- Karel Jurkovič 1
- Jakub Stavěl 1

Červené karty

NO ITEMS

V prvním našem utkání v nové sezón? jsme se p?edstavili ve druhém kole na domácím h?išti v derby s D?evákama. K utkání jsme se sešli v pom?rn? silné sestav?, chyb?l jen nᚠkanonýr Jirka Ruprecht a O?as. D?eváci m?lli v utkání k dispozici Tomáše Machá?ka, který byl rozdílovým hrá?em, vst?elil 5 gól? a D?eváci zvít?zili 7:3.

Od za?átku utkání byli D?eváci aktivn?jším týmem a v 10. minut? zápasu šli do vedení, když TomᚠMachá?ek poslal mí? na Radka Šmoldasa a ten st?elou k ty?i poslal D?eváky do vedení - 0:1. My mohle ve 12. minut? vyrovnat, když Kája zatáhl mí?, p?ihrál jej Kubovi Štáblovi, ale jeho pokus vyrazil gólman D?evák? Kuba Hlavá? k Pa?ovi, který bohužel nedokázal zamí?it mezi t?i ty?e. O chvíli pozd?ji mohli D?eváci navýšit svoje vedení, ale nᚠgólman David nás vynikajícím zákrokem podržel. Ve 14. minut? minut? Kája potáhl mí? a p?ihrál jej nabíhajícímu Kubovi Štáblovi, který bohužel poslal mí? mimo hostující svatyni. V 15. minut? zápasu jsme obst?elovali hostující bránu a mí? se dostal až k Honzovi, který již nem?l problém vyrovnat - 1:1. V 17. minut? zápasu podklouzl jeden z hostujících hrá?? na st?edu h?išt? a my toho využili k vedoucí brance, kterou vst?elil Pa?a - 2:1. Po naší brance se ozvaly ?e?i o fair play, takže jsme nechali v duchu fair play vst?elit D?eváky vyrovnávací gól - 2:2. Ve 20. minut? zápasu nás mohl poslat do vedení La?a, ale s jeho zakon?ením si dokázal gólman D?evák? poradit. Ve 22. minut? jsme na p?li h?išt? zbyte?n? p?išli o mí? a D?eváci toho dokázali bleskov? využít, když TomᚠMachá?ek nedal svou pumelicí Davidovi šanci - 2:3. Ve 25. minut? zápasu se D?evák?m povedla akce na jeden dotek s gólovým efektem - 2:4. V záv?ru prvního polo?asu mohl ješt? snížit Kája, ale bohužel se mu to nepovedlo a tak jsme si šli odpo?inout za nep?íznivého stavu 2:4.

Do druhého polo?asu jsme vstoupili velmi špatn?, protože jsme dali p?íliš prostoru Tomáši Machá?kovi a ten povedenou st?elou k ty?i navýšil vedení D?evák? - 2:5. Ve 40. minut? to vypadalo z našeho pohledu ješt? h??, když se mí? dostal op?t k Tomášovi Machá?kovi a ten vždy ví, co s balónem, takže p?ešel p?es našeho obránce a rozvlnil sí? za naším gólmanem - 2:6. Ve 43. minut? jsme mohli snížit, když Kája potáhl mí? a p?ihrál jej Pe?ovi ?epovi, kterého bohužel vychytal skv?lým zákrokem Kuba Hlavá?. Ve 46. minut? mohli D?eváci navýšit svoje vedení, ale nᚠgólman p?edvedl dva vynikající zákroky. Ve 48. minut? zápasu si nᚠgólman vybral slabší chvilku, když st?ela Tomáše Machá?ka z ucvitvé vzdálenosti skon?ila až v síti - 2:7. V záv?ru zápasu jsme si ješt? cht?li zahrát fotbal a m?li jsme snahu n?co ud?lat s výsledkem, ale ?asto jsme naráželi na výborn? chytajícího Kubu Hlavá?e. V 55. minut? zápasu se nám ho kone?n? povedlo p?ekonat, když Kája poslal mí? na Pe?u ?epa, který obešel hostujícího obránce a poslal mí? nechytateln? k ty?i - 3:7. V 56. minut? mohl snížit Poulis, ale i jeho pokus dokázal gólman D?evák? zlikvidovat. V 57. minut? se k mí?i dostal p?i chuti hrající TomᚠMachá?ek, prolétl naší obranou, ale nᚠgólman p?edvedl fantastický zákrok a nedovolil mu p?idat další gól. V úplném záv?ru zápasu jsme m?li ješt? dv? velmi dobré šance ke snížení, ale tu první zblokoval hostující obránce a proti druhé se vytasil se skv?lým zákrokem Kuba Hlavá?, takže se na skóre již nic nezm?nilo a prohráli jsme 7:3.

V p?íštím kole zajíždíme na Velký pátek na nejhorší h?išt? v Olomouckém kraji do Un?ovic s cílem urvat vít?zství a p?ipsat si první dva body do tabulky.

Bulldogs P?ovce vs. D?eváci P?ovice 3:7 (2:4)

Branky: Šišma J., Štábl P., ?ep P.

Sestava: Šišma D. - Šišma M., Šišma J., Kohl L., Štábl P. - ?ep P., Pavlí?ek M., Jurkovi? K., Štábl J.