Sraz na domácí utkání vždy 45 minut před začátkem utkání! Odjezd na venkovní zápasy od Slunečnice, a to 45 minut před začátkem.

Tipovací soutěž opět probíhá! Cena pro vítěze je tekutá strava. Stačí se jen zaregistrovat po vstupu do sekce TIPLIGA

31 01 02 03 04 05 06
Nenalezena utkání v měsíci Prosinec 2018 Nenalezena utkání v měsíci Prosinec 2018
Latest Message: 4 years, 3 months ago
  • : Fotky z kosti budou do 14 - dnů.
  • : Fotky z buldočí kosti budou do 14 dnů. Díky za trpělivost.
  • : Pro návštěvníky hledající fotky pro rychlejší orientaci lze použít LINK NA GALERII ZDE «link»
  • Jiří Krop : Fotky ASAP. Jsem teď dosti zasekaný snad v průběhu týdne.
  • admin : Fotky také ihned dodány do fotogalerie ; - )
  • Jiří Krop : Fotky ze zápasů v galerii pod každým článkem, mimo Plantoše a Štarnov kde jsem nebyl jsou všude .
  • Jiří Krop : «link»
  • Jiří Krop : Fotky prvního kola nové ligy.

10. kolo: KMK Březové vs. Bulldogs Pňovice

V 10. kole jsme se představili ve velmi oslabené sestavě v Březové, domácí naopak nastoupili s několika novými hráči a hlavně s novým gólmanem. Nám citelně scházel Laďa Kohl a i Kuba Stavěl, kteří by svou rychlostí na domácí jistě platili. V minulé sezóně jsme Březovou v obouch zápasech s přehledem porazili, dnes jsme si i přes hattrick našeho kanonýra Jirky Ruprechta odvezli pouze bod za remízu 3:3.

Domácí začali v dnešním střetnutí lépe, když vytrvale bušili do naší obrany a zkoušeli připravenost našeho gólmana. V 10. minutě šli domácí dokonce do vedení, když jeden z našich obránců při snaze odkopnout míč trefil domácího hráče, od kterého se odrazil míč do sítě - 1:0. V našich řadách byl hodně vidět Jirka Ruprecht, který v 15. minutě obešel domácího obránce, ale jeho střela šla těsně mimo. Ve 20. minutě zápasu přihrál Kuba Štábl míč Jirkovi, který obešel domácího gólmana a z velkého úhlu vyrovnal - 1:1. O chvíli později mohli jít domácí opět do vedení, ale náš gólman vytáhl jejich střelu na roh. Ve 25. minutě zápasu jsme mohli jít poprvé v utkání do vedení, když Luba přihrál míč Jirkovi před prázdnou bránu, ale ten bohužel zahrál rukou a tak jsme si šli odpočinout za stavu 1:1.

Do druhého poločasu vstoupili mnohem lépe domácí, ale my jejich počáteční tlak přečkali a ve 35. minutě zápasu jsme mohli strhnout vedení na svoji stranu, ale Luba bohužel neprostřelil domácího gólmana. O chvíli později to Luba zkoušel hlavou, ale i s tímto pokusem si domácí gólman poradil. Ve 38. minutě zápasu se k míči dostal Luba, obešel jednoho s domácích obránců a postupoval sám na domácího gólmana, kterého ale bohužel neprostřelil. Ve 40. minutě zápasu šli domácí podruhé v utkání do vedení, když náš obránce nedokázal zastavit domácího hráče a jeho centr z první trefil nechytatelně domácí útočník - 2:1. Po tomto gólu bylo domácích plné hřiště a měli tři obrovské šance, kdy mohli zakončovat prakticky do prázdné brány, ale naštěstí pro nás vždy netrefili prostor mezi třemi tyčemi. Ve 45. minutě zápasu přišel trest, když Jirka skvěle dotíral na domácího gólmana, který chyboval a Jirka s nabídnutou příležitostí naložil skvelě a vyrovnal - 2:2. Nádherný fotbalový moment byl k vidění ve 48. minutě zápasu, když míč letící na domácího gólmana usměrnil Jirka hlavou do domácí svatyně a poslal nás poprvé v utkání do vedení - 2:3. V 50. minutě zápasu mohl naše vedení navýšit Luba, ale jeho hlavičkový pokus bohužel orazítkoval jen břevno. V 52. minutě zápasu byli domácí velmi blízko vyrovnání, ale střelu k tyči skvěle zneškodnil náš gólman David. V 54. minutě zápasu přihrál Luba míč Kubovi Štáblovi, ale i jeho pokus skončil bohužel jen na břevně domácí svatyně. V 56. minutě zápasu jsme ztratili na středu hřiště míč a domácí útočník se bohužel trefil přesně k tyči, David nedokázal na jeho střelu zareagovat - 3:3. V 57. minutě jsme zahrávali přímák z velmi dobré pozice, ale zakončení Jirky Ruprechta bohužel minulo o půl metru šibenici domácí brány. V 58. minutě mohl vedení na naši stranu strhnout Luba, ale byl příliš blízko domácího gólmana, kterého nedokázal prostřelit. V úplném závěru zápasu mohli udeřit ještě domácí, ale jejich střelu zblokoval jeden z našich hráčů, míč uklidil do bezpečí Paťa Štábl a tak jsme si připsali do tabulky bod za remízu 3:3.

KMK Březové vs. Bulldogs Pňovice 3:3 (1:1)

Branky: Ruprecht J. 3

Sestava: Šišma D. - Šišma J., Šišma M., Štábl P. - Štábl J., Čunderle L., Ruprecht J.