Tabulka

# Tým OZ B
6 AC Karasov 69:67 25
7 KZT Štěpánov 59:58 21
8 BULLDOGS 90:96 21
9 MK Dl.Lou?ka 75:77 20
10 FK Rozvadovice 61:75 20

Minulý zápas

LAST MATCHES
SFMO 3. liga A - Sezóna 2022/2022 - 26. kolo
Datum Pá., 25. Lis. 2022 Beginn 19:00
BULLDOGS
BULLDOGS
FC Nasa
FC Nasa
-:-

Příští zápas


��dn� z�pas nen�sleduje.

Čisté konto
# Název Čisté konto
1 David Šišma 1

Červené karty
# Název Červené karty
1 Jan Šišma 1

SFMO 4. liga B - Sezóna 2011/2012
Rozpis utkání pro SFMO 4. liga B - Sezóna 2011/2012

Kolo Datum Čas Domácí tým   Hostující týmVýsledek
1 22.08.2011 15:30 h Geoboys - Plantoi4 - 3
1 22.08.2011 15:30 h BULLDOGS - Zelen Balet2 - 5
1 22.08.2011 15:30 h KZT Štěpánov - Barbar team3 - 4
1 22.08.2011 15:30 h Dřeváci - Elektro Othal A2 - 1
1 22.08.2011 15:30 h Zora club - Blues Rock Caf1 - 4
1 22.08.2011 15:30 h FK Vska - Leaders1 - 4
1 22.08.2011 15:30 h el-jambass - Dektrade2 - 0
2 29.08.2011 15:30 h Zelen Balet - FK Vska7 - 2
2 29.08.2011 15:30 h Elektro Othal A - Dektrade4 - 1
2 29.08.2011 15:30 h Barbar team - el-jambass3 - 3
2 29.08.2011 15:30 h Dřeváci - Geoboys0 - 2
2 29.08.2011 15:30 h Plantoi - Zora club2 - 3
2 29.08.2011 15:30 h Blues Rock Caf - BULLDOGS3 - 6
2 29.08.2011 15:30 h Leaders - KZT Štěpánov8 - 2
3 05.09.2011 15:30 h Dektrade - Barbar team6 - 2
3 05.09.2011 15:30 h Geoboys - Elektro Othal A5 - 2
3 05.09.2011 15:30 h KZT Štěpánov - Zelen Balet3 - 7
3 05.09.2011 15:30 h BULLDOGS - Plantoi4 - 3
3 05.09.2011 15:30 h Zora club - Dřeváci3 - 7
3 05.09.2011 15:30 h FK Vska - Blues Rock Caf0 - 1
3 05.09.2011 15:30 h el-jambass - Leaders2 - 3
4 12.09.2011 15:30 h Zelen Balet - el-jambass5 - 0
4 12.09.2011 15:30 h Geoboys - Zora club5 - 3
4 12.09.2011 15:30 h Elektro Othal A - Barbar team8 - 5
4 12.09.2011 15:30 h Dřeváci - BULLDOGS1 - 1
4 12.09.2011 15:30 h Plantoi - FK Vska3 - 4
4 12.09.2011 15:30 h Leaders - Dektrade8 - 1
4 12.09.2011 15:30 h Blues Rock Caf - KZT Štěpánov4 - 2
5 19.09.2011 15:30 h Dektrade - Zelen Balet0 - 13
5 19.09.2011 15:30 h KZT Štěpánov - Plantoi2 - 3
5 19.09.2011 15:30 h Barbar team - Leaders2 - 3
5 19.09.2011 15:30 h Zora club - Elektro Othal A0 - 10
5 19.09.2011 15:30 h FK Vska - Dřeváci3 - 10
5 19.09.2011 15:30 h el-jambass - Blues Rock Caf2 - 1
5 23.09.2011 17:45 h BULLDOGS - Geoboys4 - 2
6 28.09.2011 19:00 h Zelen Balet - Barbar team12 - 0
6 29.09.2011 18:00 h Geoboys - FK Vska3 - 7
6 30.09.2011 17:00 h Elektro Othal A - Leaders9 - 5
6 30.09.2011 17:30 h Dřeváci - KZT Štěpánov3 - 2
6 30.09.2011 17:30 h Plantoi - el-jambass4 - 0
6 01.10.2011 09:30 h Blues Rock Caf - Dektrade3 - 3
6 01.10.2011 10:45 h Zora club - BULLDOGS6 - 7
7 06.10.2011 18:00 h Dektrade - Plantoi2 - 3
7 07.10.2011 17:00 h BULLDOGS - Elektro Othal A2 - 1
7 07.10.2011 18:00 h Barbar team - Blues Rock Caf5 - 3
7 08.10.2011 08:30 h Leaders - Zelen Balet1 - 5
7 08.10.2011 10:45 h FK Vska - Zora club9 - 3
7 09.10.2011 08:30 h el-jambass - Dřeváci1 - 3
7 09.10.2011 09:30 h KZT Štěpánov - Geoboys2 - 3
8 13.10.2011 19:00 h Geoboys - el-jambass9 - 0
8 14.10.2011 16:45 h Plantoi - Barbar team4 - 6
8 14.10.2011 17:00 h Elektro Othal A - Zelen Balet2 - 5
8 15.10.2011 09:30 h BULLDOGS - FK Vska0 - 4
8 15.10.2011 09:30 h Blues Rock Caf - Leaders3 - 0
8 15.10.2011 10:30 h Dřeváci - Dektrade7 - 2
8 15.10.2011 10:45 h Zora club - KZT Štěpánov1 - 3
9 19.10.2011 19:00 h Zelen Balet - Blues Rock Caf9 - 0
9 20.10.2011 18:00 h Dektrade - Geoboys2 - 6
9 21.10.2011 18:00 h Barbar team - Dřeváci3 - 4
9 22.10.2011 09:30 h Leaders - Plantoi2 - 4
9 22.10.2011 10:45 h FK Vska - Elektro Othal A3 - 10
9 23.10.2011 08:30 h el-jambass - Zora club1 - 5
9 23.10.2011 09:30 h KZT Štěpánov - BULLDOGS4 - 4
10 27.10.2011 19:00 h Geoboys - Barbar team3 - 0
10 28.10.2011 09:30 h Elektro Othal A - Blues Rock Caf5 - 2
10 28.10.2011 09:30 h BULLDOGS - el-jambass2 - 3
10 28.10.2011 10:00 h Plantoi - Zelen Balet5 - 1
10 28.10.2011 10:30 h Dřeváci - Leaders10 - 5
10 28.10.2011 10:45 h FK Vska - KZT Štěpánov5 - 5
10 29.10.2011 08:30 h Zora club - Dektrade11 - 4
11 02.11.2011 19:00 h Zelen Balet - Dřeváci3 - 0
11 03.11.2011 18:00 h Dektrade - BULLDOGS9 - 2
11 04.11.2011 19:00 h Barbar team - Zora club2 - 1
11 05.11.2011 08:30 h Leaders - Geoboys2 - 7
11 05.11.2011 08:30 h Blues Rock Caf - Plantoi4 - 2
11 06.11.2011 09:30 h el-jambass - FK Vska1 - 2
11 06.11.2011 09:30 h KZT Štěpánov - Elektro Othal A0 - 5
12 10.11.2011 18:00 h Geoboys - Zelen Balet0 - 2
12 11.11.2011 17:00 h Elektro Othal A - Plantoi2 - 1
12 12.11.2011 08:30 h Zora club - Leaders3 - 5
12 12.11.2011 09:30 h BULLDOGS - Barbar team4 - 1
12 12.11.2011 10:30 h Dřeváci - Blues Rock Caf3 - 3
12 12.11.2011 10:45 h FK Vska - Dektrade3 - 0
12 13.11.2011 09:30 h KZT Štěpánov - el-jambass0 - 0
13 21.03.2012 19:00 h Zelen Balet - Zora club12 - 2
13 22.03.2012 18:00 h Dektrade - KZT Štěpánov4 - 4
13 23.03.2012 18:00 h Barbar team - FK Vska0 - 1
13 24.03.2012 09:30 h Leaders - BULLDOGS5 - 4
13 24.03.2012 09:30 h Blues Rock Caf - Geoboys3 - 6
13 25.03.2012 09:30 h el-jambass - Elektro Othal A0 - 4
13 25.03.2012 10:30 h Plantoi - Dřeváci5 - 2
14 28.03.2012 19:00 h Zelen Balet - BULLDOGS10 - 1
14 29.03.2012 18:00 h Dektrade - el-jambass4 - 5
14 30.03.2012 18:00 h Plantoi - Geoboys6 - 2
14 30.03.2012 18:00 h Barbar team - KZT Štěpánov4 - 3
14 30.03.2012 18:00 h Elektro Othal A - Dřeváci4 - 7
14 31.03.2012 09:30 h Blues Rock Caf - Zora club5 - 4
14 31.03.2012 09:30 h Leaders - FK Vska3 - 1
15 05.04.2012 18:00 h Geoboys - Dřeváci8 - 4
15 05.04.2012 19:15 h Dektrade - Elektro Othal A3 - 6
15 06.04.2012 17:00 h KZT Štěpánov - Leaders1 - 4
15 06.04.2012 18:00 h BULLDOGS - Blues Rock Caf6 - 4
15 07.04.2012 10:00 h FK Vska - Zelen Balet1 - 8
15 07.04.2012 10:45 h Zora club - Plantoi3 - 4
15 08.04.2012 10:00 h el-jambass - Barbar team2 - 3
16 11.04.2012 19:00 h Zelen Balet - KZT Štěpánov17 - 0
16 13.04.2012 18:00 h Dřeváci - Zora club5 - 1
16 13.04.2012 18:00 h Plantoi - BULLDOGS3 - 3
16 13.04.2012 18:00 h Elektro Othal A - Geoboys4 - 8
16 13.04.2012 19:00 h Barbar team - Dektrade3 - 3
16 14.04.2012 09:30 h Leaders - el-jambass5 - 3
16 14.04.2012 09:30 h Blues Rock Caf - FK Vska8 - 3
17 19.04.2012 18:00 h Dektrade - Leaders5 - 4
17 20.04.2012 17:00 h KZT Štěpánov - Blues Rock Caf2 - 3
17 20.04.2012 18:00 h Barbar team - Elektro Othal A4 - 5
17 20.04.2012 18:00 h BULLDOGS - Dřeváci0 - 2
17 21.04.2012 08:30 h Zora club - Geoboys4 - 4
17 21.04.2012 10:00 h FK Vska - Plantoi0 - 4
17 22.04.2012 10:00 h el-jambass - Zelen Balet0 - 8
18 25.04.2012 19:00 h Zelen Balet - Dektrade10 - 0
18 26.04.2012 18:00 h Geoboys - BULLDOGS2 - 7
18 27.04.2012 18:00 h Elektro Othal A - Zora club6 - 5
18 27.04.2012 18:00 h Dřeváci - FK Vska8 - 0
18 27.04.2012 18:00 h Plantoi - KZT Štěpánov7 - 2
18 28.04.2012 09:30 h Blues Rock Caf - el-jambass4 - 3
18 28.04.2012 10:45 h Leaders - Barbar team1 - 5
19 03.05.2012 18:00 h Dektrade - Blues Rock Caf4 - 3
19 03.05.2012 18:00 h Barbar team - Zelen Balet1 - 6
19 04.05.2012 09:30 h Leaders - Elektro Othal A1 - 7
19 04.05.2012 17:00 h KZT Štěpánov - Dřeváci1 - 13
19 04.05.2012 18:00 h BULLDOGS - Zora club3 - 0
19 05.05.2012 10:00 h FK Vska - Geoboys2 - 4
19 05.05.2012 10:00 h el-jambass - Plantoi2 - 4
20 09.05.2012 19:00 h Zelen Balet - Leaders9 - 0
20 10.05.2012 18:00 h Geoboys - KZT Štěpánov8 - 2
20 11.05.2012 18:00 h Elektro Othal A - BULLDOGS7 - 1
20 11.05.2012 18:00 h Dřeváci - el-jambass6 - 2
20 11.05.2012 18:00 h Plantoi - Dektrade6 - 1
20 12.05.2012 09:30 h Blues Rock Caf - Barbar team2 - 4
20 12.05.2012 10:45 h Zora club - FK Vska8 - 3
21 16.05.2012 19:00 h Zelen Balet - Elektro Othal A8 - 3
21 17.05.2012 18:00 h Dektrade - Dřeváci1 - 2
21 18.05.2012 17:00 h KZT Štěpánov - Zora club1 - 2
21 18.05.2012 18:00 h Barbar team - Plantoi3 - 9
21 19.05.2012 08:30 h Leaders - Blues Rock Caf7 - 4
21 19.05.2012 10:00 h FK Vska - BULLDOGS2 - 7
21 20.05.2012 10:00 h el-jambass - Geoboys1 - 1
22 24.05.2012 19:00 h Geoboys - Dektrade7 - 5
22 25.05.2012 17:00 h BULLDOGS - KZT Štěpánov4 - 1
22 25.05.2012 18:00 h Elektro Othal A - FK Vska3 - 3
22 25.05.2012 18:00 h Dřeváci - Barbar team8 - 2
22 25.05.2012 18:00 h Plantoi - Leaders3 - 1
22 26.05.2012 09:30 h Zora club - el-jambass6 - 3
22 26.05.2012 09:30 h Blues Rock Caf - Zelen Balet0 - 3
23 30.05.2012 19:00 h Zelen Balet - Plantoi0 - 1
23 31.05.2012 18:00 h Dektrade - Zora club1 - 8
23 01.06.2012 17:30 h KZT Štěpánov - FK Vska1 - 3
23 01.06.2012 18:00 h Barbar team - Geoboys1 - 5
23 02.06.2012 08:30 h Leaders - Dřeváci7 - 1
23 02.06.2012 09:30 h Blues Rock Caf - Elektro Othal A2 - 4
23 03.06.2012 10:00 h el-jambass - BULLDOGS1 - 5
24 07.06.2012 19:00 h Geoboys - Leaders3 - 3
24 08.06.2012 17:30 h BULLDOGS - Dektrade3 - 0
24 08.06.2012 18:00 h Elektro Othal A - KZT Štěpánov5 - 3
24 08.06.2012 18:30 h Dřeváci - Zelen Balet2 - 2
24 08.06.2012 18:30 h Plantoi - Blues Rock Caf1 - 1
24 09.06.2012 08:30 h Zora club - Barbar team3 - 0
24 09.06.2012 10:00 h FK Vska - el-jambass4 - 3
25 13.06.2012 19:00 h Zelen Balet - Geoboys2 - 1
25 14.06.2012 18:00 h Dektrade - FK Vska2 - 8
25 15.06.2012 17:30 h el-jambass - KZT Štěpánov4 - 3
25 15.06.2012 18:00 h Barbar team - BULLDOGS4 - 2
25 15.06.2012 18:30 h Plantoi - Elektro Othal A7 - 2
25 16.06.2012 08:30 h Leaders - Zora club1 - 6
25 16.06.2012 09:30 h Blues Rock Caf - Dřeváci3 - 6
26 21.06.2012 19:00 h Geoboys - Blues Rock Caf5 - 2
26 22.06.2012 17:30 h BULLDOGS - Leaders9 - 2
26 22.06.2012 17:30 h KZT Štěpánov - Dektrade3 - 1
26 22.06.2012 18:00 h Elektro Othal A - el-jambass20 - 5
26 22.06.2012 18:30 h Dřeváci - Plantoi4 - 2
26 23.06.2012 09:30 h Zora club - Zelen Balet2 - 4
26 23.06.2012 10:00 h FK Vska - Barbar team2 - 3


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

SFMO 3. liga A - Sezóna 2022/2022

# Tým B
1 FC Peklo NV 40
2 SK Profit NV 28
3 FC Nasa 26
4 Dřeváci 25
5 Buldog Unčovice 25
6 AC Karasov 25
7 KZT Štěpánov 21
8 BULLDOGS 21
9 MK Dl.Lou?ka 20
10 FK Rozvadovice 20
11 Sokol Žerotín 19
12 Základna Hnoyland 16
13 KMK Březové 12