Sraz na domácí utkání vždy 45 minut před začátkem utkání! Odjezd na venkovní zápasy od Slunečnice, a to 45 minut před začátkem.

Tipovací soutěž opět probíhá! Cena pro vítěze je tekutá strava. Stačí se jen zaregistrovat po vstupu do sekce TIPLIGA

31 01 02 03 04 05 06
Nenalezena utkání v měsíci Prosinec 2018 Nenalezena utkání v měsíci Prosinec 2018
Latest Message: 4 years, 3 months ago
  • : Fotky z kosti budou do 14 - dnů.
  • : Fotky z buldočí kosti budou do 14 dnů. Díky za trpělivost.
  • : Pro návštěvníky hledající fotky pro rychlejší orientaci lze použít LINK NA GALERII ZDE «link»
  • Jiří Krop : Fotky ASAP. Jsem teď dosti zasekaný snad v průběhu týdne.
  • admin : Fotky také ihned dodány do fotogalerie ; - )
  • Jiří Krop : Fotky ze zápasů v galerii pod každým článkem, mimo Plantoše a Štarnov kde jsem nebyl jsou všude .
  • Jiří Krop : «link»
  • Jiří Krop : Fotky prvního kola nové ligy.

8. kolo: FC Skrbeň vs. Bulldogs Pňovice

V 8. kole jsme se představili na hřišti FC Skrbeň, kde jsme v minulé sezóně prohráli 5:4. V dnešním utkání jsme se museli obejít bez dvou výrazných opor a to naší brankářské jedničky Davida Šišmy a pilíře obrany Laďu Kohla. Poprvé v sezóně se do naší brány postavil Tomáš Říha a předvedl několik velmi dobrých zákroků, které vedly k remíze 5:5.

Do utkání jsme vstoupili katastrofálně, když domácí hned z první vážnější akce udeřili a ujali se vedení - 1:0. V 10. minutě zápasu se pokusil jeden z našich obránců vytáhnout míč, ale jeho špatné přihrávky využil jeden z domácích hráčů, poslal jej na svého útočníka a ten navýšil vedení domácího týmu - 2:0. Domácí byli v prvním poločase lepším týmem a jen zásluhou našeho gólmana jsme za první dvacet minut nedostali více gólů. Od dvacáté minuty zápasu jsme začali domácí pořádně svírat a náš gól vysel ve vzduchu. Ve 22. minutě jsme se konečně dočkali, když Jirka přihrál Kubovi Štáblovi a ten dokázal snížit - 2:1. Ve 24. minutě zápasu mohl Jirka vyrovnat, ale domácí gólman byl proti. Ve 28. minutě přihrál Kuba před bránu Jirkovi, ten bohužel v obrovské příležitosti selhal a netrefil prázdnou bránu, takže jsme po prvním poločase prohrávali 2:1.

Do druhého poločasu jsme vstoupili skvěle a svírali jsme domácí tým před jejich bránou. Ve 35. minutě zápasu jsme dokázali vyrovnat, když Luba chytře přiťukl míč Rademu a ten tvrdou střelou prostřelil vše co mu stálo v cestě - 2:2. Ve 37. minutě jsme již šli do vedení, když Kuba přihrál Rademu a ten prostřelil domácího gólmana - 2:3. Ve 40. minutě bylo v našich řadách ještě veseleji, když Kuba přihrál Jirkovi a ten svou střelou nedal domácímu gólmanovi šanci - 2:4. Ve 43. minutě zahrál domácí obránce ve vápně rukou a penaltu s přehledem proměnil Kuba Stavěl - 2:5. Ve 45. minutě zápasu zahrávali domácí roh a jejich nepokrytý útočník nedal našemu gólmanovi šanci - 3:5. Ve 47. minutě zápasu Jirka vymotal dva domácí obránce, ale bohužel neprostřelil domácího gólmana. Ve 49. minutě přihrál Luba před bránu, ale Kuba Stavěl bohužel nedosáhl na míč. V 52. minutě zápasu dokázal domácí útočník z úhlu snížit - 4:5. Po tomto gólu jsme byli mnohem aktivnějším týmem, ale bohužel se nám nedařilo v zakončení, když Jirka ani Kuba Stavěl nedokázali prostřelit domácího gólmana a tak udeřilo bohužel na druhé straně. V 57. minutě zápasu přihrál jeden z našich hráčů, ve snaze odkopnout míč, domácímu útočníkovi a ten na to pohotově zareagoval a vyrovnal - 5:5. V 58. minutě zápasu mohli domácí strhnout vedení na svoji stranu, ale skvělým zákrokem nám alespoň bod zachránil náš gólman Tomáš.

FC Skrbeň vs. Bulldogs Pňovice 5:5 (2:1)

Branky: Fest R. 2, Stavěl J., Štábl J., Ruprecht J.

Sestava: Říha T. - Štábl P., Šišma M., Fest R. - Štábl J., Ruprecht J., Stavěl J., Čunderle L.