Sraz na domácí utkání vždy 45 minut před začátkem utkání! Odjezd na venkovní zápasy od Slunečnice, a to 45 minut před začátkem.

Tipovací soutěž opět probíhá! Cena pro vítěze je tekutá strava. Stačí se jen zaregistrovat po vstupu do sekce TIPLIGA

• : Fotky z kosti budou do 14 - dnů.
  • : Fotky z buldočí kosti budou do 14 dnů. Díky za trpělivost.
  • : Pro návštěvníky hledající fotky pro rychlejší orientaci lze použít LINK NA GALERII ZDE «link»
  • Jiří Krop : Fotky ASAP. Jsem teď dosti zasekaný snad v průběhu týdne.
  • admin : Fotky také ihned dodány do fotogalerie ; - )
  • Jiří Krop : Fotky ze zápasů v galerii pod každým článkem, mimo Plantoše a Štarnov kde jsem nebyl jsou všude .
  • Jiří Krop : «link»
  • Jiří Krop : Fotky prvního kola nové ligy.

7. kolo: Barbar vs. Bulldogs Pňovice

V 7. kole jsme zajížděli v oslabené sestavě na hřiště do Bělkovic, kde hraje svá domácí utkání tým Barbarů. S Barbarama jsme se dlouhou dobu potkávali ve 4. třídě a vždy to byly velmi vyrovnané a vyhrocené zápasy. Dnes tomu nebylo jinak a bohužel se nakonec radovali domácí po výhře 5:4.

Ze začátku zápasu byli domácí lepším týmem, ale první střelu zblokoval Michal a s druhým pokusem si dokázal Luba poradit. V 5. minutě zápasu vymotal Rade domácího obránce a poslal míč na Káju, kterého domácí gólman bohužel vychytal. V 10. minutě zápasu šli již domácí do vedení, když jeden z našich obránců nedokázal odkopnout míč a domácí kapitán jej poslal neomylně do sítě - 1:0. Ve 12. minutě zápasu vystihli domácí naši přihrávku na půli hřiště a jejich útočník střelou k tyči navýšil vedení domácího týmu - 2:0. V 15. minutě zápasu nás domácí vykombinovali a postupovali ve dvou na našeho gólmana, kterému nedali šanci - 3:0. V 16. minutě zápasu přihrál Rade před bránu Honzovi, ale ten bohužel jen vyprášil rukavice domácího gólmana. V 18. minutě zápasu mohlo být ještě hůř, ale Luba šanci domácího útočníka zneškodnil. Ve 20. minutě zápasu jsme mohli snížit, když Kája nahrával Ondrovi a ten ve velké šanci netrefil odkrytou část brány. O chvíli později to zkoušel Rade, ale jeho střela byla zblokována domácíma obráncema. Ve 23. minutě přihrával Rade před bránu Kájovi, ale domácí gólman mu skočil pod nohy a míč lapil. Ve 25. minutě zápasu přihrával Rade do strany na Ondru, ale jeho pokus šel těsně mimo. Ve 28. minutě vymíchal domácí kapitán našeho obránce a nekompromisní střelou navýšil vedení svého týmu - 4:0. Po prvním poločase jsme si šli odpočinout za stavu 0:4.

Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe, ale v první velké šanci Kája nevyzrál na domácího gólmana. Ve 35. minutě jsme ztratili na polovině hřiště míč, domácí hráč jej poslal do strany na svého spoluhráče a ten prostřelil našeho gólmana - 5:0. Ve 38. minutě mohli domácí navýšit svoje vedení, ale jejich pokus skončil naštěstí na tyči. Ve 40. minutě vytáhl Luba perfektní zákrok proti domácímu kapitánovi. Ve 43. minutě jsme byli velmi blízko snížení, když jsme nastřelili tyč domácí svatyně. Ve 45. minutě mohl snížit Ondra, ale neprostřelil domácího gólmana. Ve 48. minutě zápasu vyslal Rade perfektní přihrávku na Káju, ale ten bohužel nevyzrál na domácího gólmana. V 52. minutě zápasu Rade obešel domácího obránce a jeho střela skončila bohužel jen na břevně. V 55. minutě zápasu přihrál Kája před bránu Ondrovi a ten dopravil míč konečně do brány - 5:1. V 56. minutě zápasu přihrál Rade před bránu Kájovi a ten s přehledem zakončil - 5:2. V 57. minutě zápasu přihrál Paťa do běhu Kájovi, ten obešel domácího obránce a povedenou střelou, která se otřela o tyč snížil na rozdíl dvou gólů - 5:3. V 58. minutě zápasu zahrával Rade roh a všiml si nabíhajícího Michala, který dopravil míč do sítě - 5:4. Domácí byli v závěru zápasu jak opaření a my toužili po remíze. V 59. minutě zápasu přihrával Rade do běhu Kájovi, ale jeho pumelice letěla bohužel vedle. V 60. minutě zápasu se ještě dostal k zakončení Rade, ale s jeho střelou si domácí gólman poradil a tak jsme i přes mohutný nápor v závěru zápasu odjeli bohužel bez bodu.

Barbar vs. Bulldogs Pňovice 5:4 (4:0)

Branky: Jurkovič K. 2, Šišma M., Ploticia O.

Sestava: Čunderle L. - Šišma M., Šišma J., Štábl P., Ploticia O. - Fest R., Jurkovič K.