Sraz na domácí utkání vždy 45 minut před začátkem utkání! Odjezd na venkovní zápasy od Slunečnice, a to 45 minut před začátkem.

Tipovací soutěž opět probíhá! Cena pro vítěze je tekutá strava. Stačí se jen zaregistrovat po vstupu do sekce TIPLIGA

• : Fotky z kosti budou do 14 - dnů.
  • : Fotky z buldočí kosti budou do 14 dnů. Díky za trpělivost.
  • : Pro návštěvníky hledající fotky pro rychlejší orientaci lze použít LINK NA GALERII ZDE «link»
  • Jiří Krop : Fotky ASAP. Jsem teď dosti zasekaný snad v průběhu týdne.
  • admin : Fotky také ihned dodány do fotogalerie ; - )
  • Jiří Krop : Fotky ze zápasů v galerii pod každým článkem, mimo Plantoše a Štarnov kde jsem nebyl jsou všude .
  • Jiří Krop : «link»
  • Jiří Krop : Fotky prvního kola nové ligy.

6. kolo: Bulldogs Pňovice vs. Žerotín

V 6. kole jsme na domácím hřišti přivítali Žerotín, který do naší skupiny postoupil ze čtvrté ligy. K utkání jsme se sešli ve velmi silné sestavě, chyběl jen Oťas a bohužel také Poulis, který si v zápase ve velké utrhl achilovku a sezóna pro něj bohužel skončila. Poulisovi přejeme brzké uzdravení a snad se do naší sestavy vrátí opět ve výborné formě. V utkání se Žerotínem jsme zaspali začátek utkání, ale předvedli jsme skvělý obrat a připsali jsme si dva body do tabulky za výhru 5:2.

Žerotín na nás vlétl a od začátku utkání byli hosté lepším týmem, hýřili aktivitou, skvěle se pohybovali a dařilo se jim skvěle kombinovat. První dvě velké příležitosti dokázal ještě náš gólman zlikvidovat, ale v 5. minutě zápasu jsme si špatně přebrali hostující hráče a nejmenší muž na hřišti postupoval sám na našeho gólmana, kterého střelou k tyči prostřelil - 0:1. My se nemohli dostat vůbec do zápasu, ale ve hře nás držel skvělými zákroky náš gólman, který měl ze začátku utkání opravdu hodně práce. V 15. minutě zápasu zahrávali hosté roh a my nedokázali zareagovat na náběh hostujícího útočníka, který prostřelil našeho gólmana - 0:2. V 17. minutě to zkoušel individuálně Kája, ale s jeho pokusem si hostující gólman dokázal poradit. Ve 20. minutě zápasu se k velkému sólu nadechl Laďa, který prolétl celým hřištěm a nechytatelnou pumelicí k tyči snížil - 1:2. Ve 22. minutě mohlo být vyrovnáno, když Peťa vystihl špatnou přihrávku hostů a poslal míč na Honzu, který se rozhodl místo přihrávky na Káju ke střele, ale ta letěla těsně mimo. Ve 23. minutě jsme zahrávali roh, k zakončení se dostal Paťa, ale jeho povedený pokus šel těsně mimo hostující svatyni. Ve 25. minutě přihrál Paťa Peťovi, ale jeho střelu k tyči bohužel hostující gólman s přehledem zlikvidoval. V závěru prvního poločasu mohli hosté navýšit svoje vedení, ale Davča jejich pokus zlikvidoval a tak jsme po prvním poločase prohrávali 2:1.

Do druhého poločasu jsme vstoupili mnohem lépe než hosté. Ve 33. minutě zápasu hodil Michal aut na Peťu, který skvěle prodloužil hlavou do běhu Kájovi, ten se nenechal odstavit a povedenou střelou vyrovnal - 2:2. Ve 37. minutě zápasu bylo v našich řadách ještě veseleji, když Kuba vymíchal hostujícího obránce a poslal míč na Peťu, který s přehledem prostřelil hostujícího gólmana - 3:2. My byli v druhém poločase lepším týmem a i hostující gólman předvedl řadu výborných zákroků. Ve 43. minutě zápasu vyhodil Davča míč na Káju, který se prosadil přes hostujícího obránce až ke střele na kterou nedokázal hostující gólman zareagovat - 4:2. Ve 44. minutě zápasu Michal potáhl míč a poslal Peťu do samostatného úniku, ale jeho pokus bohužel zlikvidoval skvěle chytající hostující gólman. Ve 46. minutě byli hosté velmi blízko snížení, když náš gólman vylezl hodně z brány a hostující hráč se jej snažil z autu přehodit, ale náš gólman dokázal míč ještě jemně tečovat a znemožnil hostujícímu útočníkovi poslat míč do prázdné brány. V 52. minutě zápasu se utkání úplně zbytečně velmi vyhrotilo, když náš hráč zasáhl velmi nešetrně hostujícího útočníka, takže rozhodčí rozdal několik žlutých karet a tím celou situaci vyřešil. Hosté se snažili o kontaktní gól, ale my v závěru utkání skvěle bránili a když něco prošlo, tak si s tím dokázal náš gólman poradit. V 58. minutě se prohnal po lajně Kája a skvělě umístěnou pumelicí zkompletoval hattrick - 5:2. Závěr utkání se již jen dohrával a tak jsme mohli po závěrečném hvizdu pana rozhodčího slavit po velkém obratu vítězství 5:2.

Bulldogs Pňovice vs. Žerotín 5:2 (1:2)

Branky: Jurkovič K. 3, Kohl L., Čep P.

Sestava: Šišma D. - Šišma M., Kohl L., Štábl P., Šišma J. - Štábl J., Ruprecht J., Čep P., Jurkovič K.