- Karel Jurkovič 1
- Jakub Stavěl 1

Červené karty

NO ITEMS

V 5. kole jsme zajížd?li k utkání do Dlouhé Lou?ky, kde hrává svá domácí utkání MK Dlouhá Lou?ka. V dnešním utkání jsme se museli obejít bez našeho kanonýra Jirky Ruprechta, Poulise i O?ase. Celý zápas byl po taktovkou pana rozhod?ího Koutného a my opravdu dneska nem?li šanci na body, takže jsme odjeli bez bod? po porážce 5:2.

Do utkání jsme vstoupili velmi špatn?, když domácí hned ve 2. minut? zápasu prolétli naší obranou, první st?elu nᚠgólman dokázal vyrazit, ale na pohotovou dorážku k ty?i již nem?l nárok - 1:0. V 5. minut? zápasu kopali domácí p?ímák, mí? prošel zdí a nᚠgólman nedokázal zabránit mí?i v cest? do sít? - 2:0. Domácí hráli velmi tvrd?, ale jim to narozdíl od nás procházelo a pan rozhod?í Koutný pískal bohužel jen na jednu stranu každý nᚠkontakt s domácím hrá?em, což vedlo k neustálému kouskování hry a do fotbalu m?l tento zápas opravdu daleko. V 15. minut? zápasu Kája velmi dob?e presoval domácího gólmana, vystihl jeho p?ihrávku a snížil - 2:1. Šancí v tomto zápase nebylo tolik, protože hra vázla neustálým p?erušováním hry ze strany pana rozhod?ího Koutného. Ve 20. minut? zápasu jsme byli až moc daleko od domácích úto?ník?, nezachytili jsme centr po lajn?, ani následnou p?ihrávku a domácí navýšili svoje vedení - 3:1. Ve 25. minut? zápasu Dav?a zneškodnil pokus domácího úto?níka, poslal mí? na Káju, který si vym?nil n?kolikrát mí? s Kubou a pohlednou kombinaci zakon?il Kája st?elou k ty?i - 3:2. V záv?ru prvního polo?asu se dostali ješt? domácí k ohrožení naší svatyn?, ale nᚠgólman jejich pokus zneškodnil a tak jsme po prvním polo?ase prohrávali v Lou?ce 3:2.

V druhém polo?ase už byl zápas hodn? vyhrocený z obou stran a pan rozho?í jej v?bec nezvládal. My se snažili o vyrovnání, ale domácí bránili ?asto až za hranou únosnosti a jejich tvrdá hra z?stávala ?asto bez povšimnutí pana rozhod?ího Koutného, což notn? cuchalo nervama všech našich hrá??, ale snažili jsme se po?ád soust?edit na fotbal. Ve 45. minut? zápasu vystihli domácí hrá?i p?ihrávku našeho úto?níka a postupovali ve t?ech na jediného našeho obránce, první st?elu dokázal nᚠgólman vyrazit, ale na dorážku k ty?i již nem?l nárok - 4:2. Po zbytek zápasu domácí zuby nehty bránili sv?j náskok i za cenu ost?ejších faul? a nám se neda?ilo dostávat k v?tším brankovým p?íležitostem. V 55. minut? p?išlo definitivní uklidn?ní v domácích ?adách, když zahrávali roh a špatn? pokrytý hrá? p?ed naším gólmanem navýšil vedení domácích - 5:2. Do konce zápasu se již nic zajímavého nestalo a tak jsme odjížd?li z Lou?ky s prázdnou po porážce 5:2.

Pan rozhod?í Koutný píská každý zápas víc a víc proti nám, takže my doufáme, že se už p?i nejlepším nikdy nepotkáme. V p?íští zápase vyzveme na domácím h?išti v derby Žerotín, budeme se snažit napravit dnešní bodovou ztrátu a vrátit se op?t na vít?znou vlnu.

MK Dlouhá Lou?ka vs. Bulldogs P?ovice 5:2 (3:2)

Branky: Jurkovi? K. 2

Sestava: Šišma D. - Šišma M., Šišma J., Kohl L., Štábl P. - ?ep P., Štábl J., Jurkovi? K.