Sraz na domácí utkání vždy 45 minut před začátkem utkání! Odjezd na venkovní zápasy od Slunečnice, a to 45 minut před začátkem.

Tipovací soutěž opět probíhá! Cena pro vítěze je tekutá strava. Stačí se jen zaregistrovat po vstupu do sekce TIPLIGA

31 01 02 03 04 05 06
Nenalezena utkání v měsíci Prosinec 2018 Nenalezena utkání v měsíci Prosinec 2018
Latest Message: 4 years, 3 months ago
  • : Fotky z kosti budou do 14 - dnů.
  • : Fotky z buldočí kosti budou do 14 dnů. Díky za trpělivost.
  • : Pro návštěvníky hledající fotky pro rychlejší orientaci lze použít LINK NA GALERII ZDE «link»
  • Jiří Krop : Fotky ASAP. Jsem teď dosti zasekaný snad v průběhu týdne.
  • admin : Fotky také ihned dodány do fotogalerie ; - )
  • Jiří Krop : Fotky ze zápasů v galerii pod každým článkem, mimo Plantoše a Štarnov kde jsem nebyl jsou všude .
  • Jiří Krop : «link»
  • Jiří Krop : Fotky prvního kola nové ligy.

9. kolo: Bulldogs Pňovice vs. FK Rozvadovice

V 9. kole jsme na domácím hřišti přivítali tým FK Rozvadovice. Do utkání neměl zasáhnout náš kanonýr Jirka Ruprecht, který laboroval s kotníkem. V minulé sezóně jsme v Rozvadovicích prohráli 6:1, ale doma jsme je dokázali porazit 6:2. Dnešní utkání bylo velmi vyrovnané a konečná remíza 1:1 byla spravedlivým výsledkem.

Oba týmy ze začátku utkání spíše bránily a nebylo k vidění moc šancí. S první šancí se prezentovali v 10. minutě hosté, ale s jejich zakončením si David dokázal poradit. My se dlouho nedokázali dostat až k zakončení a tak měl první naši šanci až v 15. minutě zápasu Kuba Stavěl, ale s jeho pokusem si dokázal hostující gólman poradit. V 17. minutě to zkoušel individuálně Laďa, ale bohužel si míč příliš předkopl a nedokázal zakončit. Ve 20. minutě zápasu se prosadil Luba v hlavičkovém souboji, ale jeho povedený pokus na poslední chvíli vyškrábl hostující gólman mimo. Ve 23. minutě zápasu přiťukl Michal míč Kubovi Štáblovi a jeho povedený střelecký pokus pořádně vystrašil hostujícího gólmana, ale bohužel neskončil v síti. V závěru prvního poločasu nás trochu hosté zatlačili, ale střelu hostujícího útočníka zblokoval jeden z našich obránců a když David zneškondil další střelu hostujícího útočníka, tak jsme si šli odpočinout za bezbrankového stavu.

Z kraje druhého poločasu jsme mohli jít do vedení, ale Luba bohužel nedokázal přihrát ani na jednoho našeho útočníka do strany a přišel o míč. Ve 35. minutě zápasu mohli jít do vedení hosté, ale jejich střela naštěstí šla těsně mimo tyč. Ve 40. minutě poprvé zasáhl do hry náš kanonýr Jirka Ruprecht, vymotal dva hostující hráče a přihrál před prázdnou bránu Kubovi Stavělovi, který nás poslal do vedení - 1:0. Hostující hráči po tomto gólu viditelně přidali a hnali se za vyrovnáním, ale naše obrana působila velmi jistě a skvěle chytající David nemusel vytáhnout žádný ze svých skvělých zákroků, protože před ním skvěle operoval Laďa Kohl, který byl skoro všude a řada hostujících akcí končila na jeho kopačkách. Ve 47. minutě mohl naše vedení navýšit Luba, ale s jeho hlavičkovým pokusem si hostující gólman poradil. O chvili později vymotal Jirka Ruprecht hostující obránce, ale do jeho střely se na poslední chvíli vložil jeden z hostujících hráčů. V 50. minutě zápasu mohl naše vedení navýšit Kuba Stavěl, ale s jeho střelou si hostující gólman poradil. V 52. minutě zápasu nechal jeden z našich obránců příliš prostoru hostujícímu útočníkovi, který se kolem našeho obránce obtočil a poslal míč směrem na naší bránu, míč bohužel po několika tečích skončil až v naší síti - 1:1. V 58. minutě jsme mohli strhnout vítězství na naši stranu, ale bohužel akce Kubi Štábla a Kubi Stavěla zůstala nevyužita a tak jsme si do tabulky připsali bod za remízu 1:1.

Bulldogs Pňovice vs. FK Rozvadovice 1:1 (0:0)

Branky: Stavěl J.

Sestava: Šišma D. - Šišma J., Kohl L., Šišma M. - Čunderle L., Stavěl J., Štábl J., Ruprecht J.