Sraz na domácí utkání vždy 45 minut před začátkem utkání! Odjezd na venkovní zápasy od Slunečnice, a to 45 minut před začátkem.

Tipovací soutěž opět probíhá! Cena pro vítěze je tekutá strava. Stačí se jen zaregistrovat po vstupu do sekce TIPLIGA

31 01 02 03 04 05 06
Nenalezena utkání v měsíci Prosinec 2018 Nenalezena utkání v měsíci Prosinec 2018
Latest Message: 4 years, 3 months ago
  • : Fotky z kosti budou do 14 - dnů.
  • : Fotky z buldočí kosti budou do 14 dnů. Díky za trpělivost.
  • : Pro návštěvníky hledající fotky pro rychlejší orientaci lze použít LINK NA GALERII ZDE «link»
  • Jiří Krop : Fotky ASAP. Jsem teď dosti zasekaný snad v průběhu týdne.
  • admin : Fotky také ihned dodány do fotogalerie ; - )
  • Jiří Krop : Fotky ze zápasů v galerii pod každým článkem, mimo Plantoše a Štarnov kde jsem nebyl jsou všude .
  • Jiří Krop : «link»
  • Jiří Krop : Fotky prvního kola nové ligy.

4. kolo: Buldog Unčovice vs. Bulldogs Pňovice

Ve 4. kole jsme v pátek zajížděli do Unčovic, jenže celé hřiště bylo pod vodou a tak jsme se dohodli, že utkání odehrajeme v neděli. V neděli bylo hřiště v hratelném stavu a tak jsme proti domácím, které jsme již dvě sezóny neporazili nastoupili v poměrně silné sestavě. Na domácí jsme vlítli a zásluhou velmi rychlých gólů jsme si odvezli vítězství 5:2.

Ve 2. minutě zápasu Laďa posunul míč na Kubu Stavěla, který vymotal dva domácí obránce a tvrdou střelou nedal domácímu gólmanovi šanci jeho střelu zneškodnit - 0:1. V 5. minutě zápasu bylo v našich řadách ještě veseleji, když Kuba Stavěl přihrál Kubovi Štáblovi, který střelou k tyči navýšil naše vedení - 0:2. V 7. minutě poprvé zahrozili i domácí, ale David si s jejich střeleckým pokusem bez problémů poradil. V 15. minutě zápasu jsme zahrávali přímák, k němu se postavil Jirka a přesně umístěnou střelou k tyči nedal domácímu gólmanovi šanci - 0:3. V 18. minutě mohl naše vedení navýšit Kuba Stavěl, ale jeho pokus domácí gólman zneškondil. Ve 25. minutě zápasu se dostal Kuba Štábl k odraženému míči a jeho umístěná střela zapadla domácímu gólmanovi do sítě - 0:4. V úplném závěru prvního poločasu házel Paťa aut na Jirku a jeho povedená střela orazítkovala břevno domácí brány, takže jsme po prvním poločase vedli 4:0.

Z kraje druhého poločasu byli aktivnější domácí hráči, ale David působil dnes velmi jistě a i obránci hodně střeleckých pokusů domácích zblokovali. Ve 35. minutě jsme měli obrovskou šanci k navýšení našeho vedení, když Kuba Štábl hodil míč z autu na Michalovu hlavu, ale jeho pokus dokázal domácí gólman bohužel ukrýt ve svých rukavicích. Ve 45. minutě zápasu se přeci jen domácí dočkali, když David nedokázal zastavit střelu domácího útočníka, která se štěstím skončila v naší síti - 1:4. Ve 47. minutě zápasu se povedenou střelou prezentoval Kuba Stavěl, ale domácí gólman dokázal zabránít míči v cestě do sítě. V 50. minutě zápasu si slabší chvilku v zápase vybral náš gólman David, když pustil do sítě střelu skoro z poloviny hřiště - 2:4. Domácí vycítili šanci a najednou jich bylo plné hřiště. V 53. minutě měli domácí velkou šanci ke snížení, ale jejich střelu zblokoval jeden z našich obránců a následná dorážka letěla nad bránu. V 55. minutě přihrál Kuba volnému Jirkovi, který obešel domácího obránce a tvrdou střelou prostřelil strážce domácí svatyně - 2:5. V 58. minutě zápasu využil Laďa špatné přihrávky domácích hráčů, prohnal se po pravé straně a přihrál před bránu Kubovi Stavělovi, který bohužel nedokázal poslat míč do sítě. V úplném závěru zápasu měli ještě domácí šanci, ale David si s jejich pokusem bez problémů poradil a tak jsme si připsali do tabulky další dva body za vítězství 5:2.

Buldog Unčovice vs. Bulldogs Pňovice 2:5 (0:4)

Branky: Ruprecht J. 2, Štábl J. 2, Stavěl J.

Sestava: Šišma D. - Šišma M., Štábl P., Kohl L. - Štábl J., Stavěl J., Ruprecht J.