Sraz na domácí utkání vždy 45 minut před začátkem utkání! Odjezd na venkovní zápasy od Slunečnice, a to 45 minut před začátkem.

Tipovací soutěž opět probíhá! Cena pro vítěze je tekutá strava. Stačí se jen zaregistrovat po vstupu do sekce TIPLIGA

• : Fotky z kosti budou do 14 - dnů.
  • : Fotky z buldočí kosti budou do 14 dnů. Díky za trpělivost.
  • : Pro návštěvníky hledající fotky pro rychlejší orientaci lze použít LINK NA GALERII ZDE «link»
  • Jiří Krop : Fotky ASAP. Jsem teď dosti zasekaný snad v průběhu týdne.
  • admin : Fotky také ihned dodány do fotogalerie ; - )
  • Jiří Krop : Fotky ze zápasů v galerii pod každým článkem, mimo Plantoše a Štarnov kde jsem nebyl jsou všude .
  • Jiří Krop : «link»
  • Jiří Krop : Fotky prvního kola nové ligy.

10. kolo: Bulldogs Pňovice vs. SK Kopeček

V 10. kole jsme na domácím hřišti přivítali hráče týmu SK Kopeček. V utkání jsme opět postrádali naši stále indisponovanou brankářskou jedničku Davida Šišmu, ale jinak byla sestava silnější než v minulém utkání. Po celý zápas jsme měli více ze hry a připsali jsme si zasloužené vítězství 3:1.

V úvodu utkání byli mírně aktivnější hosté, ale naši obránci k hostujícím útočníkům přistupovali včas a nedovolili jim v klidu zakončit. V naší první větší šanci se zjevil Jirka, ale nedokázal trefit bránu. Ve vyrovnaném utkání šli v 15. minutě zápasu do vedení hosté, když využili zmatků v naší rozehrávce a prostřelili našeho gólmana - 0:1. Ve 20. minutě zápasu přihrál Ondra nabíhajícímu Laďovi, ale ten bohužel v obrovské šanci přestřelil. Ve 23. minutě to zkoušel z úhlu Kája, ale hostující gólman jeho pokus zlikvidoval. Ve 27. minutě zápasu si Jirka navedl míč na střed hřiště a přes hostujícího obránce poslal míč přesně k tyči - 1:1. Ve 29. minutě zápasu mohli hosté jít znovu do vedení, ale naštěstí jejich útočník zakončil těsně mimo a tak byl stav po prvním poločase 1:1.

Do druhého poločasu jsme vstoupili s jasným cílem a šli jsme si za vítězstvím. V druhém poločase jsme hostující tým jasně přehrávali. V první velké šanci se objevil ve 35. minutě Jirka, když obešel hostujícího obránce, ale ztroskotal na hostujícím gólmanovi. Ve 40. minutě se ke střele odhodlal Ondra, ta se mu nepovedla, ale našel u tyče Michala, který usměrnil míč kousek mimo. Ve 42. minutě se k zakončení prodral Kája, ale i jeho vychytal hostující gólman. Ve 44. minutě si všiml Ondra nabíhajícího Ladi a jeho pumelice šla těsně mimo. Ve 46. minutě vyhrál Kája souboj u lajny a velmi povedenou střelou nás poslal do zaslouženého vedení - 2:1. Ve 48. minutě motal Jirka hlavy hostujícím obráncům, ale hostující strážce svatyně si s jeho zakončením poradil. V 50. minutě zápasu přihrával hostující obránce svému gólmanovi a tomu míč podjel pod nohou až do brány - 3:1. Hosté vrhli všechny zbývající síly do útoku, ale naše obrana dnes pracovala skvěle, spoustu střel zblokovala a když už něco náhodou prošlo, tak si s tím Luba dokázal poradit. V 52. minutě využil Ondra špatné přihrávky hostujících hráčů a postupoval sám na gólmana, ale bohužel poslal míč těsně mimo. V 56. minutě zápasu vymotal Kája hostujícího obránce, ale jeho střela jen vyprášila rukavice hostujícího gólmana. Zbytek zápasu jsme již svědomitě odbránili a připsali jsme si do tabulky zasloužené dva body za vítězství 3:1.

Bulldogs Pňovice vs. SK Kopeček 3:1 (1:1)

Branky: Ruprecht J., Jurkovič K.

Sestava: Čunderle L. - Šišma M., Šišma J., Kohl L. - Ruprecht J., Jurkovič K., Plotycia O.