Tabulka

# Tým OZ B
11 AC Karasov 4:12 0
12 FK Rozvadovice 4:14 0
13 Bulldogs Pňovice 4:18 0

Minulý zápas

LAST MATCHES
SFMO 3. liga A - Sezóna 2024/2024 - 4. kolo
Datum Pá., 19. Dub. 2024 Beginn 19:00
Bulldogs Pňovice
Bulldogs Pňovice
FC Tigers
FC Tigers
-:-

Příští zápas


��dn� z�pas nen�sleduje.

Čisté konto

NO ITEMS

Góly

NO ITEMS

Žluté karty
# Název Žluté karty
1 Jakub Štábl 1
- Patrik Štábl 1
- Jakub Chrudina 1
- Karel Jurkovič 1
- Jakub Stavěl 1

Červené karty

NO ITEMS

9.kolo: AC Karasov vs. Bulldogs Pňovice

V 9. kole jsme zajížděli do Hynkova k utkání s místním týmem AC Karasov. V našem dresu se poprvé představila naše nová posila Roman Petruška. Více šancí v utkání měli domácí a nakonec zvítězili 4:3.

Ze začátku utkání jsme byli aktivnějším týmem a v 5. minutě jsme šli po zásluze do vedení, když Kája vymíchal domácího obránce a povedenou střelou nedal šanci domácímu gólmanovi - 0:1. Po tomto gólu do toho domácí pořádně šlápli, ale v naší bráně čaroval náš gólman David, který vynikajícími zákroky likvidoval jednu tutovku domácích za druhou. Ve 20. minutě vystihl Roman špatnou přihrávku domácích obránců a míč skončil po teči jednoho z domácích obránců až za zády bezmocného strážce domácí svatyně - 0:2. Domácí byli aktivnější, ale nedařilo se jim v zakončení a tak jsme jim ke snížení pomohli vlastní chybou. Když už se zdálo, že v prvním poločase neinkasujeme, tak jsme ve 28. minutě vyrobili na středu hřiště obrovskou chybu a domácí útočník postupoval sám na našeho gólmana, kterému nedal pumelicí k tyči žádnou šanci - 2:1. Po prvním poločase jsme tedy vedli v Hynkově 2:1.

V druhém poločase jsme byli pod obrovským tlakem domácích, kdy se prakticky hrálo jen na jednu bránu a my se nedostávali k vážnějšímu ohrožení domácí svatyně. V naší bráně i ve druhém poločase čaroval náš gólman, ale ve 44. bohužel domácí vyrovnali, když jejich útočník dostal příliž prostoru před naší bránou a zblízka překonal našeho gólmana - 2:2. V druhém poločase jsme vytěžili z minima maximum, když Roman vystihl ve 48. minutě zápasu špatnou přihrávku domácích hráčů a poslal míč zkušeně k tyči - 2:3. V 52. minutě zápasu si vybral náš gólman slabší chvilku v zápase, když za jeho zády skončila nepříliš povedená střela domácího útočníka - 3:3. Domácí nás dostali v závěru zápasu pod tlak a v 59. minutě zápasu dokonali obrat, když střelu domácího hráče tečoval těsně před naším gólmanem domácí útočník - 4:3.

Po výborném vstupu do zápasu jsme zápas nezvládli a odjížděli jsme z Hynkova s prázdnou. Bohužel se krčíme na posledním místě tabulky a nezbývá nám věřit, že podzimní část sezóny zvládneme mnohem lépe.

AC Karasov vs. Bulldogs Pňovice 4:3 (1:2)

Branky: Petruška R. 2, Jurkovič K.

Sestava: Šišma D. - Chrudina J., Štábl P., Šišma M. - Štábl J., Jurkovič K., Petruška R.

SFMO 3. liga A - Sezóna 2024/2024

# Tým B
3 MK Chudobn 6
4 FC Peklo NV 3
5 Dřeváci Pňovice 3
6 FC Tigers 3
7 MK Dl.Loučka 3
8 Sokol Žerotín 3
9 FC Nasa 3
10 SK Profit NV 0
11 AC Karasov 0
12 FK Rozvadovice 0
13 Bulldogs Pňovice 0