- Karel Jurkovič 1
- Jakub Stavěl 1

Červené karty

NO ITEMS

V 6. kole jsme na domácím h?išti p?ivítali Žerotín, který do naší skupiny postoupil ze ?tvrté ligy. K utkání jsme se sešli ve velmi silné sestav?, chyb?l jen O?as a bohužel také Poulis, který si v zápase ve velké utrhl achilovku a sezóna pro n?j bohužel skon?ila. Poulisovi p?ejeme brzké uzdravení a snad se do naší sestavy vrátí op?t ve výborné form?. V utkání se Žerotínem jsme zaspali za?átek utkání, ale p?edvedli jsme skv?lý obrat a p?ipsali jsme si dva body do tabulky za výhru 5:2.

Žerotín na nás vlétl a od za?átku utkání byli hosté lepším týmem, hý?ili aktivitou, skv?le se pohybovali a da?ilo se jim skv?le kombinovat. První dv? velké p?íležitosti dokázal ješt? nᚠgólman zlikvidovat, ale v 5. minut? zápasu jsme si špatn? p?ebrali hostující hrá?e a nejmenší muž na h?išti postupoval sám na našeho gólmana, kterého st?elou k ty?i prost?elil - 0:1. My se nemohli dostat v?bec do zápasu, ale ve h?e nás držel skv?lými zákroky nᚠgólman, který m?l ze za?átku utkání opravdu hodn? práce. V 15. minut? zápasu zahrávali hosté roh a my nedokázali zareagovat na náb?h hostujícího úto?níka, který prost?elil našeho gólmana - 0:2. V 17. minut? to zkoušel individuáln? Kája, ale s jeho pokusem si hostující gólman dokázal poradit. Ve 20. minut? zápasu se k velkému sólu nadechl La?a, který prolétl celým h?išt?m a nechytatelnou pumelicí k ty?i snížil - 1:2. Ve 22. minut? mohlo být vyrovnáno, když Pe?a vystihl špatnou p?ihrávku host? a poslal mí? na Honzu, který se rozhodl místo p?ihrávky na Káju ke st?ele, ale ta let?la t?sn? mimo. Ve 23. minut? jsme zahrávali roh, k zakon?ení se dostal Pa?a, ale jeho povedený pokus šel t?sn? mimo hostující svatyni. Ve 25. minut? p?ihrál Pa?a Pe?ovi, ale jeho st?elu k ty?i bohužel hostující gólman s p?ehledem zlikvidoval. V záv?ru prvního polo?asu mohli hosté navýšit svoje vedení, ale Dav?a jejich pokus zlikvidoval a tak jsme po prvním polo?ase prohrávali 2:1.

Do druhého polo?asu jsme vstoupili mnohem lépe než hosté. Ve 33. minut? zápasu hodil Michal aut na Pe?u, který skv?le prodloužil hlavou do b?hu Kájovi, ten se nenechal odstavit a povedenou st?elou vyrovnal - 2:2. Ve 37. minut? zápasu bylo v našich ?adách ješt? veseleji, když Kuba vymíchal hostujícího obránce a poslal mí? na Pe?u, který s p?ehledem prost?elil hostujícího gólmana - 3:2. My byli v druhém polo?ase lepším týmem a i hostující gólman p?edvedl ?adu výborných zákrok?. Ve 43. minut? zápasu vyhodil Dav?a mí? na Káju, který se prosadil p?es hostujícího obránce až ke st?ele na kterou nedokázal hostující gólman zareagovat - 4:2. Ve 44. minut? zápasu Michal potáhl mí? a poslal Pe?u do samostatného úniku, ale jeho pokus bohužel zlikvidoval skv?le chytající hostující gólman. Ve 46. minut? byli hosté velmi blízko snížení, když nᚠgólman vylezl hodn? z brány a hostující hrá? se jej snažil z autu p?ehodit, ale nᚠgólman dokázal mí? ješt? jemn? te?ovat a znemožnil hostujícímu úto?níkovi poslat mí? do prázdné brány. V 52. minut? zápasu se utkání úpln? zbyte?n? velmi vyhrotilo, když nᚠhrá? zasáhl velmi nešetrn? hostujícího úto?níka, takže rozhod?í rozdal n?kolik žlutých karet a tím celou situaci vy?ešil. Hosté se snažili o kontaktní gól, ale my v záv?ru utkání skv?le bránili a když n?co prošlo, tak si s tím dokázal nᚠgólman poradit. V 58. minut? se prohnal po lajn? Kája a skv?l? umíst?nou pumelicí zkompletoval hattrick - 5:2. Záv?r utkání se již jen dohrával a tak jsme mohli po záv?re?ném hvizdu pana rozhod?ího slavit po velkém obratu vít?zství 5:2.

Bulldogs P?ovice vs. Žerotín 5:2 (1:2)

Branky: Jurkovi? K. 3, Kohl L., ?ep P.

Sestava: Šišma D. - Šišma M., Kohl L., Štábl P., Šišma J. - Štábl J., Ruprecht J., ?ep P., Jurkovi? K.