Sraz na domácí utkání vždy 45 minut před začátkem utkání! Odjezd na venkovní zápasy od Slunečnice, a to 45 minut před začátkem.

Tipovací soutěž opět probíhá! Cena pro vítěze je tekutá strava. Stačí se jen zaregistrovat po vstupu do sekce TIPLIGA

• : Fotky z kosti budou do 14 - dnů.
  • : Fotky z buldočí kosti budou do 14 dnů. Díky za trpělivost.
  • : Pro návštěvníky hledající fotky pro rychlejší orientaci lze použít LINK NA GALERII ZDE «link»
  • Jiří Krop : Fotky ASAP. Jsem teď dosti zasekaný snad v průběhu týdne.
  • admin : Fotky také ihned dodány do fotogalerie ; - )
  • Jiří Krop : Fotky ze zápasů v galerii pod každým článkem, mimo Plantoše a Štarnov kde jsem nebyl jsou všude .
  • Jiří Krop : «link»
  • Jiří Krop : Fotky prvního kola nové ligy.

5. kolo: Bulldogs Pňovice vs. AC Karasov

V odloženém zápase 5. kola jsme na domácím hřišti přivítali tým AC Karasov. K dnešnímu zápasu jsme se sešli opět v hodně silné sestavě, utkání jsme jasně dominovali a uštědřili jsme hostujícímu týmu debakl 9:0.

Od začátku zápasu jsme zaměstnávali hostující obránce s gólmanem a v 5. minutě zápasu jsme šli do zaslouženého vedení, když Kája zahrával roh a našel před bránou neobsazeného našeho kanonýra Jirku Ruprechta a ten poslal míč přesně k tyči - 1:0. Hosté se snažili o rychlou odpověď, ale s jejich dvěma střeleckými pokusy si náš gólman s přehledem poradil. V 15. minutě zápasu Jirka obešel hostujícího obránce a poslal míč na nabíhajícího Kubu Stavěla, který bez problémů navýšil naše vedení - 2:0. V 17. minutě Kuba Stavěl velmi dobře napadal a donutil hostujícího obránce k chybě, zmocnil se míče a poslal jej na Jirku, který poslal míč neomylně k tyči - 3:0. Ve 20. minutě zápasu jsme zahrávali přímák a k jeho zahrání se postavil Kuba Štábl, poslal míč na Ondru, který technickou střelou k tyči navýšil naše vedení - 4:0. Hosté se ani za tohoto stavu nevzdávali a snažili se o vstřelení gólu, ale náš gólman opravdu čaroval a přiváděl hostující útočníky k šílenství. Ve 24. minutě zápasu šel náš gólman do souboje a rozhodčí jej vyhodnotil jako penaltový, hosté byli velmi blízko vstřelení gólu, ale střelu hostujícího útočníka náš gólman skvělým zákrokem vyrazil a držel i nadále čisté konto. Ve 27. minutě Kája vymíchal hostujícího obránce a poslal míč před bránu, kde se k němu dostal Kuba Stavěl, který neměl problém dopravit míč do brány - 5:0. V závěru prvního poločasu ještě zahrozili hosté, ale pumelice jejich hráče šla mimo a tak jsme po prvním poločase vedli 5:0.

Do druhého poločasu jsme vstoupili skvěle, když ve 35. minutě zápasu našel Kuba Štábl svou přihrávkou Káju a ten dokázal bez větších problémů poslat míč do sítě - 6:0. Ve 39. minutě potáhl Jirka míč po lajně, obešel hostujícího obránce a našel před bránou Michala, který nasadil jesličky hostujícímu gólmanovi a navýšil naše výrazné vedení - 7:0. Ve 42. minutě se objevil v obrovské šanci Laďa, ale jeho pumelice letěla těsně mimo hostující svatyni. Ve 44. minutě přešel Laďa přes dva hostující hráče, ale následnou střelu mu dokázal zblokovat hostující obránce. Ve 47. minutě zápasu poslal Laďa míč na Káju, který si všiml nabíhajícího Jirku a ten povedenou střelou zkompletoval hattrick - 8:0. V 53. minutě zápasu byl před hostující bránou faulován Jirka a k nařízené penaltě se postavil náš štírek Laďa, na jeho pumelici neměl hostující gólman nárok - 9:0. V 55. minutě zápasu vyběhl hostující gólman do hloubi pole a jeho špatné přihrávky využil Kája, poslal míč na Kubu Stavěla, ale ten bohužel prázdnou bránu v obrovské šanci minul. V 57. minutě zápasu měli hosté dvě velké příležitosti ke vstřelení gólu, ale náš gólman si skvělými zákroky nenechal vzít čisté konto. V 59. minutě zápasu mohl přidat desátý gól zápasu Kuba Štábl, ale hostující gólman jeho pokus zneškodnil, ale i tak jsme si do tabulky připsali dva body za vysoké vítězství 9:0.

Dnešnímu utkání jsme naprosto dominovali a po zásluze jsme zvítězili. Náš kanonýr Jirka Ruprecht si připsal hattrick a náš gólman David první čisté konto v sezóně, opět jsme došli k vítězství skvělým týmovým výkonem a z dvou posledních zápasů máme skóre 17:2, takže jsme napravili špatný vstup do sezóny.

Bulldogs Pňovice vs. AC Karasov 9:0 (5:0)

Branky: Ruprecht J. 3, Stavěl J. 2, Jurkovič K., Šišma M., Kohl L., Ploticia O.

Sestava: Šišma D. - Šišma M., Kohl L., Ploticia O. - Ruprecht J., Stavěl J., Jurkovič K., Štábl J.