- Jakub Stavěl 1

Červené karty

NO ITEMS

11. kolo: KZT Štěpánov vs. Buldogs Pňovice

Domácí vědomi si toho, že mají čtyři hráče na střídání, tak na nás hned od začátku utkání vlétli. Náš gólman byl hned od úvodního hvizdu v permanenci. Paradoxně jsme mohli jít do vedení my, když se Kája v 5. minutě zápasu zjevil před domácím gólmanem, ale ten dokázal na jeho pokus zareagovat a vytěsnit míč na roh. V 10. minutě zápasu přešel jeden z domácích útočníků po lajně přes našeho obránce a střílený centr na bránu tečoval jeden z našich hráčů za záda našeho bezmocného gólmana – 1:0. Ve 12. minutě zápasu mohl Michal vyzkoušet pozornost domácího gólmana, ale všiml si lépe postaveného Kuby Štábla, který ale bohužel poslal míč těsně mimo. V 15. minutě zápasu prošel po lajně domácí útočník a poslal míč před bránu, kde jej jeho spoluhráč uklidil do sítě – 2:0. V 17. minutě zápasu využili domácí naší špatné rozehrávky a hráč postupující sám na našeho gólmana neměl problém s navýšením vedení svého týmu – 3:0. V 19. minutě zápasu házel Kája aut na Michala, který v obrovské šanci bohužel přestřelil. Ve 20. minutě zápasu Kája vymíchal domácí obránce, ale na jeho pokus dokázal domácí gólman zareagovat. Ve 22. minutě Honza skvěle prošel po lajně, ale svou přihrávkou bohužel zahnal Kubu až k lajně a tak z nadějně vyhlížející šance vůbec nic nebylo. Ve 24. minutě zápasu vymotal Kája domácího obránce a poslal míč na Kubu, který nedokázal zakončit mezi tři tyče a poslal míč těsně mimo. V závěru prvního poločasu to zkoušel ještě individuálně Kája, ale jeho pokus dokázal domácí gólman zlikvidovat a tak jsme po prvním poločase prohrávali 3:0.

Do druhého poločasu jsme vstoupili velmi špatně, když domácí hned ve 33. minutě zápasu navýšili po pohledné kombinaci svoje vedení – 4:0. Čtvrtý inkasovaný gól rozohnil našeho gólmana a ten se ve 35. minutě nadechl k velkému sólu a vydal se až na polovinu hřiště, kde přihrál Michalovi a jeho tečovaná střela skončila až na břevně domácí svatyně. V druhém poločase nám již docházeli síly a vznikala velká okénka v naší obraně, ale náš gólman čaroval a především jeho zásluhou nedocházelo k navyšování náskoku domácího týmu. Ve 44. minutě zápasu se dostal k zakončení Kája, ale i s tímto pokusem si dokázal domácí gólman poradit. Ve 48. minutě zápasu se dostali domácí k přečíslení tří na jediného našeho obránce, ale na střelu po jejich povedené kombinaci dokázal náš gólman zareagovat, bohužel míč chytil o pár centimetrů za čárou a tak se domácí radovali z dalšího gólu – 5:0. V 51. Minutě zápasu jsme byli velmi blízko ke gólu, když Kuba trefil tyč domácí svatyně. V 53. minutě zápasu Kuba Štábl obešel domácího obránce, poslal míč na Káju a ten střelou k tyči vstřelil aspoň náš čestný gól – 5:1. V 55. minutě mohl Kája naše vedení navýšit, ale proti byl opět domácí gólman. V závěru zápasu jsme již vůbec nestíhali domácím hráčům, kteří se stále hnali za dalšími góly, ale náš gólman předváděl jeden vynikající zákrok za druhým, bohužel to na výhru dnes nestačilo a prohráli jsme ve Štěpánově 5:1.

KZT Štěpánov vs. Bulldogs Pňovice 5:1 (3:0)

Branky: Jurkovič K.

Sestava: Šišma D. – Šišma M., Šišma J., Chrudina J. – Jurkovič K., Štábl J.