Sraz na domácí utkání vždy 45 minut před začátkem utkání! Odjezd na venkovní zápasy od Slunečnice, a to 45 minut před začátkem.

Tipovací soutěž opět probíhá! Cena pro vítěze je tekutá strava. Stačí se jen zaregistrovat po vstupu do sekce TIPLIGA

• : Fotky z kosti budou do 14 - dnů.
  • : Fotky z buldočí kosti budou do 14 dnů. Díky za trpělivost.
  • : Pro návštěvníky hledající fotky pro rychlejší orientaci lze použít LINK NA GALERII ZDE «link»
  • Jiří Krop : Fotky ASAP. Jsem teď dosti zasekaný snad v průběhu týdne.
  • admin : Fotky také ihned dodány do fotogalerie ; - )
  • Jiří Krop : Fotky ze zápasů v galerii pod každým článkem, mimo Plantoše a Štarnov kde jsem nebyl jsou všude .
  • Jiří Krop : «link»
  • Jiří Krop : Fotky prvního kola nové ligy.

2. kolo: Buldog Unčovice vs. Bulldogs Pňovice

Ve 2. kole jsme zajížděli na hřiště do Unčovic k utkání s místním týmem Buldog Unčovice. Hřiště bylo v katastrofálním stavu a je to bezesporu nejhorší hřiště v Olomouckém kraji. V utkání jsme měli více šancí, ale bohužel jsme je nedokázali proměnit a tak jsme si odvezli jen bod za remízu 2:2.

V úvodu utkání byli domácí mírně aktivnější, ale jejich dvě slibné šance skončili mimo naší svatyni a se střelou v 10. minutě zápasu si dokázal David poradit. Ve 12. minutě zápasu jsme poprvé vážněji zahrozili my, ale proti střele Kuby Stavěla se domácí gólman vyznamenal. V 15. minutě šli domácí do vedení, když se jejich útočník obtočil kolem našeho obránce a z voleje prostřelil Davida - 1:0. My se snažili rychle odpovědět, ale pokus Peti Čepa, zblokovala domácí obrana. Ve 20. minutě házel Kuba Stavěl aut na Peťu Čepa a ten hlavou orazítkoval břevno. Ve 23. minutě Kája obešel domácího obránce, ale po jeho střele zazvonila za domácím gólmanem tyč. Ve 25. minutě se Kája zjevil sám před domácím gólmanem, ale míč bohužel poslal těsně mimo domácí svatyni. V závěru prvního poločasu se dostali domácí k obrovské příležitosti k navýšení svého vedení, ale náš gólman nás podržel výborným zákrokem a tak jsme po prvním poločase prohrávali 1:0.

V druhém poločase jsme byli mnohem aktivnějším týmem a domácí bránili ve čtyřech lidech, takže to pro nás bylo velmi obtížné, se dostat k ohrožení domácí svatyně. Kája i Kuba Stavěl to zkoušeli individuálně, ale to se nám dlouho nedařilo. Ve 40. minutě obešel Peťa Čep jednoho z domácích obránců a přihrál Kájovi do slibné příležitosti, ale ten prováhal ideální okamžik k ohrožení domácí brány a následnou střelu již dokázal domácí obránce zblokovat. O chvíli později se prezentoval povedenou pumelicí Kuba Štábl, ale domácí gólman si dokázal poradit. V 50. minutě zápasu obešel Peťa Čep domácího hráče, poslal míč středem na Káju, ten prostřelil domácího gólmana a my se dočkali vyrovnání - 1:1. Domácí po obdrženém gólu přidali a v 56. minutě zápasu šli znovu do vedení, když jejich hráč pustil míč šikovně na svého neobsazeného spoluhráče a ten povedenou střelou prostřelil našeho gólmana - 2:1. Domáci na konci zápasu opět zalezli před svého gólmana a urputně bránili, Kája dělal co mohl, ale obranou hráz nedokázal prostřelit. V 60. minutě zápasu obešel Kuba Štábl domácího obránce, všiml si na středu svého bratra Patrika, ten dokázal prostřelit všechno, co mu stálo v cestě a k naší obrovské radosti vyrovnat - 2:2.

Dnešní utkání bylo vzhledem ke kvalitě hřiště velmi náročné pro naše technické hráče, ale vyválčený bod v poslední minutě zápasu se počítá a příští týden přivítáme na svém hřišti dosud stoprocentní tým SK Náklo.

Buldog Unčovice vs. Bulldogs Pňovice 2:2 (1:0)

Branky: Jurkovič K., Štábl P.

Sestava: Šišma D. - Šišma M., Štábl J., Štábl P. - Jurkovič K., Stavěl J., Čep P.