- Jakub Stavěl 1

Červené karty

NO ITEMS

19. kolo: Žerotín vs. Bulldogs Pňovice

V 19. kole jsme nezajížděli příliš daleko, když jsme se představili v Žerotíně. Na jaře jsme porazili Žerotín na domácím hřišti 5:2. Do dnešního utkání jsme nastoupili v poměrně silné sestavě a odvezli jsme si ze Žerotína dva body za vítězství 6:1.

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, když hned v 5. minutě zápasu potáhl Kuba míč a poslal jej napravo, kde byl úplně volný Kája a ten nás poslal do vedení - 0:1. Domácí se snažili něco se zápasem udělat, ale do jejich hry se často vkrádala nepřesnost a když už se dostali k zakončení, tak si s tím dokázal náš gólman bez problémů poradit. V 8. minutě zápasu Kuba vymotal domácího obránce a poslal míč na Libora, který poslal míč s přehledem k tyči a navýšil naše vedení - 0:2. Ve 12. minutě rychlonohej Libor protancoval domácí obranou a s ledovým klidem rozvlnil síť za domácím gólmanem - 0:3. Kája s Liborem neustále motali hlavy domácím obráncům a i domácí se snažili o ohrožení naší brány. Ve 20. minutě zápasu Kája přešel přes domácího obránce a poslal míč na Kubu, který rozvlnil síť za domácím strážcem svatyně - 0:4. Ve 26. minutě zápasu jsme vypadli trošku z koncentrace a dlouhý centr skončil až na hlavě domácího útočníka, od které putoval do šibenice naší brány - 1:4. V závěru prvního poločasu mohli ještě domácí snížit na rozdíl dvou gólů, ale náš gólman vytáhl vynikající zákrok a tak jsme po prvním poločase vedli 4:1.

Do druhého poločasu jsme vstoupili nejlépe, jak jsme mohli, protože Kája vymotal ve 35. minutě zápasu domácího obránce a předložil míč do běhu Liborovi, který zkompletoval hattrick - 1:5. Ve 40. minutě zápasu Davča hodil míč na Kubu Štábla, kterému se míč zamotal mezi nohama, ale i přesto jej dokázal poslat na Káju a ten s přehledem překonal domácího strážce svatyně - 1:6. Ve zbytku zápasu jsme se soustředili spíše na bránění našeho vedení a domácí se snažili o vstřelení nějaké branky, ale v zakončení se jim vůbec nedařilo. V 55. minutě mohl navýšit naše vedení Honza, ale poslal míč jen do tyče. V 58. minutě bylo blízko zkompletování hattricku Kája, ale i jeho pokus skončil bohužel jen na tyči, což nakonec vůbec nevadilo, protože jsme si odvezli ze Žerotína dva body za vítěství 6:1.

Žerotín vs. Bulldogs Pňovice 1:6 (1:4)

Branky: Zatloukal L. 3, Jurkovič K. 2, Štábl J.

Sestava: Šišma D. - Šišma J., Šišma M., Štábl P. - Jurkovič K., Zatloukal L., Štábl J.