Tabulka

# Tým OZ B
6 AC Karasov 69:67 25
7 KZT Štěpánov 59:58 21
8 BULLDOGS 90:96 21
9 MK Dl.Lou?ka 75:77 20
10 FK Rozvadovice 61:75 20

Minulý zápas

LAST MATCHES
SFMO 3. liga A - Sezóna 2022/2022 - 26. kolo
Datum Pá., 25. Lis. 2022 Beginn 19:00
BULLDOGS
BULLDOGS
FC Nasa
FC Nasa
-:-

Příští zápas


��dn� z�pas nen�sleduje.

Čisté konto
# Název Čisté konto
1 David Šišma 1

Červené karty
# Název Červené karty
1 Jan Šišma 1

SFMO 4. liga A - Sezóna 2018/2019
Rozpis utkání pro BULLDOGS

Kolo Datum Čas Domácí tým   Hostující týmVýsledek  
1 25.08.2018 10:00 h BULLDOGS - Dřeváci6 - 4 Vítězství
2 31.08.2018 17:30 h MK Chudobn - BULLDOGS0 - 6 Vítězství
3 08.09.2018 09:30 h BULLDOGS - Karpat Uni?ov2 - 3 Porážka
4 16.09.2018 11:30 h Buldog Unčovice - BULLDOGS2 - 5 Vítězství
5 28.09.2018 09:30 h BULLDOGS - FC tok6 - 3 Vítězství
7 06.10.2018 10:00 h BULLDOGS - Sokol K?elov B5 - 2 Vítězství
8 12.10.2018 18:00 h FC Skrbe? - BULLDOGS5 - 5 Remíza
9 20.10.2018 09:30 h BULLDOGS - FK Rozvadovice3 - 0 Vítězství
10 28.10.2018 10:00 h KMK Březové - BULLDOGS3 - 3 Remíza
11 02.11.2018 19:00 h BULLDOGS - Základna Hnoyland5 - 0 Vítězství
12 09.11.2018 19:00 h FC Tigers - BULLDOGS3 - 3 Remíza
13 16.11.2018 19:00 h BULLDOGS - jezd boys3 - 12 Porážka
14 29.03.2019 18:00 h Dřeváci - BULLDOGS8 - 4 Porážka
15 05.04.2019 19:00 h BULLDOGS - MK Chudobn0 - 3 Porážka
16 13.04.2019 09:00 h Karpat Uni?ov - BULLDOGS0 - 4 Vítězství
17 20.04.2019 09:30 h BULLDOGS - Buldog Unčovice2 - 2 Remíza
18 25.04.2019 18:00 h FC tok - BULLDOGS3 - 5 Vítězství
20 09.05.2019 18:00 h Sokol K?elov B - BULLDOGS13 - 2 Porážka
21 18.05.2019 09:30 h BULLDOGS - FC Skrbe?3 - 0 Vítězství
22 24.05.2019 17:15 h FK Rozvadovice - BULLDOGS0 - 3 Vítězství
23 31.05.2019 19:00 h BULLDOGS - KMK Březové1 - 3 Porážka
24 07.06.2019 18:30 h Základna Hnoyland - BULLDOGS2 - 3 Vítězství
25 15.06.2019 09:30 h BULLDOGS - FC Tigers4 - 3 Vítězství
26 22.06.2019 10:00 h jezd boys - BULLDOGS2 - 4 Vítězství


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

SFMO 3. liga A - Sezóna 2022/2022

# Tým B
1 FC Peklo NV 40
2 SK Profit NV 28
3 FC Nasa 26
4 Dřeváci 25
5 Buldog Unčovice 25
6 AC Karasov 25
7 KZT Štěpánov 21
8 BULLDOGS 21
9 MK Dl.Lou?ka 20
10 FK Rozvadovice 20
11 Sokol Žerotín 19
12 Základna Hnoyland 16
13 KMK Březové 12