Tabulka

# Tým OZ B
6 AC Karasov 69:67 25
7 KZT Štěpánov 59:58 21
8 BULLDOGS 90:96 21
9 MK Dl.Lou?ka 75:77 20
10 FK Rozvadovice 61:75 20

Minulý zápas

LAST MATCHES
SFMO 3. liga A - Sezóna 2022/2022 - 26. kolo
Datum Pá., 25. Lis. 2022 Beginn 19:00
BULLDOGS
BULLDOGS
FC Nasa
FC Nasa
-:-

Příští zápas


��dn� z�pas nen�sleduje.

Čisté konto
# Název Čisté konto
1 David Šišma 1

Červené karty
# Název Červené karty
1 Jan Šišma 1

SFMO 4. liga A - Sezóna 2014/2015
Rozpis utkání pro SFMO 4. liga A - Sezóna 2014/2015

Kolo Datum Čas Domácí tým   Hostující týmVýsledek
1 29.08.2014 17:30 h BULLDOGS - Karpat Uni?ov3 - 3
1 29.08.2014 17:30 h el-jambass - KZT Štěpánov5 - 1
1 29.08.2014 18:30 h KMK Březové - FC Tigers4 - 4
1 29.08.2014 18:30 h Základna Hnoyland - AC Karasov2 - 6
1 29.08.2014 19:00 h SK Nklo - Barbar team5 - 2
1 30.08.2014 10:00 h MK Dl.Lou?ka - FC tok4 - 2
1 31.08.2014 10:00 h Bl balet - Buldog Unčovice1 - 3
2 04.09.2014 10:00 h MK Dl.Lou?ka - Bl balet4 - 0
2 05.09.2014 10:00 h Karpat Uni?ov - SK Nklo1 - 4
2 05.09.2014 17:00 h Buldog Unčovice - KMK Březové1 - 4
2 05.09.2014 18:00 h AC Karasov - BULLDOGS1 - 3
2 05.09.2014 18:00 h FC tok - KZT Štěpánov4 - 1
2 06.09.2014 18:00 h Barbar team - el-jambass2 - 5
2 06.09.2014 18:00 h FC Tigers - Základna Hnoyland2 - 4
3 12.09.2014 17:00 h BULLDOGS - FC Tigers2 - 0
3 12.09.2014 17:00 h el-jambass - Karpat Uni?ov5 - 1
3 12.09.2014 18:00 h KMK Březové - MK Dl.Lou?ka3 - 2
3 12.09.2014 18:00 h Základna Hnoyland - Buldog Unčovice3 - 2
3 12.09.2014 18:00 h KZT Štěpánov - Barbar team3 - 8
3 12.09.2014 19:00 h SK Nklo - AC Karasov4 - 1
3 14.09.2014 10:00 h Bl balet - FC tok3 - 3
4 18.09.2014 17:45 h FC tok - Barbar team3 - 2
4 19.09.2014 16:45 h Buldog Unčovice - BULLDOGS3 - 1
4 19.09.2014 17:45 h AC Karasov - el-jambass1 - 6
4 19.09.2014 17:45 h FC Tigers - SK Nklo0 - 3
4 20.09.2014 10:00 h MK Dl.Lou?ka - Základna Hnoyland7 - 2
4 20.09.2014 10:00 h Karpat Uni?ov - KZT Štěpánov5 - 1
4 21.09.2014 10:00 h Bl balet - KMK Březové6 - 0
5 26.09.2014 16:30 h BULLDOGS - MK Dl.Lou?ka5 - 1
5 26.09.2014 16:30 h el-jambass - FC Tigers5 - 0
5 26.09.2014 17:30 h KMK Březové - FC tok3 - 3
5 26.09.2014 17:30 h Základna Hnoyland - Bl balet2 - 5
5 26.09.2014 17:30 h KZT Štěpánov - AC Karasov3 - 0
5 26.09.2014 17:30 h Barbar team - Karpat Uni?ov0 - 2
5 26.09.2014 19:00 h SK Nklo - Buldog Unčovice5 - 2
6 02.10.2014 17:30 h FC tok - Karpat Uni?ov3 - 2
6 03.10.2014 16:30 h Buldog Unčovice - el-jambass3 - 4
6 03.10.2014 17:30 h KMK Březové - Základna Hnoyland7 - 3
6 03.10.2014 17:30 h AC Karasov - Barbar team2 - 6
6 03.10.2014 17:30 h FC Tigers - KZT Štěpánov5 - 1
6 04.10.2014 10:00 h MK Dl.Lou?ka - SK Nklo1 - 2
6 04.10.2014 10:30 h Bl balet - BULLDOGS3 - 0
7 10.10.2014 17:00 h Základna Hnoyland - FC tok3 - 2
7 10.10.2014 17:00 h Barbar team - FC Tigers1 - 1
7 10.10.2014 19:00 h SK Nklo - Bl balet1 - 2
7 11.10.2014 09:30 h BULLDOGS - KMK Březové6 - 1
7 11.10.2014 09:30 h el-jambass - MK Dl.Lou?ka2 - 4
7 11.10.2014 10:00 h Karpat Uni?ov - AC Karasov3 - 0
7 11.10.2014 10:30 h KZT Štěpánov - Buldog Unčovice1 - 0
8 16.10.2014 16:45 h FC tok - AC Karasov1 - 6
8 17.10.2014 16:45 h KMK Březové - SK Nklo6 - 5
8 17.10.2014 16:45 h Základna Hnoyland - BULLDOGS6 - 1
8 18.10.2014 10:30 h FC Tigers - Karpat Uni?ov0 - 3
8 19.10.2014 08:30 h Bl balet - el-jambass5 - 7
8 19.10.2014 09:30 h Buldog Unčovice - Barbar team0 - 1
8 19.10.2014 10:00 h MK Dl.Lou?ka - KZT Štěpánov1 - 1
9 24.10.2014 19:00 h SK Nklo - Základna Hnoyland2 - 2
9 25.10.2014 09:00 h Barbar team - MK Dl.Lou?ka6 - 4
9 25.10.2014 09:30 h BULLDOGS - FC tok2 - 1
9 25.10.2014 09:30 h Karpat Uni?ov - Buldog Unčovice4 - 1
9 25.10.2014 10:30 h AC Karasov - FC Tigers1 - 8
9 26.10.2014 09:30 h el-jambass - KMK Březové1 - 4
9 26.10.2014 10:30 h KZT Štěpánov - Bl balet3 - 4
10 01.11.2014 09:30 h BULLDOGS - SK Nklo1 - 4
10 01.11.2014 10:00 h FC tok - FC Tigers6 - 3
10 01.11.2014 10:00 h MK Dl.Lou?ka - Karpat Uni?ov2 - 4
10 01.11.2014 10:00 h Základna Hnoyland - el-jambass1 - 1
10 02.11.2014 08:30 h Bl balet - Barbar team5 - 2
10 02.11.2014 09:30 h Buldog Unčovice - AC Karasov2 - 0
10 02.11.2014 10:00 h KMK Březové - KZT Štěpánov4 - 3
11 07.11.2014 19:00 h SK Nklo - FC tok2 - 2
11 08.11.2014 09:00 h Barbar team - KMK Březové2 - 2
11 08.11.2014 09:30 h Karpat Uni?ov - Bl balet2 - 4
11 08.11.2014 10:30 h AC Karasov - MK Dl.Lou?ka3 - 2
11 08.11.2014 10:30 h FC Tigers - Buldog Unčovice1 - 4
11 09.11.2014 09:30 h el-jambass - BULLDOGS6 - 4
11 09.11.2014 10:30 h KZT Štěpánov - Základna Hnoyland7 - 1
12 14.11.2014 19:00 h SK Nklo - el-jambass2 - 1
12 15.11.2014 09:30 h BULLDOGS - KZT Štěpánov5 - 1
12 15.11.2014 10:00 h FC tok - Buldog Unčovice0 - 5
12 15.11.2014 10:00 h MK Dl.Lou?ka - FC Tigers6 - 2
12 15.11.2014 10:00 h Základna Hnoyland - Barbar team2 - 1
12 16.11.2014 08:30 h Bl balet - AC Karasov5 - 0
12 16.11.2014 10:00 h KMK Březové - Karpat Uni?ov1 - 3
13 22.11.2014 09:30 h Karpat Uni?ov - Základna Hnoyland1 - 1
13 22.11.2014 09:30 h el-jambass - FC tok9 - 2
13 22.11.2014 09:30 h Buldog Unčovice - MK Dl.Lou?ka3 - 1
13 22.11.2014 10:00 h Barbar team - BULLDOGS6 - 5
13 23.11.2014 10:30 h AC Karasov - KMK Březové7 - 0
13 23.11.2014 10:30 h FC Tigers - Bl balet0 - 4
13 23.11.2014 10:30 h KZT Štěpánov - SK Nklo1 - 1
14 02.04.2015 18:00 h FC tok - MK Dl.Lou?ka1 - 2
14 03.04.2015 17:00 h Buldog Unčovice - Bl balet2 - 1
14 03.04.2015 18:00 h FC Tigers - KMK Březové - 
14 03.04.2015 18:00 h Barbar team - SK Nklo1 - 5
14 03.04.2015 18:00 h KZT Štěpánov - el-jambass3 - 1
14 03.04.2015 18:00 h AC Karasov - Základna Hnoyland0 - 6
14 04.04.2015 10:00 h Karpat Uni?ov - BULLDOGS1 - 5
15 10.04.2015 17:00 h BULLDOGS - AC Karasov2 - 3
15 10.04.2015 17:00 h el-jambass - Barbar team3 - 3
15 10.04.2015 18:00 h KMK Březové - Buldog Unčovice4 - 2
15 10.04.2015 18:00 h Základna Hnoyland - FC Tigers3 - 4
15 10.04.2015 18:00 h KZT Štěpánov - FC tok0 - 0
15 10.04.2015 19:00 h SK Nklo - Karpat Uni?ov0 - 5
15 11.04.2015 10:00 h Bl balet - MK Dl.Lou?ka2 - 2
16 16.04.2015 18:00 h FC tok - Bl balet1 - 5
16 17.04.2015 18:00 h Buldog Unčovice - Základna Hnoyland0 - 4
16 17.04.2015 18:00 h FC Tigers - BULLDOGS4 - 4
16 17.04.2015 18:00 h Barbar team - KZT Štěpánov1 - 3
16 17.04.2015 18:00 h AC Karasov - SK Nklo0 - 5
16 18.04.2015 10:00 h MK Dl.Lou?ka - KMK Březové4 - 4
16 18.04.2015 18:00 h Karpat Uni?ov - el-jambass2 - 5
17 24.04.2015 17:00 h el-jambass - AC Karasov7 - 0
17 24.04.2015 17:00 h BULLDOGS - Buldog Unčovice1 - 2
17 24.04.2015 18:00 h Barbar team - FC tok2 - 2
17 24.04.2015 18:00 h KZT Štěpánov - Karpat Uni?ov4 - 2
17 24.04.2015 18:00 h Základna Hnoyland - MK Dl.Lou?ka1 - 4
17 24.04.2015 18:00 h KMK Březové - Bl balet1 - 4
17 24.04.2015 19:00 h SK Nklo - FC Tigers6 - 5
18 30.04.2015 17:00 h Buldog Unčovice - SK Nklo2 - 1
18 30.04.2015 18:00 h FC Tigers - el-jambass3 - 9
18 30.04.2015 18:00 h AC Karasov - KZT Štěpánov2 - 3
18 30.04.2015 18:00 h FC tok - KMK Březové5 - 1
18 02.05.2015 10:00 h Karpat Uni?ov - Barbar team1 - 1
18 03.05.2015 08:30 h Bl balet - Základna Hnoyland7 - 1
18 03.05.2015 10:00 h MK Dl.Lou?ka - BULLDOGS3 - 3
19 07.05.2015 17:00 h el-jambass - Buldog Unčovice3 - 2
19 07.05.2015 18:00 h Základna Hnoyland - KMK Březové6 - 2
19 07.05.2015 18:00 h KZT Štěpánov - FC Tigers1 - 2
19 07.05.2015 18:15 h Barbar team - AC Karasov4 - 1
19 07.05.2015 19:00 h SK Nklo - MK Dl.Lou?ka6 - 2
19 08.05.2015 09:30 h BULLDOGS - Bl balet2 - 4
19 09.05.2015 10:00 h Karpat Uni?ov - FC tok4 - 2
20 14.05.2015 18:00 h FC tok - Základna Hnoyland3 - 0
20 15.05.2015 17:00 h Buldog Unčovice - KZT Štěpánov1 - 1
20 15.05.2015 18:00 h FC Tigers - Barbar team5 - 3
20 15.05.2015 18:00 h AC Karasov - Karpat Uni?ov2 - 2
20 15.05.2015 18:00 h KMK Březové - BULLDOGS4 - 4
20 16.05.2015 10:00 h MK Dl.Lou?ka - el-jambass3 - 3
20 17.05.2015 08:30 h Bl balet - SK Nklo2 - 2
21 22.05.2015 17:00 h el-jambass - Bl balet1 - 6
21 22.05.2015 17:00 h BULLDOGS - Základna Hnoyland3 - 3
21 22.05.2015 18:00 h Barbar team - Buldog Unčovice1 - 4
21 22.05.2015 18:00 h KZT Štěpánov - MK Dl.Lou?ka8 - 2
21 22.05.2015 18:00 h AC Karasov - FC tok1 - 1
21 22.05.2015 18:00 h SK Nklo - KMK Březové4 - 3
21 23.05.2015 10:00 h Karpat Uni?ov - FC Tigers6 - 2
22 28.05.2015 18:00 h FC tok - BULLDOGS3 - 3
22 29.05.2015 18:00 h Buldog Unčovice - Karpat Uni?ov2 - 2
22 29.05.2015 18:00 h FC Tigers - AC Karasov2 - 2
22 29.05.2015 18:00 h Základna Hnoyland - SK Nklo3 - 2
22 29.05.2015 18:00 h KMK Březové - el-jambass2 - 8
22 30.05.2015 18:00 h MK Dl.Lou?ka - Barbar team10 - 2
22 31.05.2015 08:30 h Bl balet - KZT Štěpánov7 - 0
23 05.06.2015 17:30 h el-jambass - Základna Hnoyland3 - 4
23 05.06.2015 18:00 h Barbar team - Bl balet5 - 4
23 05.06.2015 18:30 h FC Tigers - Karpat Uni?ov3 - 0
23 05.06.2015 18:30 h KZT Štěpánov - KMK Březové2 - 2
23 05.06.2015 18:30 h AC Karasov - Buldog Unčovice0 - 0
23 05.06.2015 19:00 h SK Nklo - BULLDOGS2 - 1
23 06.06.2015 10:00 h Karpat Uni?ov - MK Dl.Lou?ka0 - 3
24 11.06.2015 18:30 h FC tok - SK Nklo1 - 5
24 12.06.2015 17:00 h BULLDOGS - el-jambass1 - 2
24 12.06.2015 17:30 h Buldog Unčovice - FC Tigers3 - 0
24 12.06.2015 18:30 h KMK Březové - Barbar team3 - 3
24 12.06.2015 18:30 h Základna Hnoyland - KZT Štěpánov6 - 1
24 13.06.2015 10:00 h MK Dl.Lou?ka - AC Karasov9 - 1
24 14.06.2015 08:30 h Bl balet - Karpat Uni?ov4 - 1
25 19.06.2015 17:30 h el-jambass - SK Nklo1 - 1
25 19.06.2015 17:30 h Buldog Unčovice - FC tok4 - 1
25 19.06.2015 18:00 h Barbar team - Základna Hnoyland4 - 3
25 19.06.2015 18:30 h AC Karasov - Bl balet0 - 3
25 19.06.2015 18:30 h KZT Štěpánov - BULLDOGS3 - 2
25 19.06.2015 18:30 h FC Tigers - MK Dl.Lou?ka3 - 4
25 20.06.2015 10:00 h Karpat Uni?ov - KMK Březové4 - 0
26 25.06.2015 19:00 h FC tok - el-jambass1 - 3
26 26.06.2015 17:00 h BULLDOGS - Barbar team3 - 2
26 26.06.2015 19:00 h KMK Březové - AC Karasov3 - 1
26 26.06.2015 19:00 h Základna Hnoyland - Karpat Uni?ov4 - 5
26 26.06.2015 19:00 h SK Nklo - KZT Štěpánov3 - 1
26 27.06.2015 10:00 h MK Dl.Lou?ka - Buldog Unčovice2 - 3
26 27.06.2015 10:00 h Bl balet - FC Tigers6 - 3


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

SFMO 3. liga A - Sezóna 2022/2022

# Tým B
1 FC Peklo NV 40
2 SK Profit NV 28
3 FC Nasa 26
4 Dřeváci 25
5 Buldog Unčovice 25
6 AC Karasov 25
7 KZT Štěpánov 21
8 BULLDOGS 21
9 MK Dl.Lou?ka 20
10 FK Rozvadovice 20
11 Sokol Žerotín 19
12 Základna Hnoyland 16
13 KMK Březové 12