Tabulka

# Tým OZ B
6 AC Karasov 69:67 25
7 KZT Štěpánov 59:58 21
8 BULLDOGS 90:96 21
9 MK Dl.Lou?ka 75:77 20
10 FK Rozvadovice 61:75 20

Minulý zápas

LAST MATCHES
SFMO 3. liga A - Sezóna 2022/2022 - 26. kolo
Datum Pá., 25. Lis. 2022 Beginn 19:00
BULLDOGS
BULLDOGS
FC Nasa
FC Nasa
-:-

Příští zápas


��dn� z�pas nen�sleduje.

Čisté konto
# Název Čisté konto
1 David Šišma 1

Červené karty
# Název Červené karty
1 Jan Šišma 1

SFMO 4. liga A - Sezóna 2018/2019
Rozpis utkání pro FC tok

Kolo Datum Čas Domácí tým   Hostující týmVýsledek  
1 24.08.2018 17:15 h FK Rozvadovice - FC tok0 - 3 Vítězství
2 30.08.2018 18:00 h FC tok - KMK Březové9 - 2 Vítězství
3 07.09.2018 18:00 h Základna Hnoyland - FC tok1 - 0 Porážka
4 13.09.2018 18:00 h FC tok - FC Tigers2 - 6 Porážka
5 28.09.2018 09:30 h BULLDOGS - FC tok6 - 3 Porážka
6 27.09.2018 17:00 h FC tok - Dřeváci4 - 6 Porážka
7 05.10.2018 17:00 h MK Chudobn - FC tok2 - 1 Porážka
8 11.10.2018 17:00 h FC tok - Karpat Uni?ov7 - 9 Porážka
9 21.10.2018 09:30 h Buldog Unčovice - FC tok1 - 1 Remíza
10 27.10.2018 10:00 h jezd boys - FC tok7 - 3 Porážka
12 08.11.2018 18:00 h Sokol K?elov B - FC tok5 - 1 Porážka
13 18.11.2018 10:00 h FC tok - FC Skrbe?1 - 4 Porážka
14 30.03.2019 10:00 h FC tok - FK Rozvadovice3 - 0 Vítězství
15 05.04.2019 18:00 h KMK Březové - FC tok5 - 2 Porážka
16 11.04.2019 18:00 h FC tok - Základna Hnoyland0 - 3 Porážka
17 19.04.2019 18:00 h FC Tigers - FC tok8 - 2 Porážka
18 25.04.2019 18:00 h FC tok - BULLDOGS3 - 5 Porážka
19 03.05.2019 18:00 h Dřeváci - FC tok12 - 4 Porážka
20 09.05.2019 18:00 h FC tok - MK Chudobn1 - 2 Porážka
21 18.05.2019 10:00 h Karpat Uni?ov - FC tok0 - 3 Vítězství
22 23.05.2019 18:30 h FC tok - Buldog Unčovice2 - 4 Porážka
23 30.05.2019 18:30 h FC tok - jezd boys3 - 6 Porážka
25 13.06.2019 18:30 h FC tok - Sokol K?elov B0 - 18 Porážka
26 21.06.2019 18:00 h FC Skrbe? - FC tok10 - 1 Porážka


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

SFMO 3. liga A - Sezóna 2022/2022

# Tým B
1 FC Peklo NV 40
2 SK Profit NV 28
3 FC Nasa 26
4 Dřeváci 25
5 Buldog Unčovice 25
6 AC Karasov 25
7 KZT Štěpánov 21
8 BULLDOGS 21
9 MK Dl.Lou?ka 20
10 FK Rozvadovice 20
11 Sokol Žerotín 19
12 Základna Hnoyland 16
13 KMK Březové 12