Sraz na domácí utkání vždy 45 minut před začátkem utkání! Odjezd na venkovní zápasy od Slunečnice, a to 45 minut před začátkem.

Tipovací soutěž opět probíhá! Cena pro vítěze je tekutá strava. Stačí se jen zaregistrovat po vstupu do sekce TIPLIGA

• : Fotky z kosti budou do 14 - dnů.
  • : Fotky z buldočí kosti budou do 14 dnů. Díky za trpělivost.
  • : Pro návštěvníky hledající fotky pro rychlejší orientaci lze použít LINK NA GALERII ZDE «link»
  • Jiří Krop : Fotky ASAP. Jsem teď dosti zasekaný snad v průběhu týdne.
  • admin : Fotky také ihned dodány do fotogalerie ; - )
  • Jiří Krop : Fotky ze zápasů v galerii pod každým článkem, mimo Plantoše a Štarnov kde jsem nebyl jsou všude .
  • Jiří Krop : «link»
  • Jiří Krop : Fotky prvního kola nové ligy.

1. kolo: Dřeváci Pňovice vs. Bulldogs Pňovice

V prvním kole nás čekal velmi známý soupeř a tudíž tradičně vyhrocené pňovické derby. My nemohli počítat s dlouhodobě zraněným kanonýrem Jirkou Ruprechtem a chvíli před zápasem se omluvil i náš špílmachr Kája Jurkovič. Účinkování v našem týmu ukončil Rade Fest, ale poprvé se v našich barvách dneska představila nová posila z velkého fotbalu Peťa Čep a velkou měrou přispěl k vysoké výhře 9:6.

Od začátku utkání jsme byli aktivnějším týmem a v 5. minutě zápasu jsme šli do vedení, když Laďa Kohl našel Peťu Čepa a ten s ledovým klidem prostřelil gólmana Dřeváků - 0:1. V 10. minutě jsme navýšili naše vedení, když Laďa našel nabíhajícího Kubu a ten zamířil přesně k tyči - 0:2. Ve 13. minutě po souboji v našem vápně upadl jeden z hráčů Dřeváků a rozhodčí k našemu obrovskému údivu odpískal penaltu, útočník Dřeváků otřel pokutový kop o tyč a snížil - 1:2. Ve 14. minutě jsme vyrobili obrovskou chybu, když náš obránce namazal útočníkovi Dřeváků a ten vyrovnal - 2:2. Ve 20. minutě zápasu obešel Kuba jednoho z obránců Dřeváků, poslal míč na Peťu a ten nás poslal opět do vedení - 2:3. Ve 22. minutě chtěl gólman Dřeváků pomoct svým spoluhráčům a vylezl hodně z brány, Kuba vystihl špatnou přihrávku domácího týmu a z poloviny hřiště poslal míč zkušeně do prázdné brány - 2:4. V závěru poločasu se Dřeváci snažili o kontaktní gól, ale naše obrana včas dostupovala domácí útočníky a když už něco prošlo na bránu, tak si s tím dokázal náš gólman s přehledem poradit a tak jsme po prvním poločase vedli 4:2.

Do druhého poločasu jsme vstoupili skvěle, když Kuba Štábl přihrál na svého bráchu Paťu Štábla a jeho pumelice skončila až v síti - 2:5. Ve 35. minutě byl Michal důrazný v souboji, poslal míč na Kubu Štábla, který si několikrát vyměnil míč s Peťou Čepem a povedenou akci zakončil Peťa do prázdné brány a zkompletoval hattrick - 2:6. Ve 40. minutě potáhl Laďa míč po lajně a předložil jej Kubovi Štáblovi, který povedenou střelou také zkompletoval hattrick - 2:7. Ve 42. minutě zápasu se připomněli i Dřeváci, když se zjevil jejich útočník sám před naším gólmanem a střelou k tyči mu nedal šanci - 3:7. Ve 47. minutě šel náš gólman důrazně do souboje s domácím útočníkem a už hodně vyhrocený zápas přikořenil pan rozhodčí další penaltou pro domácí, kterou gólman Dřeváků proměnil - 4:7. Ve 48. minutě mohli Dřeváci přidat další gól, ale střelu do šibenice vytěsnil náš gólman skvělým zárkokem na roh. V 50. minutě zápasu se prohnal Laďa obranou Dřeváků a předložil míč Peťovi Čepovi, který vymíchal obránce domácích a povedenou střelou navýšil naše vedení - 4:8. V 52. minutě Laďa prolétl podél lajny a předložil míč před prázdnou bránu Kubovi Štáblovi, ale ten poslal míč mimo. V 54. minutě zápasu přihrával Kuba Štábl na Michala, ale míč si do vlastní brány srazil jeden z obránců domácích - 4:9. V 55. minutě zápasu přihrával Kuba Štábl na Michala, ale ten před odkrytou bránou selhal. V závěru zápasu jsme hodně polevili a Dřeváci toho v 56. minutě využili, když jejich neobsazený útočník poslal míč k tyči a snížil - 5:9. V 58. minutě zápasu zahrávali Dřeváci roh a jejich útočník poslal míč pod břevno - 6:9.

Vypuštěný závěr utkání nás může trošku mrzet, ale i tak jsme dnes předvedli skvělý týmový výkon a zaslouženě si připisujeme do tabulky první dva body za vítězství 9:6.

Dřeváci Pňovice vs. Bulldogs Pňovice 6:9 (2:4)

Branky: Štábl J. 4, Čep P. 4, Štábl P.

Sestava: Šišma D. - Šišma M., Štábl P., Kohl L. - Štábl J., Čep P.