Tabulka

# Tým OZ B
6 AC Karasov 69:67 25
7 KZT Štěpánov 59:58 21
8 BULLDOGS 90:96 21
9 MK Dl.Lou?ka 75:77 20
10 FK Rozvadovice 61:75 20

Minulý zápas

LAST MATCHES
SFMO 3. liga A - Sezóna 2022/2022 - 26. kolo
Datum Pá., 25. Lis. 2022 Beginn 19:00
BULLDOGS
BULLDOGS
FC Nasa
FC Nasa
-:-

Příští zápas


��dn� z�pas nen�sleduje.

Čisté konto
# Název Čisté konto
1 David Šišma 1

Červené karty
# Název Červené karty
1 Jan Šišma 1

SFMO 4. liga A - Sezóna 2012/2013
Rozpis utkání pro Plantoi

Kolo Datum Čas Domácí tým   Hostující týmVýsledek  
1 31.08.2012 18:00 h el-jambass - Plantoi1 - 3 Vítězství
2 07.09.2012 18:00 h Plantoi - KZT Štěpánov2 - 3 Porážka
3 15.09.2012 09:30 h Dyn.Bystrovany - Plantoi2 - 0 Porážka
4 21.09.2012 17:45 h Plantoi - BULLDOGS3 - 3 Remíza
5 27.09.2012 17:00 h M-Contakt - Plantoi6 - 4 Porážka
6 05.10.2012 17:30 h Plantoi - FK Bukovany3 - 0 Vítězství
7 12.10.2012 17:00 h Draci - Plantoi1 - 6 Vítězství
8 20.10.2012 10:30 h Plantoi - Roko Samotiky6 - 2 Vítězství
9 27.10.2012 09:30 h Benfica La?any - Plantoi2 - 4 Vítězství
11 11.11.2012 10:00 h Hluovice - Plantoi5 - 3 Porážka
12 17.11.2012 10:00 h Plantoi - Meta Poho?any0 - 1 Porážka
13 23.03.2013 09:30 h FK Vska - Plantoi1 - 3 Vítězství
14 31.03.2013 09:30 h Plantoi - el-jambass5 - 2 Vítězství
15 05.04.2013 17:00 h KZT Štěpánov - Plantoi3 - 5 Vítězství
16 12.04.2013 18:00 h Plantoi - Dyn.Bystrovany1 - 1 Remíza
17 19.04.2013 17:00 h BULLDOGS - Plantoi1 - 5 Vítězství
18 26.04.2013 18:00 h Plantoi - M-Contakt4 - 1 Vítězství
19 03.05.2013 18:00 h FK Bukovany - Plantoi0 - 3 Vítězství
20 10.05.2013 18:00 h Plantoi - Draci1 - 3 Porážka
21 18.05.2013 10:00 h Roko Samotiky - Plantoi7 - 0 Porážka
22 24.05.2013 18:30 h Plantoi - Benfica La?any4 - 1 Vítězství
24 07.06.2013 18:30 h Plantoi - Hluovice1 - 2 Porážka
25 15.06.2013 10:45 h Meta Poho?any - Plantoi6 - 1 Porážka
26 21.06.2013 18:30 h Plantoi - FK Vska1 - 1 Remíza


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

SFMO 3. liga A - Sezóna 2022/2022

# Tým B
1 FC Peklo NV 40
2 SK Profit NV 28
3 FC Nasa 26
4 Dřeváci 25
5 Buldog Unčovice 25
6 AC Karasov 25
7 KZT Štěpánov 21
8 BULLDOGS 21
9 MK Dl.Lou?ka 20
10 FK Rozvadovice 20
11 Sokol Žerotín 19
12 Základna Hnoyland 16
13 KMK Březové 12