Sraz na domácí utkání vždy 45 minut před začátkem utkání! Odjezd na venkovní zápasy od Slunečnice, a to 45 minut před začátkem.

Tipovací soutěž opět probíhá! Cena pro vítěze je tekutá strava. Stačí se jen zaregistrovat po vstupu do sekce TIPLIGA

31 01 02 03 04 05 06
Nenalezena utkání v měsíci Prosinec 2018 Nenalezena utkání v měsíci Prosinec 2018
Latest Message: 4 years, 3 months ago
  • : Fotky z kosti budou do 14 - dnů.
  • : Fotky z buldočí kosti budou do 14 dnů. Díky za trpělivost.
  • : Pro návštěvníky hledající fotky pro rychlejší orientaci lze použít LINK NA GALERII ZDE «link»
  • Jiří Krop : Fotky ASAP. Jsem teď dosti zasekaný snad v průběhu týdne.
  • admin : Fotky také ihned dodány do fotogalerie ; - )
  • Jiří Krop : Fotky ze zápasů v galerii pod každým článkem, mimo Plantoše a Štarnov kde jsem nebyl jsou všude .
  • Jiří Krop : «link»
  • Jiří Krop : Fotky prvního kola nové ligy.

12. kolo: FC Tigers vs. Bulldogs Pňovice

Ve 12. kole jsme zajížděli na nepříliš oblíbenou umělku do Újezda, kde hraje svá domácí utkání tým FC Tigers, který v minulém kole překvapivě jako první porazil suveréna letošní sezóny Újezd boys. V minulé sezóně jsme tady prohráli 4:1, ale v letošní sezóně předvádíme velmi dobré výkony a i dnes jsme byli mnohem lepší týmem než domácí, bohužel se nám nedařilo proměňovat stoprocentní šance a tak jsme si odvezli jen bod za remízu 3:3.

Do utkání jsme vstoupili skvěle, domácí jsme jasně přehrávali a ve 3. minutě zápasu vymotal Kuba Stavěl domácího obránce, ale jeho pokus skončil bohužel jen na tyči. V 5. minutě zápasu přihrál Kuba Štábl míč Kubovi Stavělovi, který se trefil přesně k tyči a poslal nás do zaslouženého vedení - 0:1. Nás bylo plné hřiště a v 8. minutě zápasu mohl naše vedení navýšit Jirka Ruprecht, ale jeho střela bohužel orazítkovala břevno. V 10. minutě přihrál Kuba míč Jirkovi a ten již neměl problém navýšit naše vedení - 0:2. V 15. minutě zápasu vznikl po rohu závar před domácí bránou, míč se odrazil k Jirkovi, ale ten bohužel trefil opět jen tyč. Ve 20. minutě zápasu se vydal Laďa na výlet, obešel domácího obránce a přihrál míč Kubovi Štáblovi, který se trefil pěkně k tyči do protipohybu domácího gólmana - 0:3. Domácí hráči si v prvním poločase nevypracovali žádnou vyloženou šanci ke skórování a byli pod naším velkým tlakem. V závěru prvního poločasu přešel Jirka přes domácího obránce, ale jeho střela šla těsně mimo tři tyče a tak jsme po skvělém prvním poločase vedli jenom 3:0.

Do druhého poločasu nastoupili domácí úplně jinak, byli mnohem aktivnější a my jsme bohužel přestali hrát. Ve 33. minutě zápasu došlo v pokutovém území před naší bránou k souboji našeho obránce a domácího nerváka, který šel příliš ochotně k zemi, pan rozhodčí situaci vyhodnotil velmi správně a penaltu nepísknul. Ve 37. minutě zápasu přešel domácí hráč přes našeho obránce a svou přihrávkou našel před bránou neobsazeného spoluhráče, který neměl problém snížit - 1:3. Ve 40. minutě zápasu nám mohl tříbrankové vedení vrátit skvěle hrající Kuba Stavěl, který vymotal domácího obránce, ale jeho povedená střela orazítkovala jen tyč domácí svatyně. Ve 43. minutě přešel Luba přes domácího obránce a všiml si dobře postaveného Jirky Ruprechta, kterému poslal míč, ale Jirkova střela letěla těsně mimo tři tyče. Ve 47. minutě zápasu kopali domácí roh a zahráli ho skvěle, když rozehrávající hráč poslal míč na svého útočníka a ten se trefil z první nechytatelně k tyči - 2:3. V 50. minutě zápasu se nadechl k velkému sólu Laďa, který povodil tři domácí hráče, ale bohužel poslal míč těsně mimo domácí svatyni. V 53. minutě zápasu to zkoušel individuálně Jirka Ruprecht, ale jeho střelu zblokovali domácí obránci. V 57. minutě zápasu si domácí pěkně narazili a pronikajícího domácího matadora fauloval jeden z našich obránců v blízkosti naší brány, z následného přímáku domácí bohužel vyrovnali, když střelu domácího hráče tečoval jeden z našich hráčů ve zdi do šibenice a David neměl nárok tomuto gólu zabránit - 3:3. My se snažili v závěru zápasu strhnout ještě vedení na naši stranu, ale domácí se zatáhli a nám už se nepodařilo ohrozit jejich bránu a tak jsme si po výborném prvním poločase odvezli z Újezda jen bod za remízu 3:3.

FC Tigers vs. Bulldogs Pňovice 3:3 (0:3)

Branky: Stavěl J., Ruprecht J., Štábl J.

Sestava: Šišma D. - Šišma M., Čunderle L., Kohl L. - Štábl J., Ruprecht J., Stavěl J.