Tabulka

# Tým OZ B
6 AC Karasov 69:67 25
7 KZT Štěpánov 59:58 21
8 BULLDOGS 90:96 21
9 MK Dl.Lou?ka 75:77 20
10 FK Rozvadovice 61:75 20

Minulý zápas

LAST MATCHES
SFMO 3. liga A - Sezóna 2022/2022 - 26. kolo
Datum Pá., 25. Lis. 2022 Beginn 19:00
BULLDOGS
BULLDOGS
FC Nasa
FC Nasa
-:-

Příští zápas


��dn� z�pas nen�sleduje.

Čisté konto
# Název Čisté konto
1 David Šišma 1

Červené karty
# Název Červené karty
1 Jan Šišma 1

SFMO 4. liga B - Sezóna 2010/2011
Rozpis utkání pro Zora club

Kolo Datum Čas Domácí tým   Hostující týmVýsledek  
1 27.08.2010 18:00 h Zora club - Blues Rock Caf6 - 3 Vítězství
2 03.09.2010 18:00 h Dřeváci - Zora club3 - 3 Remíza
3 11.09.2010 18:00 h Zora club - BULLDOGS5 - 1 Vítězství
4 17.09.2010 18:00 h Zora club - Plantoi3 - 2 Vítězství
5 24.09.2010 18:00 h Sokol Unčovice - Zora club2 - 3 Vítězství
6 01.10.2010 18:00 h Zora club - NTP Holice1 - 2 Porážka
7 08.10.2010 18:00 h FK Vska - Zora club5 - 7 Vítězství
8 16.10.2010 18:00 h Zora club - Meta Poho?any7 - 1 Vítězství
9 21.10.2010 18:00 h Barbar team - Zora club1 - 3 Vítězství
10 30.10.2010 18:00 h Zora club - Leaders11 - 1 Vítězství
11 06.11.2010 18:00 h KZT Štěpánov - Zora club0 - 3 Vítězství
12 13.11.2010 18:00 h Zora club - Dektrade1 - 2 Porážka
14 01.04.2011 18:00 h Blues Rock Caf - Zora club6 - 3 Porážka
15 07.04.2011 18:00 h Zora club - Dřeváci0 - 2 Porážka
16 15.04.2011 18:00 h BULLDOGS - Zora club4 - 2 Porážka
17 23.04.2011 18:00 h Plantoi - Zora club4 - 3 Porážka
18 29.04.2011 18:00 h Zora club - Sokol Unčovice4 - 1 Vítězství
19 06.05.2011 18:00 h NTP Holice - Zora club3 - 2 Porážka
20 13.05.2011 18:00 h Zora club - FK Vska3 - 2 Vítězství
21 19.05.2011 18:00 h Meta Poho?any - Zora club9 - 1 Porážka
22 27.05.2011 18:00 h Zora club - Barbar team2 - 3 Porážka
23 03.06.2011 18:00 h Leaders - Zora club3 - 2 Porážka
24 10.06.2011 18:00 h Zora club - KZT Štěpánov4 - 2 Vítězství
25 19.06.2011 18:00 h Dektrade - Zora club3 - 6 Vítězství


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

SFMO 3. liga A - Sezóna 2022/2022

# Tým B
1 FC Peklo NV 40
2 SK Profit NV 28
3 FC Nasa 26
4 Dřeváci 25
5 Buldog Unčovice 25
6 AC Karasov 25
7 KZT Štěpánov 21
8 BULLDOGS 21
9 MK Dl.Lou?ka 20
10 FK Rozvadovice 20
11 Sokol Žerotín 19
12 Základna Hnoyland 16
13 KMK Březové 12