- Jakub Stavěl 1

Červené karty

NO ITEMS

16. kolo: Bulldogs Pňovice vs. Buldog Unčovice

V 16. kole jsme na domácím hřišti přivítali tým Buldog Unčovice. Na jaře jsme v Unčovicích zvítězili 3:0, ale v dnešním utkání nám chyběla celá řada hráčů. V utkání jsme neměli žádného hráče na střídání, ale i přesto jsme předvedli velmi solidní výkon, který na body nestačil a prohráli jsme 3:0.

Ze začátku utkání byli mírně aktivnější hosté, ale my se poctivě vraceli s hostujícíma útočníkama a když se hosté dostali k zakončení, tak si vylámali zuby na našem skvěle chytajícím gólmanovi. I bez střídání jsme se dostávali často k ohrožení hostující brány. Ve skvělém světle se představil především Kuba Chrudina, který byl opravdu všude a zásoboval Paťu skvělýma přihrávkama a Paťa to zkoušel skoro ze všech pozic a hostující gólman měl plno práce. V 15. minutě zápasu šli hosté do vedení, když dokázal jejich útočník přejít přes našeho obránce a střelou k tyči nedal šanci našemu gólmanovi - 0:1. Ve 20. minutě mohlo být vyrovnáno, ale Paťova střela šla velmi těsně mimo šibenici hostující svatyně. V závěru prvního poločasu mohli hosté navýšit svoje vedení, ale náš gólman předvedl fantastické zákroky a tak jsme po prvním poločase prohrávali jen 1:0.

Do druhého poločasu vstoupili mnohem lépe hosté, protože se jejich kapitán prosadil v souboji u lajny a velmi provedenou střelou navýšil vedení hostujícího týmu - 0:2. Ve 40. minutě zápasu jsme byli velmi blízko snížení, když Paťa přešel přes hostujícího obránce, ale na poslední chvíli mu jeho pokus zablokoval vracející se hostující hráč. V druhém poločase už nám docházely síly a v několika případech nám chyběl krok, aby jsme se dostali do slibné šance. Ve 47. minutě prošel hostující útočník naší obranou a skvěle umístěnou střelou navýšil vedení svého týmu - 0:3. Po tomto gólu se začal z brány vydávat stále častěji na výlet náš gólman a jeho dva střelecké pokusy šly těsně mimo. V 55. minutě jsme se konečně dočkali, když Davča našel skvělou přihrávkou úplně neobsazeného Michala a ten tečoval míč mimo dosah hostujícího golmana - 1:3. V úplném závětu zápasu mohl jít sám na hostujícího gólmana Honza, ale už neměl tolik sil a tak jsme vyšli v dnešním utkání bodově naprázdno.

Bulldogs Pňovice vs. Buldog Unčovice 1:3 (0:1)

Branky: Šišma M.

Sestava: Šišma D. - Šišma M., Šišma J. - Chrudina J., Štábl P.