- Jakub Stavěl 1

Červené karty

NO ITEMS

6. kolo: Bulldogs Pňovice vs. Dřeváci Pňovice

V 6. kole nás čekalo pňovické derby proti Dřevákům. V naší sestavě chyběl Jirka Ruprecht, který se radši účastnil tréninku a naopak v sestavě Dřeváků se představil nejlepší střelec okresu David Binder. Nám bohužel v zápase nestačil výborný první poločas a prohráli jsme 5:3.

Ze začátku zápasu jsme svědomitě přistupovali k hráčům Dřeváků, nedovolovali jsme jim kombinovat a využívat ve hře Bindera. V 8. minutě zápasu došlo k velmi nepřehledné situaci před bránou Dřeváků a k míči se dostal Kája, který nás poslal do vedení - 1:0. Dřeváci se snažili přispěchat s rychlou odpovědí, ale náš gólman dnes předváděl fantastické zákroky. Ve 14. minutě zápasu přihrál Kuba Kájovi, který povedenou střelou k tyči navýšil naše vedení - 2:0. Dřeváci nás po tomto gólu zatlačili a v 18. minutě se dočkali snížení, když dostal Binder příliš mnoho prostoru na středu hřiště a na jeho pumelici nedokázal náš gólman zareagovat - 2:1. Dřeváci se snažili o vyrovnání, ale v cestě jim stál především náš výborně chytající gólman. Ve 26. minutě zápasu přihrál Kuba Kájovi, ten vymotal obránce Dřeváků a s přehledem zkompletoval hattrick - 3:1. Ve 27. minutě zápasu Kája přihrál před bránu Kubovi Štáblovi, ale ten poslal míč hlavou jen do tyče a následnou dorážku poslal mimo bránu. Ve 29. minutě zápasu nás bohužel Dřeváci potrestali, když jsme si špatně rozebrali jejich hráče a neobsazený útočník Dřeváků snížil - 3:2. V prvním poločase jsme měli více ze hry a určitě jsme z toho měli vytěžit víc, než vedení jen 3:2.

V druhém poločase jsme bohužel vůbec nestíhali a byli jsme pod souvislým tlakem Dřeváků, kterému jsme dlouho odolávali především zásluhou našeho výborně chytajícího gólmana. Ve 39. minutě zápasu využili Dřeváci přečíslení a na zakončujícího útočníka zývala prázdná brána - 3:3. Ve 46. minutě zápasu pronikl útočník Dřeváků do naší rozhozené obrany a poslal Dřeváky poprvé v zápase do vedení - 3:4. Ve 49. minutě se prosadil podruhé v zápase Binder a navýšil vedení Dřeváků - 3:5. Po tomto gólu se zápas vyhrotil, byly k vidění zákroky za hranicí pravidel, strkanice a časté výměny názorů, což vyústilo k několika žlutým kartám. Dřeváci si závěr zápasu zkušeně pohlídali a zvítězili 5:3.

Bulldogs Pňovice vs. Dřeváci Pňovice 3:5 (3:2)

Branky: Jurkovič K. 3

Sestava: Šišma D. - Šišma M., Štábl P., Chrudina J. - Čunderle L., Štábl J., Jurkovič K.