- Jakub Stavěl 1

Červené karty

NO ITEMS

10. kolo: Bulldogs Pňovice vs. FK Rozvadovice

V 10. kole jsme na domácím hřišti přivítali tým FK Rozvadovice. K utkání jsme se sešli v poměrně silné sestavě, měli jsme čtyři hráče na střídání, hostující tým dorazil jen s jedním borcem na střídání. Utkání bylo plné zvratů, ale se šťastným koncem pro nás, protože jsme dokázali urvat vítězství 7:5.

Do utkání jsme vstoupili skvěle, když Peťa už ve druhé minutě zápasu potáhl míč, poslal jej na nabíhajícího Káju a ten prostřelil strážce hostující svatyně - 1:0. V 5. minutě zápasu jsme mohli navýšit naše vedení, když Peťa přihrál Jirkovi před odkrytou bránu, ale ten bohužel nedokázal usměrnit míč mezi tři tyče. V 10. minutě zápasu potáhl hostující útočník míč po lajně a poslal jej na svého spoluhráče, který ranou z první vymetl pavučinky v naší bráně - 1:1. My byli v utkání aktivnějším týmem a v 15. minutě zápasu jsme šli po zásluze opět do vedení, když se Kája prosadil přes hostujícího obránce a střelou k tyči nedal šanci hostujícímu gólmanovi - 2:1. V 17. minutě zápasu mohlo být opět vyrovnáno, ale skvělým čtením hry se prezentoval náš gólman, který vyrazil k mýči a odehrál jej na poslední chvíli před hostujcím útočníkem. Ve 22. minutě zápasu si Kuba všiml nabíhajícího Peti, ale Peťa bohužel trefil jen tyč hostující svatyně. Ve 24. zápasu byli hosté velmi blízko vyrovnání, ale náš gólman předvedl dva vynikající zákroky a nenechal se překonat. Ve 25. minutě zápasu hostující obránce zblokoval Kájův pokus a míč se dostal k Honzovi, který jej poslal velmi povedenou ranou k tyči a rozvlnil síť za hostujícím gólmanem - 3:1. Ve 28. minutě zápasu zahrávali hosté roh a jeden z našich obránců si ztečoval míč nešťastně do vlastní brány - 3:2. V úplném závěru prvního poločasu se prezentoval svým pokusem ještě Kája, ale toho hostující gólman vychytal a tak jsme po prvním poločase vedli 3:2.

Do druhého poločasu vstoupili hosté mnohem aktivněji než my a ve 32. minutě zápasu trefili tyč naší brány. Trefená tyčka pro nás nebyla dostatečným varováním a ve 35. minutě zápasu dokázali hosté vyrovnat - 3:3. My byli z vyrovnávajícího gólu velmi zaskočení a nemohli jsme se vůbec dostat do tempa. Náš gólman byl v neustálé permanenci, ale předváděl jeden vynikající zákrok za druhým. Ve 38. minutě se prezentoval velmi povedeným pokusem Peťa, ale hostující gólman předvedl vynikající zákrok. Ve 40. minutě se dostal Peťa k zakončení, ale jeho pokus z voleje dokázal hostující gólman zlikvidovat. Ve 42. minutě zápasu se bohužel povedlo hostujícím hráčům otočit vývoj zápasu, když se míč dostal až k jejich neobsazenému útočníkovi, který neměl problém jej poslat do prázdné brány - 3:4. Inkasovaný gól probudil vášně v našem týmu, začali jsme se hádat a nedokázali jsme se soustředit na hru, ale na dostřel nás naštěstí držel náš gólman David, který chytal dneska fantasticky a předváděl jeden vynikající zákrok za druhým. Ve 47. minutě zápasu mohli jít do dvoubrankového vedení, ale náš gólman předvedl nejlepší zákrok večera, když neuvěřitelně zlikvidoval střelu k tyči. V 50. minutě zápasu házel Kája aut, který hodil na Paťu a ten dokázal skvěle umístěnou střelou vyrovnat - 4:4. V 51. minutě zápasu Kája skvěle presoval, donutil svou aktivní hrou hostující hráče k chybě a získaný míč poslal neomylně do sítě - 5:4. Skvěle hrající Kája byl dnes opravdu při chuti a ještě v 51. minutě zápasu dokázal po přihrávce od Kuby navýšit naše vedení - 6:4. V 53. minutě zlikvidoval náš gólman pokus hostujících hráčů a poslal míč do běhu na Peťu, který si všiml nabíhajícího Kuby a předložil mu míč před prázdnou bránu, s čímž neměl Kuba problém a navýšil naše vedení - 7:4. V 56. minutě zápasu se hostům povedla pohledná kombinace, která vedla až k míči v naší síti - 7:5. V závěru zápasu jsme se soustředili spíše na bránění, což se nám i povedlo a tak jsme si do tabulky připsali dva body za vítězství 7:5.

Bulldogs Pňovice vs. FK Rozvadovice 7:5 (3:2)

Branky: Jurkovič K. 4, Šišma J., Štábl P., Štábl J.

Sestava: Šišma D. - Šišma M., Šišma J., Štábl P., Čep P. - Štábl J., Jurkovič K., Ploticia O., Ruprecht J.