Tabulka

# Tým OZ B
11 AC Karasov 4:12 0
12 FK Rozvadovice 4:14 0
13 Bulldogs Pňovice 4:18 0

Minulý zápas

LAST MATCHES
SFMO 3. liga A - Sezóna 2024/2024 - 4. kolo
Datum Pá., 19. Dub. 2024 Beginn 19:00
Bulldogs Pňovice
Bulldogs Pňovice
FC Tigers
FC Tigers
-:-

Příští zápas


��dn� z�pas nen�sleduje.

Čisté konto

NO ITEMS

Góly

NO ITEMS

Žluté karty
# Název Žluté karty
1 Jakub Štábl 1
- Patrik Štábl 1
- Jakub Chrudina 1
- Karel Jurkovič 1
- Jakub Stavěl 1

Červené karty

NO ITEMS

18. kolo: Bulldogs Pňovice vs. MK Dlouhá Loučka

V 18. kole jsme na domácím hřišti přivítali tým MK Dlouhá Loučka. Na jaře jsme v Dlouhé Loučce prohráli 5:2. Dnešní utkání bylo velmi bohaté na šance a víc jsme jich naštěstí proměnili my, což znamenalo naše vítězství 4:3.

Do utkání jsme nevstoupili vůbec dobře, když se hostům povedlo hned ve 2. minutě utkání rozebrat naši obranu a ujali se vedení – 0:1. Hosté byli v úvodu utkání mnohem aktivnější a skvělými zákroky nás držel již tradičně náš gólman Davča. V 10. minutě utkání hosté neproměnili velmi nadějnou příležitost a Michal poslal míč do náběhu Kubovi Chrudinovi, který obešel hostujícího obránce a povedenou pumelicí vyrovnal – 1:1. Ve 14. minutě utkání Kuba Chrudina rychle rozehrál aut na neobsazeného Káju a ten nás poslal do vedení – 2:1. V 16. minutě zápasu jsme mohli navýšit naše vedení, ale Kája poslal míč bohužel jen do tyče. V 19. minutě zápasu potáhl Michal míč na středu hřiště a přihrál jej napravo do běhu Kájovi, který prostřelil hostujícího strážce svatyně – 3:1. Inkasovaný gól ještě víc nabudil hostující hráče a bylo jich plné hřiště, ale náš gólman předváděl jeden fantastický zákrok za druhým. Ve 23. minutě jsme mohli navýšit naše vedení, ale Kája i Kuba Chrudina poslali míč jen do tyče. Ve 25. minutě zazvonila tyč i za naším gólmanem. Ve 28. minutě zápasu se hostům povedla pohledná kombinace, když jejich hráč zakončoval do prázdné brány – 3:2. V závěřu prvního poločasu mohl ještě navýšit naše vedení Kája, ale jeho střelecký pokus letěl těsně mimo a tak jsme po prvním poločase vedli 3:2.

Do druhého poločasu vstoupili mnohem aktivněji hosté, ale my jsme se snažili jim nenechávat moc prostoru a když už něco prošlo, tak si s tím dokázal náš gólman s přehledem poradit. Hra se přelévala v druhém poločase ze strany na stranu a oba týmy neproměňovaly obrovské šance. Ve 43. minutě zápasu Kája vymotal hostujícího obránce a přihrál míč na Kubu Štábla, který navýšil naše vedení – 4:2. Ve 45. minutě Kája spálil obrovskou šanci a jeho rána skončila opět na tyči. Ve 47. minutě zápasu Kája motal hlavy hostujícím obráncům, ale jeho střelecký pokus dokázal hostující gólman vyškrábnout a k míči se dostal Kuba Štábl, který jej poslal v těžké pozici hlavou jen do břevna. V 52. minutě se dostali hosté do přečíslení, které dokázali proměnit a snížili – 4:3. V 54. minutě zápasu mohlo být vyrovnáno, když se sám před naším gólmanem zjevil hostující útočník, ale náš gólman předvedl fantastický zákrok a udržel naše vedení. V 56. minutě zápasu mohlo být definitivně rozhodnuto, ale Kája i Kuba Chrudina poslali míč jen do tyče. V 58. minutě nás mohlo mrzet neproměňování našich šancí, ale náš gólman vytáhl fantastický zákrok a rozhodl definitivně o našem vítězství.

Bulldogs Pňovice vs. MK Dlouhá Loučka 4:3 (3:2)

Branky: Jurkovič K. 2, Chrudina J., Štábl J.

Sestava: Šišma D. – Šišma M., Šišma J., Štábl P. – Štábl J., Jurkovič K., Chrudina J.

SFMO 3. liga A - Sezóna 2024/2024

# Tým B
3 MK Chudobn 6
4 FC Peklo NV 3
5 Dřeváci Pňovice 3
6 FC Tigers 3
7 MK Dl.Loučka 3
8 Sokol Žerotín 3
9 FC Nasa 3
10 SK Profit NV 0
11 AC Karasov 0
12 FK Rozvadovice 0
13 Bulldogs Pňovice 0