC Peklo NV 3
5 Dřeváci Pňovice 3
6 FC Tigers 3
7 MK Dl.Loučka 3
8 Sokol Žerotín 3
9 FC Nasa 3
10 SK Profit NV 0
11 AC Karasov 0
12 FK Rozvadovice 0
13 Bulldogs Pňovice 0